Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Håndbold i TV

søndag 17. nov
Kl: 15:10 Team Esbjerg - MKS Perla Lublin (POL) EC Damer · Pulje 1
DR1
mandag 18. nov
Kl: 20:00 Fredericia Håndboldklub - SønderjyskE Herrer Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 19. nov
Kl: 20:00 Århus Håndbold - Skjern Håndbold Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 20. nov
Kl: 18:30 Aalborg Håndbold - Bjerringbro-Silkeborg Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 20. nov
Kl: 20:30 TTH Holstebro - GOG Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 21. nov
Kl: 20:00 SønderjyskE Herrer - Mors-Thy Håndbold Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 23. nov
Kl: 15:00 Orlen Wisla Plock (POL) - GOG EC Herrer · Pulje 1
DR1
lørdag 23. nov
Kl: 16:10 Nordsjælland Håndbold - KIF Kolding Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2
søndag 24. nov
Kl: 16:50 Aalborg Håndbold - Paris Saint-Germain HB (FRA) EC Herrer · Pulje 1
DR1
mandag 25. nov
Kl: 20:00 Skanderborg Håndbold - Ribe-Esbjerg HH Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 27. nov
Kl: 18:30 Skjern Håndbold - SønderjyskE Herrer Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 27. nov
Kl: 20:30 GOG - Fredericia Håndboldklub Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 30. nov
Kl: 07:00 Serbien - Angola VM i Japan, indledende runde · Gruppe A
TV2 Sport
lørdag 30. nov
Kl: 07:00 Tyskland - Brasilien VM i Japan, indledende runde · Gruppe B
DR1
lørdag 30. nov
Kl: 07:00 Montenegro - Senegal VM i Japan, indledende runde · Gruppe C
DR1
lørdag 30. nov
Kl: 07:00 Japan - Argentina VM i Japan, indledende runde · Gruppe D
TV2 Play
lørdag 30. nov
Kl: 10:00 Rumænien - Spanien VM i Japan, indledende runde · Gruppe C
TV2 Play
lørdag 30. nov
Kl: 10:00 Ungarn - Kasakhstan VM i Japan, indledende runde · Gruppe C
DR1
lørdag 30. nov
Kl: 10:00 Rusland - Kina VM i Japan, indledende runde · Gruppe D
DR1
lørdag 30. nov
Kl: 10:00 Holland - Slovenien VM i Japan, indledende runde · Gruppe A
DR1
lørdag 30. nov
Kl: 10:00 Frankrig - Korea VM i Japan, indledende runde · Gruppe B
TV2 Sport
lørdag 30. nov
Kl: 12:30 Norge - Cuba VM i Japan, indledende runde · Gruppe A
TV2 Sport
lørdag 30. nov
Kl: 12:30 Danmark - Australien VM i Japan, indledende runde · Gruppe B
DR1
lørdag 30. nov
Kl: 12:30 Sverige - DR Congo VM i Japan, indledende runde · Gruppe D
TV2 Play
søndag 01. dec
Kl: 07:00 Kasakhstan - Montenegro VM i Japan, indledende runde · Gruppe C
TV2 Sport
søndag 01. dec
Kl: 07:00 Brasilien - Frankrig VM i Japan, indledende runde · Gruppe B
DR1
søndag 01. dec
Kl: 10:00 Spanien - Ungarn VM i Japan, indledende runde · Gruppe C
DR1
søndag 01. dec
Kl: 10:00 Australien - Tyskland VM i Japan, indledende runde · Gruppe B
TV2 Sport
søndag 01. dec
Kl: 10:00 Senegal - Rumænien VM i Japan, indledende runde · Gruppe C
TV2 Play
søndag 01. dec
