Søg Håndboldinfo
Del

HTH Herreligaen

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2020
255931
01.
20:00 Ribe-Esbjerg HH HTH Herreligaen | Pulje 1 TTH Holstebro Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 32-37
255935
02.
18:30 Fredericia Håndboldklub HTH Herreligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg thansen ARENA 34-39
255933
02.
19:30 SønderjyskE Herrer HTH Herreligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 33-23
255930
04.
19:30 Aalborg Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 KIF Kolding Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 40-27
255936
04.
19:30 GOG HTH Herreligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 35-28
255932
05.
15:30 Mors-Thy Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 TMS Ringsted Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 30-25
255937
07.
19:30 KIF Kolding HTH Herreligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 35-33
255943
07.
19:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 22-30
255941
08.
19:30 TMS Ringsted HTH Herreligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer Dansk Kabel TV Arena 26-28
255940
08.
20:00 Skjern Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Skanderborg Aarhus Håndbold Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 28-31
255938
09.
18:30 Bjerringbro-Silkeborg HTH Herreligaen | Pulje 1 GOG JYSK Arena JYSK Arena A 31-36
255942
09.
19:00 TTH Holstebro HTH Herreligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 35-24
255944
10.
20:00 Ribe-Esbjerg HH HTH Herreligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 30-35
255948
11.
19:30 Fredericia Håndboldklub HTH Herreligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold thansen ARENA 31-35
255946
12.
15:00 SønderjyskE Herrer HTH Herreligaen | Pulje 1 TTH Holstebro Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 33-28
255947
12.
15:00 Skanderborg Aarhus Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 TMS Ringsted Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 29-25
255945
13.
15:30 Mors-Thy Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 KIF Kolding Thyhallerne Thyhallen 1 29-24
255950
13.
18:30 Bjerringbro-Silkeborg HTH Herreligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold JYSK Arena JYSK Arena A 28-27
255955
14.
20:00 TMS Ringsted HTH Herreligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena 30-31
255956
17.
19:00 TTH Holstebro HTH Herreligaen | Pulje 1 Skanderborg Aarhus Håndbold Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 34-27
255957
18.
19:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 30-33
255952
19.
14:00 Aalborg Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 28-26
255954
19.
16:10 Skjern Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 GOG Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 31-31
255951
21.
20:00 KIF Kolding HTH Herreligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 31-29
255959
26.
15:00 SønderjyskE Herrer HTH Herreligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 24-31
255958
26.
16:00 Mors-Thy Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 22-21
255965
28.
20:00 KIF Kolding HTH Herreligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 31-22
255971
29.
20:00 Lemvig-Thyborøn Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 22-33
oktober 2020
255970
02.
19:00 TTH Holstebro HTH Herreligaen | Pulje 1 GOG Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 31-35
255966
03.
14:00 Aalborg Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Skanderborg Aarhus Håndbold Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 29-26
255969
03.
15:00 TMS Ringsted HTH Herreligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Dansk Kabel TV Arena 19-36
255967
03.
16:00 Ribe-Esbjerg HH HTH Herreligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 26-26
255975
05.
20:00 GOG HTH Herreligaen | Pulje 1 KIF Kolding Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 32-21
255974
06.
18:30 Fredericia Håndboldklub HTH Herreligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold thansen ARENA 33-36
255978
06.
18:30 Skjern Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 29-26
255976
06.
20:00 Bjerringbro-Silkeborg HTH Herreligaen | Pulje 1 TTH Holstebro JYSK Arena JYSK Arena A 28-33
255973
07.
18:15 Skanderborg Aarhus Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 29-27
255972
07.
19:00 SønderjyskE Herrer HTH Herreligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 25-37
255979
09.
20:00 KIF Kolding HTH Herreligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 29-32
255985
10.
14:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 25-28
255983
10.
15:00 TMS Ringsted HTH Herreligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold Dansk Kabel TV Arena 19-22
255982
10.
