Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Santander Cup - LP Damer, 4. runde

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
202947
05.
14:00 BSS Sport, Aarhus, S1 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Kolding Håndboldklub, 2. Div. Ellekærhallen, Hasle 24-29
202933
07.
19:30 Thy Håndbold, 3.Div, Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Mejdal-Halgård, 3. Div. ThyhallerneThyhallen 1 21-17
202931
07.
19:30 NSK Håndbold, Krunderup, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Nøvling IF, 3. Div Sir - Lyngbjerg Centret 18-19
202952
07.
20:00 Team Haderslev KFUM, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Rækker Mølle Håndbold, 2. Div. Haderslev IdrætscenterHaderslev Idrætsc. 1 17-25
202934
07.
20:15 Hjallerup IF, JS Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Vendsyssel Håndbold, 1. Div. Hjallerup IdrætscenterHjallerup Idrætscenter, Hal 1 10-36
202951
09.
20:15 Jelling FS, S1 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Ejstrup/Hærvejen, 2. Div. Gormshallerne, JellingGormshallen 1, Jelling 17-29
202959
09.
20:15 Stavtrup IF, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub 2. Div. Stavtruphallen 12-30
202935
10.
19:15 Århus Fremad, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Struer Håndbold, 3. Div. Annexhallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
202953
14.
19:00 Hammel GF, JS Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Ikast Håndbold 2. Div. Hammel IdrætscenterHammel Idrætscenter Arena 16-25
202939
14.
20:00 Team Favrskov Håndbold, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Farsø KFUM HK, 2. Div. Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 16-31
202941
14.
20:15 HEI, Skæring, 3. div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Aalborg HK, 2. Div. HEI-hallen 13-34
202958
14.
20:15 Vejen HK, JS Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 AGF, Århus, 2. Div. Vejen IdrætscenterVejen Idrætscenter hal 1 11-23
202950
16.
19:30 Hvide Sande KFUM, JS Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 SIF Ansager, 2. Div. Hvide Sande-HallenHvide Sande hallen 18-28
202937
16.
19:50 IK 1919 Aalborg, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Aars HK, 2. Div. Aalborg StadionAalborg Stadion, Hal 2 29-33
202944
16.
20:15 VIF, Mors, JS Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Hadsten Håndbold, 1. Div Sydvestmors Kultur & FritidscenterSydvestmors Kultur & Fritidscenter 1 10-46
202955
16.
20:15 Brabrand IF Håndbold, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 ASA, Århus, 2. Div. BrabrandhallerneBrabrandhallen 1 27-21
202943
16.
20:30 Valsgaard IF 83, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Sæby HK, 1. Div. Valsgård HallenValsgaardshallen 14-27
202960
17.
18:30 JAI, Århus, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 CHK, Aarhus 3. Div. Annexhallen 28-29
202938
20.
19:15 Søndermarken Vejle Håndbold Klub, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Hornslet IF, 3. Div. Søndermarkshallen, Vejle 17-32
202961
20.
20:00 Ribe HK, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 IF 92, Esbjerg, 3. Div. Ribe FritidscenterRibe Fritidscenter 1 30-31
202949
21.
19:30 Vamdrup IF, JS Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Hasle KFUM, 3. Div. Arena Syd VamdrupArena Syd Vamdrup 2 19-29
202940
21.
19:45 Fjerritslev IF, S2 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Søndermarkens IK, 2. Div. Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 16-19
202945
21.
20:00 Astrup/Bindslev, S1 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Skive fH, 3. Div. Astruphallen 15-33
202948
21.
20:00 Viby IF, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 SønderjyskE, 1. Div. Vibyhallen 19-28
202932
21.
20:00 Taars/Ugilt IF, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 VRI, Risskov, 2. Div. Taarshallen 11-28
202954
21.
20:20 Bov IF, S2 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Hørning Håndbold, 3. Div, GrænsehallerneGrænsehallerne Hal 3 30-40
202942
21.
20:30 Aalborg Studenterne IF, S1 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Hornbæk SF, 2. Div. Gigantium, AalborgGigantium Idrætshal, Aalborg. 19-27
202936
23.
Mejlby/Haverslev KFUM IF, JS Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Thisted Håndbold, 3. Div. Haverslevhallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
202957
23.
19:15 Brædstrup Håndboldklub, JS Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Vejle Håndbold Klub, 2. Div. Brædstrup-HallenBrædstruphallen 13-27
202956
23.
19:20 Kolding KFUM, S2 Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Grindsted GIF, 3. Div. PULZION, KoldingPULZION, hal 2 18-35
202946
23.
19:30 Lemvig Nissum Håndbold, 3. Div. Santander Cup - LP Damer, 4. runde | Pulje 1 Bjerringbro FH, 1. Div. Lemvig Idræts- og KulturcenterArena Vestjylland Forsikring Lemvig
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM

Vælg forbund

Luk