Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

3. Division Herrer

Pulje 4

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
februar 2020
132086
21.
18:45 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 Blåbjerg HK Hjortebrohallen, HaderslevHjortebrohallen, Hadersl. 32-23
132090
22.
15:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen 22-31
132091
23.
14:45 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 DalumhallerneDalumhallen - Hal 1 24-16
132088
23.
15:00 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 22-22
132089
23.
19:30 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Paarup-HallernePaarup-Hallerne 1 28-27
132087
24.
20:15 Bov/Tinglev Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 GrænsehallerneGrænsehallerne Hal 3 20-28
132096
27.
20:15 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 HC Odense - Herrer 2 Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen
132092
28.
18:45 Team Haderslev KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Haderslev IdrætscenterHaderslev Idrætsc. 1
132093
29.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Tønder Sport- og FritidsCenterTønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
marts 2020
132095
01.
14:50 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Paarup-HallernePaarup-Hallerne 1
132097
01.
15:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Skt. Jørgens Hallen
132094
01.
18:00 Blåbjerg HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov/Tinglev Håndbold Outrup Kultur & IdrætscenterBlåbjerghallen
132098
07.
15:30 Bov/Tinglev Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense GrænsehallerneGrænsehallerne Hal 3
132103
07.
17:45 HC Odense - Herrer 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Odense IdrætshalOdense Idrætshal 1
132101
08.
13:30 HF Sønderborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Humlehøjhallen, Sdr.BorgHumlehøjhallen, Sdr.borg
132100
08.
15:00 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
132102
08.
16:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Blåbjerg HK NyborghallerneNyborghallerne 1
132099
08.
16:30 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Tommerup HK LillebæltshallerneLillebæltshallen A
132106
11.
20:00 Blåbjerg HK 3. Division Herrer | Pulje 4 HF Sønderborg 2 Outrup Kultur & IdrætscenterBlåbjerghallen
132108
14.
15:00 Tommerup HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Bov/Tinglev Håndbold Fyrtårn TommerupFyrtårn Tommerup - Idrætshallen

Vælg forbund

Luk