Søg Håndboldinfo
Del

Team Haderslev KFUM

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
135655
29.
15:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 Haarby BK Håndbold Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 23-20
oktober 2019
135661
03.
20:15 Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 17-20
135667
10.
20:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 21-22
135677
27.
12:45 DSIO Odense 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Munkebjergskolens Hal 16-20
november 2019
135678
03.
15:00 Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1 30-24
135684
10.
16:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 19-22
135691
17.
16:15 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 Næstved/Herlufsholm Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 22-30
135700
22.
19:30 SUS Håndbold 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 26-26
december 2019
135705
01.
17:00 TPI-Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 19-27
135709
07.
16:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 Ribe HK Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 36-16
135653
15.
16:30 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Rødekrohallen 22-26
januar 2020
135716
05.
12:45 Haarby BK Håndbold 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 26-21
135721
09.
20:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Håndbold Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
135726
19.
16:00 Ollerup/Skerninge G.& I.F. 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Vester Skerningehallen 22-18
135733
28.
19:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 DSIO Odense Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 22-14
februar 2020
135738
01.
16:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Hjortebrohallen, Haderslev Hjortebrohallen, Hadersl. 24-20
135745
23.
15:00 Svendborg Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Svendborg Idrætshal 26-29
marts 2020
135751
01.
17:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Næshallen 21-22
135759
08.
18:00 Næstved/Herlufsholm 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Herlufsholm Idrætscenter 23-18
135763
15.
16:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1
135769
21.
15:50 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense 2 Hjortebrohallen, Haderslev Hjortebrohallen, Hadersl.
135778
26.
19:30 Ribe HK 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Ribe Fritidscenter Ribe Fritidscenter 1

Vælg forbund

Luk
ANNONCE