Søg Håndboldinfo
Del

Guldbageren Ligaen

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2010
822209
04.
14:30 Viborg HK Guldbageren Ligaen | Pulje 1 FC Midtjylland ARENA MIDT Kjellerup Arena Midt Hal A 22-19
822212
07.
18:30 Randers HK Guldbageren Ligaen | Pulje 1 HC Odense Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1 31-17
822213
07.
19:00 SønderjyskeE Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Team Tvis Holstebro Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 1 20-30
822211
07.
19:00 SK Aarhus Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Team Esbjerg Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 23-28
822210
07.
19:00 Aalborg DH Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Roskilde Håndbold Gigantium, Aalborg Gigantium Arena, Aalborg. 29-27
822214
07.
19:00 FIF Guldbageren Ligaen | Pulje 1 KIF Vejen Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 19-28
822217
10.
19:00 HC Odense Guldbageren Ligaen | Pulje 1 SønderjyskeE Odense Idrætshal Sydbank Arena 29-22
822216
10.
19:30 KIF Vejen Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Aalborg DH Vejen Idrætscenter Vejen Idrætscenter hal 1 30-19
822215
10.
19:30 Team Tvis Holstebro Guldbageren Ligaen | Pulje 1 FIF Idrætscenter Vest Holstebro Idrætsc. Vest Holstebro A 31-26
822218
10.
19:30 Roskilde Håndbold Guldbageren Ligaen | Pulje 1 SK Aarhus Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 25-33
822219
11.
14:30 Team Esbjerg Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Viborg HK Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 28-33
822224
14.
19:00 FIF Guldbageren Ligaen | Pulje 1 HC Odense Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning
Ulovlig spiller - hjemmehold
HUL
822222
14.
19:00 SK Aarhus Guldbageren Ligaen | Pulje 1 KIF Vejen Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 24-27
822221
14.
19:30 Aalborg DH Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Team Tvis Holstebro Gigantium, Aalborg Gigantium Arena, Aalborg. 29-31
822223
14.
19:30 Viborg HK Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Roskilde Håndbold Vibocold Arena, Viborg Vibocold Arena 1, Viborg 29-19
822225
15.
18:35 FC Midtjylland Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Team Esbjerg Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 27-21
822220
21.
15:50 FC Midtjylland Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Randers HK Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 16-18
oktober 2010
822229
02.
14:30 KIF Vejen Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Viborg HK Vejen Idrætscenter Vejen Idrætscenter hal 1 26-39
822228
02.
15:00 SønderjyskeE Guldbageren Ligaen | Pulje 1 FIF Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 1 19-35
822227
02.
16:00 Team Esbjerg Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Randers HK Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 25-30
822230
03.
15:00 Team Tvis Holstebro Guldbageren Ligaen | Pulje 1 SK Aarhus Idrætscenter Vest Holstebro Idrætsc. Vest Holstebro A 31-27
822231
03.
16:00 Roskilde Håndbold Guldbageren Ligaen | Pulje 1 FC Midtjylland Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 20-31
822226
04.
19:00 HC Odense Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Aalborg DH Odense Idrætshal Sydbank Arena 25-18
822236
06.
19:00 Randers HK Guldbageren Ligaen | Pulje 1 FIF Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1 30-26
822232
06.
19:30 Viborg HK Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Team Tvis Holstebro Vibocold Arena, Viborg Vibocold Arena 1, Viborg 36-24
822233
08.
20:00 Aalborg DH Guldbageren Ligaen | Pulje 1 SønderjyskeE Gigantium, Aalborg Gigantium Arena, Aalborg. 26-25
822234
09.
14:00 FC Midtjylland Guldbageren Ligaen | Pulje 1 KIF Vejen Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 30-21
822235
09.
15:00 SK Aarhus Guldbageren Ligaen | Pulje 1 HC Odense Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 32-15
822237
10.
16:00 Team Esbjerg Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Roskilde Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 41-24
822240
13.
19:00 HC Odense Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Viborg HK Odense Idrætshal Sydbank Arena 22-28
822241
13.
19:30 Roskilde Håndbold Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Randers HK Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 28-41
822239
13.
19:30 KIF Vejen Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Team Esbjerg Vejen Idrætscenter Vejen Idrætscenter hal 1 26-26
822238
13.
