Søg Håndboldinfo
Del

3. Division Damer

Pulje 4

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
261294
01.
SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
Kamp udsat
UDS
261298
01.
IF Stjernen, Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Horsens HK 2 Skt. Jørgens Hallen
Kamp udsat
UDS
261299
01.
Svendborg Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Nyborg Svendborg Idrætshal
Kamp udsat
UDS
261300
01.
Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 DSIO Odense Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1
Kamp udsat
UDS
261301
01.
TPI-Odense 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1
Kamp udsat
UDS
261303
01.
Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Dagnæs Hallen
Kamp udsat
UDS
261305
01.
SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
Kamp udsat
UDS
261306
01.
Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1
Kamp udsat
UDS
261307
01.
DSIO Odense 3. Division Damer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub Munkebjergskolens Hal
Kamp udsat
UDS
261308
01.
Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1
Kamp udsat
UDS
261310
01.
Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Dagnæs Hallen
Kamp udsat
UDS
261311
01.
Svendborg Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense 2 Svendborg Idrætshal
Kamp udsat
UDS
261313
01.
DSIO Odense 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Munkebjergskolens Hal
Kamp udsat
UDS
261314
01.
Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub Rødekrohallen
Kamp udsat
UDS
261316
01.
IF Stjernen, Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Skt. Jørgens Hallen
Kamp udsat
UDS
261317
01.
SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
Kamp udsat
UDS
261319
01.
TPI-Odense 3. Division Damer | Pulje 4 Horsens HK 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1
Kamp udsat
UDS
261320
01.
Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense Rødekrohallen
Kamp udsat
UDS
261322
01.
IF Stjernen, Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Skt. Jørgens Hallen
Kamp udsat
UDS
261324
01.
Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1
Kamp udsat
UDS
261325
01.
DSIO Odense 3. Division Damer | Pulje 4 Horsens HK 2 Munkebjergskolens Hal
Kamp udsat
UDS
261326
01.
Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 DSIO Odense Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1
Kamp udsat
UDS
261328
01.
Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub Dagnæs Hallen
Kamp udsat
UDS
261329
01.
SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
Kamp udsat
UDS
261330
01.
Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1
Kamp udsat
UDS
261332
01.
Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Rødekrohallen
261335
01.
SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
Kamp udsat
UDS
261336
01.
Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 DSIO Odense Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1
261337
01.
TPI-Odense 3. Division Damer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1
261287
01.
Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1
Kamp udsat
UDS
261346
01.
IF Stjernen, Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Skt. Jørgens Hallen
261348
01.
SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
261349
01.
DSIO Odense 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense Munkebjergskolens Hal
261350
01.
Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1
261353
01.
Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 Horsens HK 2 Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1
261355
01.
TPI-Odense 3. Division Damer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1
261371
01.
Svendborg Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Svendborg Idrætshal
261372
01.
Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1
261373
01.
DSIO Odense 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Nyborg Munkebjergskolens Hal
261368
01.
Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense 2 Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1
261380
01.
Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1
261382
01.
Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Nyborg Dagnæs Hallen
261384
01.
Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1
261385
01.
DSIO Odense 3. Division Damer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense 2 Munkebjergskolens Hal
261370
01.
16:30 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Dagnæs Hallen
september 2020
261266
20.
15:00 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Rødekrohallen 30-19
261268
20.
16:00 IF Stjernen, Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 DSIO Odense Skt. Jørgens Hallen 24-20
261270
20.
18:30 Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 27-30
261269
22.
20:15 SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 Horsens HK 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 24-15
261276
24.
18:15 Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Nyborg Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1 17-23
261272
27.
18:00 Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 25-29
261277
30.
20:45 DSIO Odense 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Rosengårdskolens Hal Rosengårdhallen 21-29
oktober 2020
261283
01.
19:35 TPI-Odense 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 20-19
261280
01.
20:45 IF Stjernen, Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Skt. Jørgens Hallen 20-21
261281
03.
12:45 SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 DSIO Odense Nyborghallerne Nyborghallerne 1 25-15
261278
03.
16:00 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Horsens HK 2 Rødekrohallen 19-21
261282
04.
16:30 Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 19-28
261275
08.
20:00 Svendborg Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense Svendborg Idrætshal 16-21
261288
18.
16:00 Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Nyborg Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 15-29
261289
18.
16:00 TPI-Odense 3. Division Damer | Pulje 4 DSIO Odense Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 27-24
261286
18.
16:15 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense 2 Rødekrohallen 27-8
261293
24.
16:30 Svendborg Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Svendborg Idrætshal 22-23
261290
25.
16:30 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Forum Horsens Forum Horsens 2 - Park hallen 22-17
januar 2021
261338
10.
Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Nyborg Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1
261340
10.
Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense Dagnæs Hallen
261341
10.
Svendborg Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Svendborg Idrætshal
261342
10.
Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense 2 Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1
261347
17.
Svendborg Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Svendborg Idrætshal
261292
24.
IF Stjernen, Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense Skt. Jørgens Hallen
261352
24.
Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Nyborg Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 1
261359
30.
SUS Nyborg 3. Division Damer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
261360
31.
Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 TPI-Odense Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1
261357
31.
Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense 2 Dagnæs Hallen
februar 2021
261367
07.
TPI-Odense 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Nyborg Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 2
261362
07.
Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 Horsens HK 2 Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1
261365
07.
Svendborg Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 4 DSIO Odense Svendborg Idrætshal
261366
09.
Faaborg ØH 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1
261361
24.
DSIO Odense 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Munkebjergskolens Hal
marts 2021
261379
04.
19:35 TPI-Odense 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1
261376
06.
15:30 IF Stjernen, Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 Svendborg Håndboldklub Skt. Jørgens Hallen
261378
07.
Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 Horsens HK 2 Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1
261374
07.
Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 DSIO Odense Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 1
261386
14.
Team Haderslev KFUM 3. Division Damer | Pulje 4 Faaborg ØH Hjortebrohallen, Haderslev Hjortebrohallen, Hadersl.
261390
14.
Højfyn Håndbold Damer 3. Division Damer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense 2 Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1
261391
14.
16:00 TPI-Odense 3. Division Damer | Pulje 4 Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1
261388
14.
16:30 Horsens HK 2 3. Division Damer | Pulje 4 DSIO Odense Dagnæs Hallen
261394
20.
18:30 IF Stjernen, Odense 2 3. Division Damer | Pulje 4 SUS Nyborg Skt. Jørgens Hallen
261395
21.
Svendborg Håndboldklub 3. Division Damer | Pulje 4 Horsens HK 2 Svendborg Idrætshal
261397
21.
DSIO Odense 3. Division Damer | Pulje 4 Team Haderslev KFUM Munkebjergskolens Hal
261392
21.
Sydstjernen LIF, Aabenraa 2 3. Division Damer | Pulje 4 Højfyn Håndbold Damer Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 1

Vælg forbund

Luk
ANNONCE