Søg Håndboldinfo
Del

Elitehåndbold Aalborg Ungdom

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
342361
03.
17:30 Elitehåndbold Aalborg Ungdom U-19 Pige Liga | Pulje 1 Horsens HK Skansen, Nørresundby Skansen Hal 1 17-21
342373
25.
19:15 Skanderborg Håndbold U-19 Pige Liga | Pulje 1 Elitehåndbold Aalborg Ungdom Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 3 Træningshallen 33-18
342379
30.
13:30 Elitehåndbold Aalborg Ungdom U-19 Pige Liga | Pulje 1 Herning-Ikast Håndbold ungdom Skansen, Nørresundby Skansen Hal 1 21-29
november 2021
342353
02.
18:45 Strandby-Elling Håndbold U-19 Pige Liga | Pulje 1 Elitehåndbold Aalborg Ungdom Bannerslundhallen, Elling 23-23
342385
06.
15:30 Elitehåndbold Aalborg Ungdom U-19 Pige Liga | Pulje 1 Holstebro Håndb.90 Skansen, Nørresundby Skansen Hal 1 18-24
342393
12.
20:15 Silkeborg-Voel KFUM U-19 Pige Liga | Pulje 1 Elitehåndbold Aalborg Ungdom JYSK Arena JYSK Arena A 29-22
december 2021
342409
05.
12:15 Elitehåndbold Aalborg Ungdom U-19 Pige Liga | Pulje 1 Aarhus United U19 Dronninglundhallerne Dronninglundhallen, Hal 1 24-32
342397
10.
20:00 Elitehåndbold Aalborg Ungdom U-19 Pige Liga | Pulje 1 Sønderjyske Ungdom Skansen, Nørresundby Skansen Hal 1 27-21
januar 2022
342423
09.
19:00 Horsens HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 Elitehåndbold Aalborg Ungdom Dagnæs Hallen 25-13
342433
23.
14:00 Elitehåndbold Aalborg Ungdom U-19 Pige Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Dronninglundhallerne Dronninglundhallen, Hal 1 26-27
342436
30.
16:00 Herning-Ikast Håndbold ungdom U-19 Pige Liga | Pulje 1 Elitehåndbold Aalborg Ungdom Sportscenter Ikast Sportscenter Ikast hal B 26-18
februar 2022
342451
26.
15:30 Elitehåndbold Aalborg Ungdom U-19 Pige Liga | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM Skansen, Nørresundby Skansen Hal 1 18-24
marts 2022
342414
04.
18:45 Randers HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 Elitehåndbold Aalborg Ungdom Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2 32-21
342462
11.
20:00 Sønderjyske Ungdom U-19 Pige Liga | Pulje 1 Elitehåndbold Aalborg Ungdom Rødekrohallen 23-21
342427
14.
18:45 Elitehåndbold Aalborg Ungdom U-19 Pige Liga | Pulje 1 Viborg HK Gigantium, Aalborg Gigantium ny hal 1 22-27
342469
19.
13:00 Elitehåndbold Aalborg Ungdom U-19 Pige Liga | Pulje 1 Strandby-Elling Håndbold Dronninglundhallerne Dronninglundhallen, Hal 1 24-16
342481
25.
19:00 Elitehåndbold Aalborg Ungdom U-19 Pige Liga | Pulje 1 Randers HK Skansen, Nørresundby Skansen Hal 1 26-29
april 2022
342473
03.
15:00 Aarhus United U19 U-19 Pige Liga | Pulje 1 Elitehåndbold Aalborg Ungdom Skæringhallen A 27-26
342400
05.
19:30 Viborg HK U-19 Pige Liga | Pulje 1 Elitehåndbold Aalborg Ungdom Vibocold Arena, Viborg Vibocold Arena 1, Viborg 22-30
342445
07.
19:00 Holstebro Håndb.90 U-19 Pige Liga | Pulje 1 Elitehåndbold Aalborg Ungdom Idrætsefterskolen Lægaarden Holstebro Lægaarden Hal 1 31-17

Vælg forbund

Luk
ANNONCE