15:30 Mors-Thy Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Skanderborg Aarhus Håndbold Thyhallerne Thyhallen 1 28-28
255980
10.
16:10 Aalborg Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 GOG Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 33-33
255981
12.
18:30 Ribe-Esbjerg HH HTH Herreligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 31-32
255960
14.
19:00 Skanderborg Aarhus Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 KIF Kolding Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 25-29
255991
15.
20:00 Skjern Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 TTH Holstebro Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 37-31
255988
16.
19:30 GOG HTH Herreligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 33-25
255989
17.
16:10 Bjerringbro-Silkeborg HTH Herreligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold JYSK Arena JYSK Arena A 28-26
255987
18.
19:00 Fredericia Håndboldklub HTH Herreligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold thansen ARENA 29-31
255992
19.
19:30 TMS Ringsted HTH Herreligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold Dansk Kabel TV Arena 23-27
255986
20.
20:30 Skanderborg Aarhus Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 32-31
255997
22.
20:00 SønderjyskE Herrer HTH Herreligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 28-32
255998
23.
19:00 TTH Holstebro HTH Herreligaen | Pulje 1 TMS Ringsted Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 32-32
255999
23.
19:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Skanderborg Aarhus Håndbold Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 22-28
255993
23.
19:30 KIF Kolding HTH Herreligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 26-27
255996
23.
19:30 Mors-Thy Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 GOG Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 23-32
255995
24.
16:00 Ribe-Esbjerg HH HTH Herreligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Ribe Fritidscenter Ribe Fritidscenter 1 22-27
256005
26.
20:00 TMS Ringsted HTH Herreligaen | Pulje 1 KIF Kolding Dansk Kabel TV Arena 25-27
256006
29.
19:00 TTH Holstebro HTH Herreligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 30-23
256000
29.
20:00 Fredericia Håndboldklub HTH Herreligaen | Pulje 1 Skanderborg Aarhus Håndbold thansen ARENA 29-25
256002
30.
18:30 Bjerringbro-Silkeborg HTH Herreligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold JYSK Arena JYSK Arena A 32-31
256001
31.
16:00 GOG HTH Herreligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 35-27
256004
31.
16:10 Skjern Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 28-30
november 2020
256009
13.
18:30 Ribe-Esbjerg HH HTH Herreligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 36-23
256013
13.
19:00 Fredericia Håndboldklub HTH Herreligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold thansen ARENA 31-23
256012
14.
16:10 Skanderborg Aarhus Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 GOG Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 28-29
256011
14.
16:30 SønderjyskE Herrer HTH Herreligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 32-24
256008
15.
14:00 Aalborg Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 TMS Ringsted Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 39-24
256007
16.
20:00 KIF Kolding HTH Herreligaen | Pulje 1 TTH Holstebro Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 32-32
256015
17.
20:00 Bjerringbro-Silkeborg HTH Herreligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub JYSK Arena JYSK Arena A 27-33
256019
19.
19:00 TTH Holstebro HTH Herreligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 30-24
256018
19.
19:30 TMS Ringsted HTH Herreligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold Dansk Kabel TV Arena 30-27
256017
19.
20:00 Skjern Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 22-26
256020
21.
14:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 GOG Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 26-28
256014
21.
16:10 KIF Kolding HTH Herreligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 32-39
255963
24.
20:00 Bjerringbro-Silkeborg HTH Herreligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold JYSK Arena JYSK Arena A 32-26
256027
25.
18:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 KIF Kolding Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 25-34
255961
25.
20:30 Fredericia Håndboldklub HTH Herreligaen | Pulje 1 TTH Holstebro thansen ARENA 33-35
256022
27.
18:30 Bjerringbro-Silkeborg HTH Herreligaen | Pulje 1 Skanderborg Aarhus Håndbold JYSK Arena JYSK Arena A 30-30
256024
27.
18:30 Skjern Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 24-23
256025
28.
