Søg Håndboldinfo
Del

Håndbold i TV

lørdag 23. okt
Kl: 16:10 SønderjyskE Herrer - GOG HTH Herreligaen · Pulje 1
TV2
lørdag 23. okt
Kl: 18:00 HC Podravka Vegeta (CRO) - Team Esbjerg EC Damer (21) · Pulje 1
TV3 MAX
søndag 24. okt
Kl: 16:00 Odense Håndbold - Krim Mercator Ljubljana (SLO) EC Damer (21) · Pulje 1
TV3 MAX
mandag 25. okt
Kl: 20:00 KIF Kolding - Ribe-Esbjerg HH HTH Herreligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 26. okt
Kl: 20:00 Skive fH - Skjern Håndbold HTH Herreligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 27. okt
Kl: 18:30 Aarhus United - Team Esbjerg Bambusa Kvindeligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 27. okt
Kl: 18:45 MOL-Pick Szeged (HUN) - Aalborg Håndbold EC Herrer (21) · Pulje 1
TV3 Sport
onsdag 27. okt
Kl: 20:30 Nykøbing F. Håndbold - Odense Håndbold Bambusa Kvindeligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 30. okt
Kl: 16:10 Bjerringbro-Silkeborg - Aalborg Håndbold HTH Herreligaen · Pulje 1
TV2
søndag 31. okt
Kl: 14:00 Team Esbjerg - Rostov-Don (RUS) EC Damer (21) · Pulje 1
TV3 MAX
søndag 31. okt
Kl: 16:00 CSKA (RUS) - Odense Håndbold EC Damer (21) · Pulje 1
TV3 MAX
tirsdag 02. nov
Kl: 18:00 Ajax København - Ringkøbing Håndbold Bambusa Kvindeligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 02. nov
Kl: 20:00 København Håndbold - Nykøbing F. Håndbold Bambusa Kvindeligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 03. nov
Kl: 20:00 Odense Håndbold - Viborg HK Bambusa Kvindeligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 04. nov
Kl: 18:15 Norge - Danmark Officielle Landskampe Herre A (20) · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 06. nov
Kl: 14:15 Frankrig - Danmark Officielle Landskampe Herre A (20) · Pulje 1
TV2
lørdag 06. nov
Kl: 16:45 Norge - Holland Officielle Landskampe Herre A (20) · Pulje 1
TV2 Sport
søndag 07. nov
Kl: 14:15 Holland - Danmark Officielle Landskampe Herre A (20) · Pulje 1
TV2
søndag 07. nov
Kl: 16:45 Norge - Frankrig Officielle Landskampe Herre A (20) · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 10. nov
Kl: 18:30 SønderjyskE Herrer - Fredericia Håndboldklub HTH Herreligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 10. nov
Kl: 20:30 TTH Holstebro - Aalborg Håndbold Santander Cup 2021 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 11. nov
Kl: 20:00 Skanderborg Aarhus Håndbold - GOG HTH Herreligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 13. nov
Kl: 16:10 Skjern Håndbold - Bjerringbro-Silkeborg HTH Herreligaen · Pulje 1
TV2
mandag 15. nov
Kl: 20:00 TMS Ringsted - Nordsjælland Håndbold HTH Herreligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 16. nov
Kl: 20:00 Mors-Thy Håndbold - Skanderborg Aarhus Håndbold HTH Herreligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 17. nov
Kl: 18:30 Horsens Håndbold Elite - Aarhus United Bambusa Kvindeligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 17. nov
Kl: 20:30 Nykøbing F. Håndbold - Team Esbjerg Bambusa Kvindeligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 18. nov
Kl: 20:00 Nordsjælland Håndbold - SønderjyskE Herrer HTH Herreligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 20. nov
Kl: 16:10 TTH Holstebro - Skjern Håndbold HTH Herreligaen · Pulje 1
TV2
mandag 22. nov
Kl: 20:00 Lemvig-Thyborøn Håndbold - Mors-Thy Håndbold HTH Herreligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 23. nov
Kl: 20:00 Skanderborg Aarhus Håndbold - Fredericia Håndboldklub HTH Herreligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 27. nov
Kl: 16:10 Aalborg Håndbold - GOG HTH Herreligaen · Pulje 1
TV2

Vælg forbund

Luk