Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-12 Drenge B (2 Halvs)

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2019
778047
03.
18:45 Vissenbjerg G.& I.F. U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Bolbro GIF Vissenbjerg HallerneVissenbjerg Hallerne 1 5-12
778048
05.
14:00 IF Stjernen, Odense U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Næsby IF Skt. Jørgens Hallen 23-11
778044
06.
12:00 Assens HK U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Bøgebjerg IF Arena AssensArena Assens 1 14-8
778046
06.
12:00 Middelfart HK U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 TPI-Odense 2 LillebæltshallerneLillebæltshallen A 15-12
778045
06.
14:00 DHG Odense U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Tommerup HK DalumhallerneDalumhallen - Hal 2 10-18
778053
10.
18:00 Bolbro GIF U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Middelfart HK Bolbrohallen 17-17
778051
13.
11:45 Næsby IF U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 DHG Odense NæsbyhallerneNæsbyhallerne - Hal 2 9-18
778049
13.
14:00 Bøgebjerg IF U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Vissenbjerg G.& I.F. Bøgebjerghallen 12-16
778052
13.
15:30 Tommerup HK U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Assens HK Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen 10-11
778050
17.
17:15 TPI-Odense 2 U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen, Odense Paarup-HallernePaarup-Hallerne 1 12-23
778057
20.
10:45 Tommerup HK U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Bolbro GIF Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen 16-11
778056
20.
12:15 Middelfart HK U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Assens HK LillebæltshallerneLillebæltshallen A 12-16
778055
20.
12:45 DHG Odense U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Bøgebjerg IF DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 14-10
778054
20.
13:00 Næsby IF U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 TPI-Odense 2 NæsbyhallerneNæsbyhallerne - Hal 2 9-11
778058
20.
13:45 Vissenbjerg G.& I.F. U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen, Odense Vissenbjerg HallerneVissenbjerg Hallerne 1 15-16
778059
24.
17:00 Bøgebjerg IF U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Tommerup HK Bøgebjerghallen
778062
27.
09:30 Bolbro GIF U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Næsby IF Bolbrohallen
778060
27.
10:45 TPI-Odense 2 U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Vissenbjerg G.& I.F. Paarup-HallernePaarup-Hallerne 1
778061
27.
12:00 Assens HK U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 DHG Odense Arena AssensArena Assens 1
februar 2019
778065
02.
10:30 Næsby IF U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Assens HK NæsbyhallerneNæsbyhallerne - Hal 2
778067
03.
11:30 Vissenbjerg G.& I.F. U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Middelfart HK Vissenbjerg HallerneVissenbjerg Hallerne 1
778064
03.
12:00 TPI-Odense 2 U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Bøgebjerg IF Paarup-HallernePaarup-Hallerne 1
778066
03.
14:00 DHG Odense U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Bolbro GIF DalumhallerneDalumhallen - Hal 2
778071
19.
19:00 Middelfart HK U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 DHG Odense LillebæltshallerneLillebæltshallen C
778072
23.
12:15 Tommerup HK U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Vissenbjerg G.& I.F. Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen
778073
24.
10:15 Bolbro GIF U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen, Odense Bolbrohallen
778070
24.
12:00 Assens HK U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 TPI-Odense 2 Arena AssensArena Assens 1
778069
24.
15:00 Bøgebjerg IF U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Næsby IF Bøgebjerghallen
marts 2019
778063
03.
14:15 IF Stjernen, Odense U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Middelfart HK Skt. Jørgens Hallen
778078
09.
11:30 IF Stjernen, Odense U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Bøgebjerg IF Skt. Jørgens Hallen
778076
10.
10:30 Middelfart HK U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Tommerup HK LillebæltshallerneLillebæltshallen A
778077
10.
10:45 Vissenbjerg G.& I.F. U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Næsby IF Vissenbjerg HallerneVissenbjerg Hallerne 1
778074
10.
12:00 Assens HK U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Bolbro GIF Arena AssensArena Assens 1
778075
10.
14:15 DHG Odense U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 TPI-Odense 2 DalumhallerneDalumhallen - Hal 2
778068
17.
12:00 IF Stjernen, Odense U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Tommerup HK Skt. Jørgens Hallen
778083
23.
12:45 IF Stjernen, Odense U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 DHG Odense Skt. Jørgens Hallen
778082
24.
11:30 Vissenbjerg G.& I.F. U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Assens HK Vissenbjerg HallerneVissenbjerg Hallerne 2
778080
24.
11:30 TPI-Odense 2 U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Tommerup HK Paarup-HallernePaarup-Hallerne 1
778081
24.
12:15 Næsby IF U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Middelfart HK NæsbyhallerneNæsbyhallerne - Hal 2
778079
24.
14:00 Bøgebjerg IF U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Bolbro GIF Bøgebjerghallen
778088
30.
12:30 Bolbro GIF U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 TPI-Odense 2 Bolbrohallen
778087
30.
13:45 Tommerup HK U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Næsby IF Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen
778086
31.
10:15 Middelfart HK U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Bøgebjerg IF LillebæltshallerneLillebæltshallen A
778084
31.
12:00 Assens HK U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen, Odense Arena AssensArena Assens 1
778085
31.
14:15 DHG Odense U-12 Drenge B (2 Halvs) | Pulje 1 Vissenbjerg G.& I.F. DalumhallerneDalumhallen - Hal 2

Vælg forbund

Luk