Søg Håndboldinfo
Del

Håndbold i TV

onsdag 28. okt
Kl: 18:30 Aarhus United - Odense Håndbold Santander Cup 2020 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 28. okt
Kl: 20:30 Viborg HK - Herning-Ikast Håndbold Santander Cup 2020 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 29. okt
Kl: 20:00 Fredericia Håndboldklub - Skanderborg Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 29. okt
Kl: 20:45 Barca (ESP) - Aalborg Håndbold EC Herrer (20) · Pulje 1
TV3 Sport
lørdag 31. okt
Kl: 16:10 Skjern Håndbold - Aalborg Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2
tirsdag 03. nov
Kl: 20:00 København Håndbold - Odense Håndbold Bambusa Kvindeligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 04. nov
Kl: 20:00 Danmark - Schweiz Officielle Landskampe Herre A (20) · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 05. nov
Kl: 20:00 Herning-Ikast Håndbold - Nykøbing F. Håndbold Bambusa Kvindeligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 07. nov
Kl: 16:00 Finland - Danmark Officielle Landskampe Herre A (20) · Pulje 1
TV2
lørdag 07. nov
Kl: 16:00 Rostov-Don (RUS) - Team Esbjerg EC Damer (20) · Pulje 1
TV3 Sport
søndag 08. nov
Kl: 14:00 CSKA (RUS) - Odense Håndbold EC Damer (20) · Pulje 1
TV3 MAX
tirsdag 10. nov
Kl: 18:30 Ribe-Esbjerg HH - GOG Santander Cup 2020 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 10. nov
Kl: 20:30 Skjern Håndbold - Skanderborg Håndbold Santander Cup 2020 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 11. nov
Kl: 18:30 Mors-Thy Håndbold - TTH Holstebro Santander Cup 2020 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 11. nov
Kl: 20:30 Aalborg Håndbold - Bjerringbro-Silkeborg Santander Cup 2020 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 14. nov
Kl: 16:10 Skanderborg Håndbold - GOG Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2
mandag 16. nov
Kl: 20:00 KIF Kolding - TTH Holstebro Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 17. nov
Kl: 20:00 Bjerringbro-Silkeborg - Fredericia Håndboldklub Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 18. nov
Kl: 18:00 Randers HK - Team Esbjerg Bambusa Kvindeligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 18. nov
Kl: 20:00 Viborg HK - Odense Håndbold Bambusa Kvindeligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 19. nov
Kl: 20:00 Skjern Håndbold - SønderjyskE Herrer Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 21. nov
Kl: 16:10 KIF Kolding - Aalborg Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2
mandag 23. nov
Kl: 20:00 Århus Håndbold - SønderjyskE Herrer Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 24. nov
Kl: 20:00 Bjerringbro-Silkeborg - Skjern Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 25. nov
Kl: 18:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold - KIF Kolding Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 25. nov
Kl: 20:30 Fredericia Håndboldklub - TTH Holstebro Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
søndag 29. nov
Kl: 19:00 TTH Holstebro - Aalborg Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 01. dec
Kl: 20:00 Skanderborg Håndbold - Skjern Håndbold Herre Håndbold Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport

Vælg forbund

Luk