20:00 Team Tvis Holstebro Guldbageren Ligaen | Pulje 1 FC Midtjylland Idrætscenter Vest Holstebro Idrætsc. Vest Holstebro A 25-26
822242
16.
15:00 SønderjyskeE Guldbageren Ligaen | Pulje 1 SK Aarhus Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 1 18-32
822243
16.
15:00 FIF Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Aalborg DH Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 28-23
822244
20.
19:00 Team Esbjerg Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Team Tvis Holstebro Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 24-21
822248
20.
19:00 Randers HK Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Aalborg DH Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1 28-29
822245
20.
19:30 Viborg HK Guldbageren Ligaen | Pulje 1 SønderjyskeE Vibocold Arena, Viborg Vibocold Arena 1, Viborg 38-26
822246
23.
14:00 FC Midtjylland Guldbageren Ligaen | Pulje 1 HC Odense Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 26-14
822247
23.
15:00 SK Aarhus Guldbageren Ligaen | Pulje 1 FIF Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 26-26
822249
24.
16:00 Roskilde Håndbold Guldbageren Ligaen | Pulje 1 KIF Vejen Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 27-28
november 2010
822252
03.
19:00 FIF Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Viborg HK Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 26-28
822251
03.
19:30 KIF Vejen Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Randers HK Vejen Idrætscenter Vejen Idrætscenter hal 1 22-24
822253
05.
19:00 Team Tvis Holstebro Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Roskilde Håndbold Idrætscenter Vest Holstebro Idrætsc. Vest Holstebro A 34-23
822255
06.
15:00 HC Odense Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Team Esbjerg Odense Idrætshal Sydbank Arena 27-25
822254
06.
15:00 SønderjyskeE Guldbageren Ligaen | Pulje 1 FC Midtjylland Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 1 25-37
822256
07.
14:00 Aalborg DH Guldbageren Ligaen | Pulje 1 SK Aarhus Gigantium, Aalborg Gigantium Arena, Aalborg. 26-32
822257
10.
19:00 FC Midtjylland Guldbageren Ligaen | Pulje 1 FIF Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 22-18
822258
10.
19:00 Team Esbjerg Guldbageren Ligaen | Pulje 1 SønderjyskeE Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 30-24
822262
10.
19:00 Randers HK Guldbageren Ligaen | Pulje 1 SK Aarhus Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1 30-20
822259
10.
19:30 Viborg HK Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Aalborg DH Vibocold Arena, Viborg Vibocold Arena 1, Viborg 32-27
822260
10.
20:15 KIF Vejen Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Team Tvis Holstebro Vejen Idrætscenter Vejen Idrætscenter hal 1 30-20
822261
11.
19:30 Roskilde Håndbold Guldbageren Ligaen | Pulje 1 HC Odense Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 27-26
822265
17.
19:00 SK Aarhus Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Viborg HK Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 27-34
822268
17.
19:00 HC Odense Guldbageren Ligaen | Pulje 1 KIF Vejen Odense Idrætshal Sydbank Arena 17-21
822264
17.
19:00 Team Tvis Holstebro Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Randers HK Idrætscenter Vest Holstebro Idrætsc. Vest Holstebro A 22-26
822266
17.
19:00 FIF Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Team Esbjerg Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 26-25
822263
17.
19:30 Aalborg DH Guldbageren Ligaen | Pulje 1 FC Midtjylland Gigantium, Aalborg Gigantium Arena, Aalborg. 22-33
822267
21.
17:00 SønderjyskeE Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Roskilde Håndbold Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 1 23-27
januar 2011
822272
05.
20:15 FC Midtjylland Guldbageren Ligaen | Pulje 1 SK Aarhus Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 27-21
822269
06.
19:30 KIF Vejen Guldbageren Ligaen | Pulje 1 SønderjyskeE Vejen Idrætscenter Vejen Idrætscenter hal 1 39-19
822270
07.
19:00 Team Esbjerg Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Aalborg DH Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 31-19
822271
07.
19:30 Roskilde Håndbold Guldbageren Ligaen | Pulje 1 FIF Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 17-20
822274
08.
14:30 Viborg HK Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Randers HK Vibocold Arena, Viborg Vibocold Arena 1, Viborg 32-30
822273
08.
