Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-14 Pige C (2 Halvs)

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2019
784306
06.
11:15 Højfyn Håndbold HF U-14 Pige U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen 8-16
784304
06.
12:00 Tåsinge HK U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Tåsingehallen 16-9
784303
06.
12:30 Højby S.& G. U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 1 (gl) 8-7
784305
06.
12:50 Assens HK U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Langeland HF Arena AssensArena Assens 1 13-11
784312
09.
18:15 Søndersø IF U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Tåsinge HK SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 14-13
784302
10.
18:15 Rolfsted IF U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Glamsbjerg HK Rolfhallen 8-7
784311
13.
12:00 Langeland HF U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Rolfsted IF Bagenkophallen 9-4
784308
13.
12:30 Glamsbjerg HK U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF U-14 Pige Glamsbjerg Fritidscenter 12-14
784310
13.
13:00 IF Stjernen Odense U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Assens HK Skt. Jørgens Hallen 12-13
784313
13.
13:15 Aarup BK U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. Aarup FritidscenterAarup Fritidscenter - Hal 1 18-4
784315
19.
14:30 IF Stjernen Odense U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Skt. Jørgens Hallen 23-6
784319
20.
10:15 Søndersø IF U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Assens HK SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 9-13
784314
20.
12:30 Tåsinge HK U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Glamsbjerg HK Tåsingehallen 11-10
784316
20.
13:15 Højby S.& G. U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Rolfsted IF HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 1 (gl) 7-9
784323
24.
18:15 Rolfsted IF U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF U-14 Pige Rolfhallen 5-8
784321
27.
10:00 BR 66 Langeskov U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 13-8
784320
27.
11:30 Glamsbjerg HK U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Langeland HF Glamsbjerg Fritidscenter 6-12
784322
27.
12:15 Aarup BK U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Aarup FritidscenterAarup Fritidscenter - Hal 1 15-17
784325
27.
12:50 Assens HK U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. Arena AssensArena Assens 1 14-12
februar 2019
784326
01.
18:30 BR 66 Langeskov U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Glamsbjerg HK Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 4-18
784329
02.
10:00 Højfyn Håndbold HF U-14 Pige U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Langeland HF Vissenbjerg HallerneVissenbjerg Hallerne 2 10-18
784328
03.
12:15 Tåsinge HK U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Rolfsted IF Tåsingehallen 10-7
784327
03.
13:15 IF Stjernen Odense U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. Skt. Jørgens Hallen 8-10
784330
03.
14:15 Søndersø IF U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Aarup BK SøndersøhallerneSøndersøhallerne 2 10-14
784317
19.
18:30 Langeland HF U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Bagenkophallen 13-11
784334
19.
19:45 Højby S.& G. U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Tåsinge HK HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 1 (gl) 14-17
784333
24.
10:50 Rolfsted IF U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Rolfhallen 12-14
784335
24.
12:00 Langeland HF U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Bagenkophallen 17-7
784337
24.
12:50 Assens HK U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF U-14 Pige Arena AssensArena Assens 1 12-11
784332
25.
17:10 Glamsbjerg HK U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Glamsbjerg Fritidscenter 11-11
marts 2019
784350
02.
11:30 Glamsbjerg HK U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. Glamsbjerg Fritidscenter 12-12
784354
02.
11:30 Aarup BK U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Assens HK Aarup FritidscenterAarup Fritidscenter - Hal 1 18-10
784355
02.
14:15 Søndersø IF U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF U-14 Pige SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 12-14
784351
03.
11:00 BR 66 Langeskov U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Tåsinge HK Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 15-13
784352
03.
15:00 IF Stjernen Odense U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Rolfsted IF Skt. Jørgens Hallen 6-6
784345
09.
13:15 Højfyn Håndbold HF U-14 Pige U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Vissenbjerg HallerneVissenbjerg Hallerne 2 15-14
784348
10.
11:45 Tåsinge HK U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Tåsingehallen 15-21
784344
10.
12:50 Assens HK U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Glamsbjerg HK Arena AssensArena Assens 1 18-15
784347
10.
14:50 Rolfsted IF U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Rolfhallen 7-6
784349
12.
19:45 Højby S.& G. U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Langeland HF HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 2 (ny) 10-11
784343
13.
18:15 Søndersø IF U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. SøndersøhallerneSøndersøhallerne 1 14-14
784342
17.
11:00 Langeland HF U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Tåsinge HK Bagenkophallen 15-8
784339
17.
12:00 BR 66 Langeskov U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Assens HK Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 17-9
784340
17.
12:45 IF Stjernen Odense U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF U-14 Pige Skt. Jørgens Hallen 22-3
784356
18.
17:00 Glamsbjerg HK U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Glamsbjerg Fritidscenter 8-18
784341
21.
18:00 Aarup BK U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Rolfsted IF Aarup FritidscenterAarup Fritidscenter - Hal 1 12-4
784357
22.
18:30 BR 66 Langeskov U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Langeland HF Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 10-8
784358
24.
12:00 IF Stjernen Odense U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Skt. Jørgens Hallen
784360
24.
13:00 Højfyn Håndbold HF U-14 Pige U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Tåsinge HK Vissenbjerg HallerneVissenbjerg Hallerne 2
784359
26.
18:00 Assens HK U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Rolfsted IF Arena AssensArena Assens 1
784362
30.
11:45 Søndersø IF U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Glamsbjerg HK SøndersøhallerneSøndersøhallerne 2
784364
30.
13:00 Langeland HF U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Humblehallen
784367
30.
13:30 Højby S.& G. U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF U-14 Pige HøjbyhallerneHøjbyhallen - Hal 1 (gl)
784366
31.
12:50 Tåsinge HK U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 Assens HK Tåsingehallen
784363
31.
18:00 Aarup BK U-14 Pige C (2 Halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Aarup FritidscenterAarup Fritidscenter - Hal 1

Vælg forbund

Luk