Kl: 12:30 Korea - Danmark VM i Japan, indledende runde · Gruppe B
TV2
søndag 01. dec
Kl: 16:50 GOG - C.S. Dinamo Bucuresti (ROU) EC Herrer · Pulje 1
DR1
søndag 01. dec
Kl: 19:00 SG Flensburg-Handewitt (GER) - Aalborg Håndbold EC Herrer · Pulje 1
DR2
mandag 02. dec
Kl: 04:30 Cuba - Serbien VM i Japan, indledende runde · Gruppe A
TV2 Sport
mandag 02. dec
Kl: 07:00 Angola - Holland VM i Japan, indledende runde · Gruppe A
TV2 Sport
mandag 02. dec
Kl: 07:00 Argentina - Rusland VM i Japan, indledende runde · Gruppe D
DR1
mandag 02. dec
Kl: 10:00 DR Congo - Japan VM i Japan, indledende runde · Gruppe D
DR1
mandag 02. dec
Kl: 12:30 Slovenien - Norge VM i Japan, indledende runde · Gruppe A
DR1
mandag 02. dec
Kl: 12:30 Kina - Sverige VM i Japan, indledende runde · Gruppe D
TV2 Sport
mandag 02. dec
Kl: 20:00 Ribe-Esbjerg HH - SønderjyskE Herrer Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 03. dec
Kl: 06:30 Rusland - DR Congo VM i Japan, indledende runde · Gruppe D
TV2 Sport
tirsdag 03. dec
Kl: 07:00 Ungarn - Montenegro VM i Japan, indledende runde · Gruppe C
TV2 Play
tirsdag 03. dec
Kl: 07:00 Holland - Cuba VM i Japan, indledende runde · Gruppe A
TV2 Sport
tirsdag 03. dec
Kl: 07:00 Korea - Brasilien VM i Japan, indledende runde · Gruppe B
DR1
tirsdag 03. dec
Kl: 07:00 Spanien - Senegal VM i Japan, indledende runde · Gruppe C
DR1
tirsdag 03. dec
Kl: 09:00 Kina - Argentina VM i Japan, indledende runde · Gruppe D
DR1
tirsdag 03. dec
Kl: 10:00 Slovenien - Angola VM i Japan, indledende runde · Gruppe A
TV2 Sport
tirsdag 03. dec
Kl: 11:00 Rumænien - Kasakhstan VM i Japan, indledende runde · Gruppe C
DR1
tirsdag 03. dec
Kl: 11:00 Frankrig - Australien VM i Japan, indledende runde · Gruppe B
DR1
tirsdag 03. dec
Kl: 11:30 Sverige - Japan VM i Japan, indledende runde · Gruppe D
TV2 Sport
tirsdag 03. dec
Kl: 12:30 Norge - Serbien VM i Japan, indledende runde · Gruppe A
DR1
tirsdag 03. dec
Kl: 12:30 Danmark - Tyskland VM i Japan, indledende runde · Gruppe B
DR1
tirsdag 03. dec
Kl: 20:00 Skjern Håndbold - Skanderborg Håndbold Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 04. dec
Kl: 07:00 Australien - Korea VM i Japan, indledende runde · Gruppe B
DR1
onsdag 04. dec
Kl: 07:00 Montenegro - Rumænien VM i Japan, indledende runde · Gruppe C
TV2 Sport
onsdag 04. dec
Kl: 07:00 Kasakhstan - Spanien VM i Japan, indledende runde · Gruppe C
TV2 Play
onsdag 04. dec
Kl: 11:00 Tyskland - Frankrig VM i Japan, indledende runde · Gruppe B
TV2 Sport
onsdag 04. dec
Kl: 12:30 Danmark - Brasilien VM i Japan, indledende runde · Gruppe B
TV2
torsdag 05. dec
Kl: 07:00 Cuba - Slovenien VM i Japan, indledende runde · Gruppe A
DR1
torsdag 05. dec
Kl: 07:00 DR Congo - Kina VM i Japan, indledende runde · Gruppe D
TV2 Sport
torsdag 05. dec
Kl: 10:00 Japan - Rusland VM i Japan, indledende runde · Gruppe D
DR1
torsdag 05. dec
Kl: 10:00 Serbien - Holland VM i Japan, indledende runde · Gruppe A