15:00 Team Tvis Holstebro Guldbageren Ligaen | Pulje 1 HC Odense Idrætscenter Vest Holstebro Idrætsc. Vest Holstebro A 31-21
822275
09.
14:30 FC Midtjylland Guldbageren Ligaen | Pulje 1 SønderjyskeE Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 32-24
822276
11.
19:00 SK Aarhus Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Aalborg DH Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 28-25
822277
11.
19:00 Team Esbjerg Guldbageren Ligaen | Pulje 1 HC Odense Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 27-25
822279
11.
19:30 Viborg HK Guldbageren Ligaen | Pulje 1 FIF Vibocold Arena, Viborg Vibocold Arena 1, Viborg 24-26
822280
11.
19:30 Roskilde Håndbold Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Team Tvis Holstebro Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 29-29
822278
12.
20:15 Randers HK Guldbageren Ligaen | Pulje 1 KIF Vejen Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1 25-23
822282
14.
19:00 SK Aarhus Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Roskilde Håndbold Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 25-26
822285
14.
19:00 FIF Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Team Tvis Holstebro Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 22-21
822284
14.
19:00 SønderjyskeE Guldbageren Ligaen | Pulje 1 HC Odense Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 1 22-24
822286
15.
15:00 Viborg HK Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Team Esbjerg Vibocold Arena, Viborg Vibocold Arena 1, Viborg 24-31
822281
16.
16:00 Aalborg DH Guldbageren Ligaen | Pulje 1 KIF Vejen Gigantium, Aalborg Gigantium Arena, Aalborg. 23-21
822283
16.
18:30 Randers HK Guldbageren Ligaen | Pulje 1 FC Midtjylland Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1 25-17
822287
19.
19:00 HC Odense Guldbageren Ligaen | Pulje 1 FIF Odense Idrætshal Sydbank Arena 27-25
822288
21.
19:00 SønderjyskeE Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Randers HK Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 1 26-35
822289
21.
19:30 KIF Vejen Guldbageren Ligaen | Pulje 1 SK Aarhus Vejen Idrætscenter Vejen Idrætscenter hal 1 27-18
822290
22.
16:00 Team Esbjerg Guldbageren Ligaen | Pulje 1 FC Midtjylland Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 21-28
822292
23.
15:00 Team Tvis Holstebro Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Aalborg DH Idrætscenter Vest Holstebro Idrætsc. Vest Holstebro A 26-21
822250
25.
19:00 Randers HK Guldbageren Ligaen | Pulje 1 SønderjyskeE Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1 31-19
822291
25.
19:00 Roskilde Håndbold Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Viborg HK Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 21-31
822297
28.
18:30 Viborg HK Guldbageren Ligaen | Pulje 1 KIF Vejen Vibocold Arena, Viborg Vibocold Arena 1, Viborg 21-24
822294
28.
19:00 FC Midtjylland Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Roskilde Håndbold Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 34-22
822295
28.
19:00 SK Aarhus Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Team Tvis Holstebro Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 22-32
822298
28.
19:00 FIF Guldbageren Ligaen | Pulje 1 SønderjyskeE Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 35-24
822293
28.
19:00 Aalborg DH Guldbageren Ligaen | Pulje 1 HC Odense Gigantium, Aalborg Gigantium Arena, Aalborg. 28-21
822296
29.
14:30 Randers HK Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Team Esbjerg Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1 26-19
februar 2011
822302
02.
19:00 FIF Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Randers HK Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 18-30
822301
02.
19:30 Roskilde Håndbold Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Team Esbjerg Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 25-38
822300
02.
19:30 KIF Vejen Guldbageren Ligaen | Pulje 1 FC Midtjylland Vejen Idrætscenter Vejen Idrætscenter hal 1 25-20
822299
02.
20:15 Team Tvis Holstebro Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Viborg HK Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 26-27
822304
06.
15:00 HC Odense Guldbageren Ligaen | Pulje 1 SK Aarhus Odense Idrætshal Sydbank Arena 21-30
822303
06.
15:00 SønderjyskeE Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Aalborg DH Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 1 30-29
822306
09.
19:00 Team Esbjerg Guldbageren Ligaen | Pulje 1 KIF Vejen Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 30-23
822307
09.
19:00 FC Midtjylland Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Team Tvis Holstebro Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 28-24
822309
09.