15:00 TMS Ringsted HTH Herreligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH Dansk Kabel TV Arena 23-30
256026
29.
19:00 TTH Holstebro HTH Herreligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 33-31
december 2020
256032
01.
20:00 Skanderborg Aarhus Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 27-29
256029
03.
19:00 Ribe-Esbjerg HH HTH Herreligaen | Pulje 1 KIF Kolding Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 30-31
256031
04.
19:00 SønderjyskE Herrer HTH Herreligaen | Pulje 1 TMS Ringsted Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 33-29
256028
05.
14:00 Aalborg Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 24-20
256030
05.
15:30 Mors-Thy Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 TTH Holstebro Thyhallerne Thyhallen 1 26-27
256034
05.
16:00 GOG HTH Herreligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 34-33
256038
09.
20:00 Skjern Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 36-30
256035
11.
19:00 KIF Kolding HTH Herreligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold Bramdrupdam Sports- & Mødecenter Bramdruphallen 1 28-27
256041
11.
19:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 26-27
256036
12.
14:00 Aalborg Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 29-31
256039
12.
15:00 TMS Ringsted HTH Herreligaen | Pulje 1 Skanderborg Aarhus Håndbold Dansk Kabel TV Arena 29-26
256040
14.
19:00 TTH Holstebro HTH Herreligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 32-29
255962
14.
19:30 GOG HTH Herreligaen | Pulje 1 TMS Ringsted Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 28-22
256043
16.
20:00 Mors-Thy Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 26-28
256042
17.
18:30 Ribe-Esbjerg HH HTH Herreligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 31-22
256046
17.
18:30 Fredericia Håndboldklub HTH Herreligaen | Pulje 1 TMS Ringsted thansen ARENA 30-24
256045
17.
20:00 Skanderborg Aarhus Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 TTH Holstebro Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 30-27
256044
19.
14:00 SønderjyskE Herrer HTH Herreligaen | Pulje 1 KIF Kolding Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 29-26
256047
19.
16:10 GOG HTH Herreligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 30-25
256050
22.
18:30 Aalborg Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 37-31
256053
22.
18:30 TMS Ringsted HTH Herreligaen | Pulje 1 GOG Dansk Kabel TV Arena 31-33
256054
22.
20:30 TTH Holstebro HTH Herreligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 29-32
256051
22.
20:30 Ribe-Esbjerg HH HTH Herreligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold Ribe Fritidscenter Ribe Fritidscenter 1 30-27
256049
22.
20:30 KIF Kolding HTH Herreligaen | Pulje 1 Skanderborg Aarhus Håndbold Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 21-30
februar 2021
256059
03.
18:30 Fredericia Håndboldklub HTH Herreligaen | Pulje 1 KIF Kolding thansen ARENA 31-38
256061
04.
18:00 Bjerringbro-Silkeborg HTH Herreligaen | Pulje 1 TMS Ringsted JYSK Arena JYSK Arena A
Ulovlig spiller - hjemmehold
HUL
256058
04.
20:00 Skanderborg Aarhus Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 33-29
256056
06.
14:00 Mors-Thy Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 30-27
256057
06.
14:00 SønderjyskE Herrer HTH Herreligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 28-23
256060
06.
16:10 GOG HTH Herreligaen | Pulje 1 TTH Holstebro Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 30-35
256064
07.
14:00 Aalborg Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 34-29
256065
10.
18:30 Ribe-Esbjerg HH HTH Herreligaen | Pulje 1 Skanderborg Aarhus Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 29-34
256066
11.
20:00 Mors-Thy Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 22-25
256063
12.
19:30 KIF Kolding HTH Herreligaen | Pulje 1 GOG Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 27-36
256069
12.
19:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 35-31
256068
13.
16:10 TTH Holstebro HTH Herreligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro
Ulovlig spiller - udehold
UUL
256072
16.
18:30 Fredericia Håndboldklub HTH Herreligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH thansen ARENA 30-37
256074
17.
20:30 Bjerringbro-Silkeborg HTH Herreligaen | Pulje 1 KIF Kolding JYSK Arena JYSK Arena A
Ulovlig spiller - hjemmehold
HUL
256071
18.
20:00 Skanderborg Aarhus Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 27-24
256076
19.
18:30 Skjern Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 TMS Ringsted Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 30-29
256070
20.
14:00 SønderjyskE Herrer HTH Herreligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 32-28
256073
20.
16:10 GOG HTH Herreligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 32-35
256083
24.
18:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 TMS Ringsted Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 27-23
256082
24.
20:30 TTH Holstebro HTH Herreligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 38-30
256081
25.
20:00 SønderjyskE Herrer HTH Herreligaen | Pulje 1 Skanderborg Aarhus Håndbold Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 27-28
256079
26.
18:30 Ribe-Esbjerg HH HTH Herreligaen | Pulje 1 GOG Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 28-28
256078
27.
16:10 Aalborg Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 31-34
marts 2021
256080
02.
20:00 Mors-Thy Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 30-25
256087
04.
18:30 Bjerringbro-Silkeborg HTH Herreligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH JYSK Arena JYSK Arena A 29-28
256086
05.
19:30 GOG HTH Herreligaen | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 36-30
256084
06.
14:00 Skanderborg Aarhus Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 27-29
256089
06.
16:10 Skjern Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 KIF Kolding Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 32-29
256090
06.
18:00 TMS Ringsted HTH Herreligaen | Pulje 1 TTH Holstebro Dansk Kabel TV Arena 25-29
256085
07.
14:00 Fredericia Håndboldklub HTH Herreligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer thansen ARENA 30-31
256096
16.
18:30 Skanderborg Aarhus Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 30-32
256095
17.
19:00 SønderjyskE Herrer HTH Herreligaen | Pulje 1 GOG Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 32-28
256097
17.
19:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 TTH Holstebro Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 29-35
256091
17.
19:30 KIF Kolding HTH Herreligaen | Pulje 1 TMS Ringsted Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 25-30
256092
17.
19:30 Aalborg Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 32-29
256094
17.
19:30 Mors-Thy Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 24-30
256021
21.
15:00 GOG HTH Herreligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 37-30
256052
22.
20:00 Skjern Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 24-35
256102
23.
18:30 TMS Ringsted HTH Herreligaen | Pulje 1 Aalborg Håndbold Dansk Kabel TV Arena 28-33
256103
26.
18:30 TTH Holstebro HTH Herreligaen | Pulje 1 KIF Kolding Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 30-24
256104
26.
19:30 Lemvig-Thyborøn Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Fredericia Håndboldklub Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 29-25
256099
27.
14:00 Bjerringbro-Silkeborg HTH Herreligaen | Pulje 1 SønderjyskE Herrer JYSK Arena JYSK Arena A 37-18
256101
27.
14:00 Skjern Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Ribe-Esbjerg HH Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 34-31
256098
27.
16:10 GOG HTH Herreligaen | Pulje 1 Skanderborg Aarhus Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 35-35
april 2021
256105
04.
15:30 KIF Kolding HTH Herreligaen | Pulje 1 Lemvig-Thyborøn Håndbold Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 31-31
256106
04.
15:30 Aalborg Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 TTH Holstebro Gigantium, Aalborg Jutlander Bank Arena 34-30
256107
04.
15:30 Ribe-Esbjerg HH HTH Herreligaen | Pulje 1 TMS Ringsted Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 30-32
256108
04.
15:30 Mors-Thy Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Skjern Håndbold Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 26-32
256110
04.
15:30 Skanderborg Aarhus Håndbold HTH Herreligaen | Pulje 1 Bjerringbro-Silkeborg Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 25-33
256111
04.
15:30 Fredericia Håndboldklub HTH Herreligaen | Pulje 1 GOG thansen ARENA 26-30

Vælg forbund

Luk
ANNONCE