TV2 Sport
torsdag 05. dec
Kl: 12:30 Norge - Angola VM i Japan, indledende runde · Gruppe A
TV2 Sport
torsdag 05. dec
Kl: 12:30 Sverige - Argentina VM i Japan, indledende runde · Gruppe D
TV2 Play
fredag 06. dec
Kl: 07:00 Japan - Kina VM i Japan, indledende runde · Gruppe D
TV2 Play
fredag 06. dec
Kl: 07:00 Serbien - Slovenien VM i Japan, indledende runde · Gruppe A
TV2 Sport
fredag 06. dec
Kl: 07:00 Senegal - Kasakhstan VM i Japan, indledende runde · Gruppe C
DR1
fredag 06. dec
Kl: 07:00 Montenegro - Spanien VM i Japan, indledende runde · Gruppe C
DR1
fredag 06. dec
Kl: 07:00 Brasilien - Australien VM i Japan, indledende runde · Gruppe B
DR1
fredag 06. dec
Kl: 10:00 Angola - Cuba VM i Japan, indledende runde · Gruppe A
DR1
fredag 06. dec
Kl: 10:00 Argentina - DR Congo VM i Japan, indledende runde · Gruppe D
DR1
fredag 06. dec
Kl: 11:00 Rumænien - Ungarn VM i Japan, indledende runde · Gruppe C
DR1
fredag 06. dec
Kl: 11:00 Tyskland - Korea VM i Japan, indledende runde · Gruppe B
TV2 Sport
fredag 06. dec
Kl: 12:30 Holland - Norge VM i Japan, indledende runde · Gruppe A
TV2 Sport
fredag 06. dec
Kl: 12:30 Rusland - Sverige VM i Japan, indledende runde · Gruppe D
DR1
fredag 06. dec
Kl: 12:30 Frankrig - Danmark VM i Japan, indledende runde · Gruppe B
DR1
lørdag 07. dec
Kl: 14:00 Aalborg Håndbold - GOG Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
mandag 09. dec
Kl: 20:00 TTH Holstebro - Ribe-Esbjerg HH Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
torsdag 12. dec
Kl: 20:00 Skjern Håndbold - TTH Holstebro Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 17. dec
Kl: 18:30 TMS Ringsted - Skanderborg Håndbold Santander Cup 2018 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
tirsdag 17. dec
Kl: 20:30 Aalborg Håndbold - GOG Santander Cup 2018 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 18. dec
Kl: 18:30 Århus Håndbold - TTH Holstebro Santander Cup 2018 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
onsdag 18. dec
Kl: 20:30 Bjerringbro-Silkeborg - Skjern Håndbold Santander Cup 2018 - 1/4-finaler · Pulje 1
TV2 Sport
lørdag 21. dec
Kl: 14:10 Fredericia Håndboldklub - Skjern Håndbold Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2
lørdag 21. dec
Kl: 16:00 TTH Holstebro - Bjerringbro-Silkeborg Primo Tours Ligaen · Pulje 1
TV2
lørdag 28. dec
Kl: 13:30 Odense Håndbold - København Håndbold Santander Final4 2018 - 1/2-finaler · Pulje 1
TV2
lørdag 28. dec
Kl: 16:00 Herning-Ikast Håndbold - TTH Holstebro Santander Final4 2018 - 1/2-finaler · Pulje 1
TV2
søndag 29. dec
Kl: 13:30 Taber Odense Håndbold/København Håndbold - Taber Herning-Ikast Håndbold/TTH Holstebro Santander Final4 2018 - placeringskamp · Pulje 1
TV2 Sport
søndag 29. dec
Kl: 16:00 Vinder Odense Håndbold/København Håndbold - Vinder Herning-Ikast Håndbold/TTH Holstebro Santander Final4 2018 - finale · Pulje 1
TV2

Vælg forbund

Luk