Søg Håndboldinfo
Del

U-13 Drenge C

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
216812
05.
11:00 HS Han Herred U-13 Drenge C | Pulje 1 Løgstør HK Hannæshallen 11-8
216814
05.
11:15 IK Frem/Haverslev U-13 Drenge C | Pulje 1 Aars HK 4 Stensbohallen 5-21
216817
10.
19:00 Aars HK 4 U-13 Drenge C | Pulje 1 Fjerritslev IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2 20-16
216816
10.
19:10 Aars HK 3 U-13 Drenge C | Pulje 1 HS Han Herred Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 18-10
216815
12.
12:35 Løgstør HK U-13 Drenge C | Pulje 1 IK Frem/Haverslev Lanternen Tandhallen 2 18-2
216813
13.
18:45 Fjerritslev IF U-13 Drenge C | Pulje 1 Aars HK 3 Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 15-18
216818
17.
17:50 Aars HK 4 U-13 Drenge C | Pulje 1 Løgstør HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2 6-16
216819
18.
13:45 Fjerritslev IF U-13 Drenge C | Pulje 1 HS Han Herred Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 13-15
216820
19.
12:15 IK Frem/Haverslev U-13 Drenge C | Pulje 1 Aars HK 3 Haverslevhallen 6-20
216823
26.
11:00 HS Han Herred U-13 Drenge C | Pulje 1 IK Frem/Haverslev Thorup-Klimhallen 16-3
216821
26.
11:15 Løgstør HK U-13 Drenge C | Pulje 1 Fjerritslev IF Bakkeskolehallen 13-14
216824
28.
17:30 Aars HK 3 U-13 Drenge C | Pulje 1 Løgstør HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2 10-9
februar 2020
216825
01.
10:00 HS Han Herred U-13 Drenge C | Pulje 1 Aars HK 4 Thorup-Klimhallen 16-7
216826
02.
12:00 Fjerritslev IF U-13 Drenge C | Pulje 1 IK Frem/Haverslev Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 19-4
216822
07.
19:10 Aars HK 3 U-13 Drenge C | Pulje 1 Aars HK 4 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 19-14
216829
22.
16:45 IK Frem/Haverslev U-13 Drenge C | Pulje 1 Fjerritslev IF Haverslevhallen 7-17
216827
23.
11:45 Løgstør HK U-13 Drenge C | Pulje 1 Aars HK 3 Lanternen Sparekassen Danmark Hallen 1 19-18
216828
23.
13:15 Aars HK 4 U-13 Drenge C | Pulje 1 HS Han Herred Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 4-22
216831
28.
18:00 Aars HK 3 U-13 Drenge C | Pulje 1 Fjerritslev IF Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2 16-16
216832
28.
18:50 Aars HK 4 U-13 Drenge C | Pulje 1 IK Frem/Haverslev Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2 15-8
marts 2020
216830
01.
12:20 Løgstør HK U-13 Drenge C | Pulje 1 HS Han Herred Lanternen Tandhallen 2 11-15
216833
08.
10:15 HS Han Herred U-13 Drenge C | Pulje 1 Aars HK 3 Hannæshallen 13-15
216834
08.
10:45 Fjerritslev IF U-13 Drenge C | Pulje 1 Aars HK 4 Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 16-14
216835
08.
12:45 IK Frem/Haverslev U-13 Drenge C | Pulje 1 Løgstør HK Stensbohallen 7-16
216836
10.
17:30 Aars HK 4 U-13 Drenge C | Pulje 1 Aars HK 3 Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2 13-19
216837
15.
10:35 Fjerritslev IF U-13 Drenge C | Pulje 1 Løgstør HK Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev
216838
15.
11:45 IK Frem/Haverslev U-13 Drenge C | Pulje 1 HS Han Herred Stensbohallen
216840
20.
17:50 Aars HK 3 U-13 Drenge C | Pulje 1 IK Frem/Haverslev Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 2
216841
21.
13:00 HS Han Herred U-13 Drenge C | Pulje 1 Fjerritslev IF Trekroner Landsbycenter
216839
22.
13:20 Løgstør HK U-13 Drenge C | Pulje 1 Aars HK 4 Lanternen Tandhallen 2

Vælg forbund

Luk
ANNONCE