19:00 Viborg HK Guldbageren Ligaen | Pulje 1 HC Odense Vibocold Arena, Viborg Vibocold Arena 1, Viborg 27-25
822305
09.
19:00 SK Aarhus Guldbageren Ligaen | Pulje 1 SønderjyskeE Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 35-18
822310
10.
20:00 Aalborg DH Guldbageren Ligaen | Pulje 1 FIF Gigantium, Aalborg Gigantium Arena, Aalborg. 27-27
822308
12.
14:30 Randers HK Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Roskilde Håndbold Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1 44-23
822311
18.
19:00 Team Tvis Holstebro Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Team Esbjerg Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 36-33
822312
19.
14:30 Aalborg DH Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Randers HK Gigantium, Aalborg Gigantium Arena, Aalborg. 25-33
822313
19.
15:00 SønderjyskeE Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Viborg HK Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 1 27-45
822315
19.
15:00 FIF Guldbageren Ligaen | Pulje 1 SK Aarhus Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 20-25
822314
19.
15:00 HC Odense Guldbageren Ligaen | Pulje 1 FC Midtjylland Odense Idrætshal Sydbank Arena 25-25
822316
20.
17:00 KIF Vejen Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Roskilde Håndbold Vejen Idrætscenter Vejen Idrætscenter hal 1 30-24
822317
25.
20:00 HC Odense Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Randers HK Odense Idrætshal Sydbank Arena 17-37
822318
26.
14:30 FC Midtjylland Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Viborg HK Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 23-27
822319
26.
16:00 Team Esbjerg Guldbageren Ligaen | Pulje 1 SK Aarhus Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 36-33
822320
26.
16:00 Roskilde Håndbold Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Aalborg DH Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 30-32
822321
27.
15:00 Team Tvis Holstebro Guldbageren Ligaen | Pulje 1 SønderjyskeE Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 39-23
822322
27.
19:00 KIF Vejen Guldbageren Ligaen | Pulje 1 FIF Vejen Idrætscenter Vejen Idrætscenter hal 1 25-22
marts 2011
822323
01.
19:00 HC Odense Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Roskilde Håndbold Odense Idrætshal Sydbank Arena 21-20
822324
02.
19:30 Aalborg DH Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Viborg HK Gigantium, Aalborg Gigantium Arena, Aalborg. 27-33
822325
04.
19:00 Team Tvis Holstebro Guldbageren Ligaen | Pulje 1 KIF Vejen Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 28-26
822326
05.
14:30 SK Aarhus Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Randers HK Ceres Arena 20-34
822328
05.
15:00 FIF Guldbageren Ligaen | Pulje 1 FC Midtjylland Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 22-26
822327
05.
15:00 SønderjyskeE Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Team Esbjerg Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 1 30-32
822330
09.
18:30 Team Esbjerg Guldbageren Ligaen | Pulje 1 FIF Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 25-20
822331
09.
19:00 Randers HK Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Team Tvis Holstebro Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1 35-26
822329
09.
19:00 FC Midtjylland Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Aalborg DH Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 27-27
822333
09.
19:30 KIF Vejen Guldbageren Ligaen | Pulje 1 HC Odense Vejen Idrætscenter Vejen Idrætscenter hal 1 24-22
822332
12.
15:00 Viborg HK Guldbageren Ligaen | Pulje 1 SK Aarhus Vibocold Arena, Viborg Vibocold Arena 1, Viborg 33-22
822334
13.
16:00 Roskilde Håndbold Guldbageren Ligaen | Pulje 1 SønderjyskeE Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 36-28
822338
16.
18:45 SønderjyskeE Guldbageren Ligaen | Pulje 1 KIF Vejen Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 1 15-33
822337
16.
18:45 Randers HK Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Viborg HK Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal1 28-22
822340
16.
18:45 FIF Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Roskilde Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 28-17
822339
16.
18:45 HC Odense Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Team Tvis Holstebro Odense Idrætshal Sydbank Arena 23-22
822336
16.
18:45 SK Aarhus Guldbageren Ligaen | Pulje 1 FC Midtjylland Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 25-20
822335
16.
18:45 Aalborg DH Guldbageren Ligaen | Pulje 1 Team Esbjerg Aalborg Stadion Aalborg Stadion, Hal 1 29-22

Vælg forbund

Luk
ANNONCE