Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

1. Division Herrer

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2019
119474
15.
16:00 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2 21-35
119473
15.
18:30 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Skæringhallen A 16-26
119476
19.
20:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 TMS Ringsted Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2 18-32
119482
20.
18:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning 28-26
119481
20.
19:30 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland KCL Skive Interfjord Arena 29-26
119479
22.
14:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 28-29
119480
22.
15:00 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen 25-21
119478
22.
16:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 39-22
119477
22.
19:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Vejlby-Risskov HallerneVejlby-Risskov Hallen 1 31-26
119486
27.
20:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH Skæringhallen A
119485
28.
14:00 HC Midtjylland 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Sportscenter HerningSportscenter Herning, Opvisningshallen
119484
28.
15:00 TMS Ringsted 1. Division Herrer | Pulje 1 IK Skovbakken Dansk Kabel TV Arena
119488
28.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold JyllingehallenJyllinge-hallen
119483
29.
15:30 Odder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Spektrum OdderSpektrum Odder hal 1
119489
29.
16:00 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 FIF DalumhallerneDalumhallen - Hal 1
119487
29.
16:00 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Roskilde HallerneRoskilde Hallerne C
oktober 2019
119491
03.
19:00 IK Skovbakken 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Midtjylland Vejlby-Risskov HallerneVejlby-Risskov Hallen 1
119492
04.
19:30 Ajax København 1. Division Herrer | Pulje 1 TMS Ringsted Bavnehøj Arena
119494
04.
19:30 Otterup HK 1. Division Herrer | Pulje 1 HØJ Elite Otterup IdrætscenterOtterup Idrætscenter - Opvisningshallen
119496
05.
14:30 FIF 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Frederiksberg-HallerneFrederiksberg Opvisning
119490
06.
15:00 Team Sydhavsøerne 1. Division Herrer | Pulje 1 HEI, Skæring Maribo-hallerneMaribo-hallerne 2
119493
06.
16:00 TM Tønder Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 HC Odense - Herrer Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
119495
06.
19:00 Skive fH 1. Division Herrer | Pulje 1 Roskilde Håndbold KCL Skive Interfjord Arena
119502
09.
19:30 HC Odense - Herrer 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK DalumhallerneDalumhallen - Hal 1
119500
10.
19:30 Roskilde Håndbold 1. Division Herrer | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Roskilde HallerneRoskilde Hallerne D 2
119501
12.
15:00 HØJ Elite 1. Division Herrer | Pulje 1 Skive fH JyllingehallenJyllinge-hallen
119497
12.
16:00 TMS Ringsted 1. Division Herrer | Pulje 1 Odder Håndbold Dansk Kabel TV Arena

Vælg forbund

Luk