Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

HØJ 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
128158
22.
14:15 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KFUM Ølstykke-hallerne 17-20
128165
29.
14:45 HK 73/SHF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HØJ 2 Frederikssund HallenFrederikssund-hallerne 1 22-19
oktober 2019
128183
27.
14:40 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KSI 2 Ølstykke-hallerne 21-28
128177
29.
20:40 Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HØJ 2 Gundsølille-hallen a.m.b.a.Gundsølille-hallen 20-20
november 2019
128188
03.
15:15 Borsholm-S IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HØJ 2 Nordkyst-hallen 24-23
128198
16.
16:45 FIF 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HØJ 2 Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 24-20
128206
24.
14:00 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gladsaxe HG Ølstykke-hallerne 25-18
december 2019
128210
03.
19:00 Team Arresø Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HØJ 2 Frederiksværk-hallen 16-26
128218
08.
14:45 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Furesø Håndboldklub 2 Ølstykke-hallerne 19-24
128170
17.
19:30 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 JyllingehallenJyllinge-hallen 31-23
januar 2020
128224
07.
20:45 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HK 73/SHF JyllingehallenJyllinge-hallen 21-25
128227
12.
16:00 Gladsaxe HG Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HØJ 2 Gladsaxe Sportshal 21-12
128237
21.
20:30 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gundsølille SG&I JyllingehallenJyllinge-hallen 26-25
128241
28.
20:20 KSI 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HØJ 2 Otto Mønsted HallenOtto Mønsteds Hallen 19-18
februar 2020
128248
02.
14:00 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Borsholm-S IF Ølstykke-hallerne 20-17
marts 2020
128262
01.
16:30 Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HØJ 2 Helsingør-hallenHelsingør-hallen 1 20-23
128266
08.
15:50 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 FIF 4 Ølstykke-hallerne 27-27
128271
14.
15:35 KFUM Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HØJ 2 Emdrup Hallen
128278
22.
11:40 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Team Arresø Ølstykke-hallerne
128283
28.
16:15 Furesø Håndboldklub 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 HØJ 2 Værløse-Hallen Værløse-hallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE