Søg Håndboldinfo
Del

U-13 Pige A før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
281037
18.
10:10 Team Helle Håndbold U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Vamdrup IF Hellehallerne Hellehallen, Hal 1 15-13
281038
18.
12:00 Bramdrupdam GIF U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Team Esbjerg HK 3 Bramdrupdam Sports- & Mødecenter Bramdruphallen 2 8-11
281039
18.
16:50 FSH, Holsted U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Vejen HK 2 MEDIUS Holsted MEDIUS Holsted, Hal 1 11-8
281041
24.
11:40 Vamdrup IF U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 FSH, Holsted Arena Syd Vamdrup Arena Syd Vamdrup 1 8-10
281040
25.
10:30 Team Esbjerg HK 3 U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Team Helle Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 29-11
281042
25.
14:00 Vejen HK 2 U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Bramdrupdam GIF Vejen Idrætscenter Vejen Idrætscenter hal 1 7-7
november 2020
281045
01.
15:00 Vejen HK 2 U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Vamdrup IF Vejen Idrætscenter Vejen Idrætscenter hal 1 9-4
281044
04.
19:00 Team Esbjerg HK 3 U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 FSH, Holsted Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 22-13
281048
08.
13:00 Vamdrup IF U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Vejen HK 2 Arena Syd Vamdrup Arena Syd Vamdrup 1 6-13
281047
08.
13:10 FSH, Holsted U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Team Esbjerg HK 3 MEDIUS Holsted MEDIUS Holsted, Hal 1 14-16
281046
08.
15:00 Bramdrupdam GIF U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Team Helle Håndbold Bramdrupdam Sports- & Mødecenter Bramdruphallen 1 18-14
281051
14.
14:15 Team Esbjerg HK 3 U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Vejen HK 2 Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 13-12
281049
15.
11:10 Team Helle Håndbold U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 FSH, Holsted Hellehallerne Hellehallen, Hal 1 16-15
281050
17.
17:30 Bramdrupdam GIF U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Vamdrup IF Bramdrupdam Sports- & Mødecenter Bramdruphallen 1 10-9
281053
22.
11:40 Vamdrup IF U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Team Esbjerg HK 3 Arena Syd Vamdrup Arena Syd Vamdrup 1 9-17
281052
22.
12:00 FSH, Holsted U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Bramdrupdam GIF MEDIUS Holsted MEDIUS Holsted, Hal 1 16-8
281055
28.
14:00 Team Esbjerg HK 3 U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Bramdrupdam GIF Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 17-16
281056
29.
12:30 Vamdrup IF U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Team Helle Håndbold Arena Syd Vamdrup Arena Syd Vamdrup 1 14-15
december 2020
281043
01.
17:30 Team Helle Håndbold U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Bramdrupdam GIF Hellehallerne Hellehallen, Hal 1 11-12
281057
01.
19:15 Vejen HK 2 U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 FSH, Holsted Vejen Idrætscenter Vejen Idrætscenter hal 4 9-8
281058
06.
11:10 Team Helle Håndbold U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Team Esbjerg HK 3 Hellehallerne Hellehallen, Hal 1 10-14
281060
08.
18:15 FSH, Holsted U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Vamdrup IF MEDIUS Holsted MEDIUS Holsted, Hal 2 14-8
281054
10.
19:00 Vejen HK 2 U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Team Helle Håndbold Vejen Idrætscenter Vejen Idrætscenter hal 1 16-10
281059
13.
12:00 Bramdrupdam GIF U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Vejen HK 2 Bramdrupdam Sports- & Mødecenter Bramdruphallen 1 8-18
januar 2021
281031
10.
Team Helle Håndbold U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Vejen HK 2 Hellehallerne Hellehallen, Hal 1
Kamp udsat
UDS
281033
10.
Team Esbjerg HK 3 U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Vamdrup IF Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken
Kamp udsat
UDS
281032
14.
Bramdrupdam GIF U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 FSH, Holsted Bramdrupdam Sports- & Mødecenter Bramdruphallen 2
Kamp udsat
UDS
281034
17.
FSH, Holsted U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Team Helle Håndbold MEDIUS Holsted MEDIUS Holsted, Hal 1
Kamp udsat
UDS
281035
17.
Vamdrup IF U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Bramdrupdam GIF Arena Syd Vamdrup Arena Syd Vamdrup 1
Kamp udsat
UDS
281036
17.
Vejen HK 2 U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Team Esbjerg HK 3 Vejen Idrætscenter Vejen Idrætscenter hal 3
Kamp udsat
UDS

Vælg forbund

Luk
ANNONCE