Søg Håndboldinfo
Del

SUS Nyborg 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
131994
20.
19:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 30-28
132001
24.
19:15 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Skt. Jørgens Hallen 18-25
oktober 2019
132006
11.
20:30 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Nyborghallerne Nyborghallerne 1 26-19
132012
20.
16:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Nyborghallerne Nyborghallerne 1 33-23
132015
27.
17:30 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Lillebæltshallerne Lillebæltshallen A 23-25
november 2019
132025
03.
16:45 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 30-30
132030
09.
16:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 32-20
132034
17.
18:00 Blåbjerg HK 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Outrup Kultur & Idrætscenter Blåbjerghallen 26-32
132042
22.
19:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Nyborghallerne Nyborghallerne 1 24-24
december 2019
132046
01.
15:00 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 18-35
132054
07.
16:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov/Tinglev Håndbold Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 29-13
januar 2020
132060
05.
16:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Nyborghallerne Nyborghallerne 1 24-20
132063
10.
19:30 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 31-30
132072
19.
13:30 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 24-24
132078
25.
14:30 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 31-23
februar 2020
132084
01.
16:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Nyborghallerne Nyborghallerne 1 24-28
132090
22.
15:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 22-31
marts 2020
132095
01.
14:50 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 31-18
132102
08.
16:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Blåbjerg HK Nyborghallerne Nyborghallerne 1 28-17
132104
15.
14:25 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1
132114
21.
16:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
132116
29.
15:30 Bov/Tinglev Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Grænsehallerne Grænsehallerne Hal 3

Vælg forbund

Luk
ANNONCE