Søg Håndboldinfo
Del

Kvalifikationsrækken Herrer

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
257601
01.
KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen
257602
01.
Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Rødovre Stadionhal
257603
01.
KSI Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VHC/Vidar Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen
257604
01.
Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Gerlev Idrætshøjskole
257605
01.
NFØ Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Dianalund/Tersløse 2 Nordrup-hallen
257606
01.
Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen
257607
01.
FIF 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HF Kalundborg Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning
257608
01.
AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSI Håndbold 2 Albertslund-hallerne Albertslund-hallen A
257609
01.
TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller C
257610
01.
VHC/Vidar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hashøj IF Vanløsehallen Vanløsehal 2
257611
01.
Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3 Holberg-hallen
257612
01.
HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Røsnæshallen
257613
01.
KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 NFØ Håndbold Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen
257614
01.
Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3 Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2
257615
01.
AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Dianalund/Tersløse 2 Glostrup-hallen Glostrup-hallen 1
257616
01.
TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HF Kalundborg Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller C
257617
01.
NFØ Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hashøj IF Nordrup-hallen
257618
01.
Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VHC/Vidar Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen
257619
01.
KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSI Håndbold 2 Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen
257620
01.
KSI Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 NFØ Håndbold Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen
257621
01.
VHC/Vidar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Vanløsehallen Vanløsehal 2
257622
01.
Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Gerlev Idrætshøjskole
257623
01.
Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Holberg-hallen
257624
01.
HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Rørby-hallen
257625
01.
FIF 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning
257626
01.
KSI Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen
257627
01.
VHC/Vidar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Dianalund/Tersløse 2 Vanløsehallen Vanløsehal 2
257628
01.
Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HF Kalundborg Gerlev Idrætshøjskole
257629
01.
NFØ Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Nordrup-hallen
257630
01.
Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen
257631
01.
KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen
257632
01.
Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Rødovre Stadionhal
257633
01.
AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Albertslund-hallerne Albertslund-hallen A
257634
01.
TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 NFØ Håndbold Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller C
257635
01.
Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hashøj IF Holberg-hallen
257636
01.
HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSI Håndbold 2 Røsnæshallen
257637
01.
FIF 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VHC/Vidar Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning
257638
01.
KSI Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen
257639
01.
VHC/Vidar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Vanløsehallen Vanløsehal 2
257579
01.
AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hashøj IF Glostrup-hallen Glostrup-hallen 1
257582
01.
Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Dianalund/Tersløse 2 Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen
257642
01.
HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Rørby-hallen
257643
01.
FIF 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 NFØ Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1
257650
01.
TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller C
257651
01.
VHC/Vidar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Vanløsehallen Vanløsehal 2
257652
01.
Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSI Håndbold 2 Gerlev Idrætshøjskole
257653
01.
NFØ Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Nordrup-hallen
257654
01.
Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HF Kalundborg Holberg-hallen
257655
01.
KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3 Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen
257656
01.
Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 NFØ Håndbold Rødovre Stadionhal
257658
01.
KSI Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Dianalund/Tersløse 2 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen
257659
01.
Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen
257660
01.
HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VHC/Vidar Rørby-hallen
257661
01.
FIF 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hashøj IF Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning
257674
01.
Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hashøj IF Rødovre Stadionhal
257675
01.
AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VHC/Vidar Albertslund-hallerne Albertslund-hallen A
257676
01.
TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSI Håndbold 2 Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller C
257677
01.
NFØ Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HF Kalundborg Nordrup-hallen
257678
01.
Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3 Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen
257679
01.
KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Dianalund/Tersløse 2 Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen
257686
01.
Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HF Kalundborg Rødovre Stadionhal
257687
01.
AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3 Albertslund-hallerne Albertslund-hallen A
257688
01.
TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Dianalund/Tersløse 2 Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller C
257689
01.
NFØ Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VHC/Vidar Nordrup-hallen
257690
01.
Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSI Håndbold 2 Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen
257691
01.
KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hashøj IF Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen
september 2020
257573
19.
VHC/Vidar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 NFØ Håndbold Vanløsehallen Vanløsehal 2 25-27
257575
19.
Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Holberg-hallen 25-25
257576
19.
HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Rørby-hallen 28-29
257574
20.
Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Gerlev Idrætshøjskole 25-21
257572
20.
KSI Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 31-29
257581
24.
20:15 NFØ Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3 Nordrup-hallen 33-29
257580
24.
20:30 TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VHC/Vidar Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller C 41-33
257578
27.
13:30 Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSI Håndbold 2 Rødovre Stadionhal 37-20
257583
28.
19:15 KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HF Kalundborg Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen 25-30
257577
30.
20:30 FIF 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 21-21
oktober 2020
257586
02.
19:00 Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Gerlev Idrætshøjskole 24-25
257584
03.
14:00 KSI Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 23-28
257589
03.
16:30 FIF 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 28-28
257585
04.
14:30 VHC/Vidar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Vanløsehallen Vanløsehal 2 25-20
257587
04.
15:30 Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Holberg-hallen 23-22
257588
06.
19:00 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 NFØ Håndbold Røsnæshallen 23-22
257594
17.
15:30 HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Dianalund/Tersløse 2 Rørby-hallen 21-20
257595
17.
16:45 FIF 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 25-22
257590
17.
19:00 Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VHC/Vidar Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2 28-26
257593
18.
14:30 Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 NFØ Håndbold Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen 22-29
257591
18.
15:00 AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Glostrup-hallen Glostrup-hallen 1 23-24
257592
18.
15:00 KSI Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hashøj IF Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 28-22
257599
22.
20:15 NFØ Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Nordrup-hallen 25-22
257600
25.
15:30 Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSI Håndbold 2 Holberg-hallen 31-27
257597
25.
15:30 VHC/Vidar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HF Kalundborg Vanløsehallen Vanløsehal 2 26-30
257598
25.
16:00 Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3 Dalmosehallen Dalmose-hallen 22-21
257596
25.
17:30 TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller C 28-27
januar 2021
257644
10.
Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Dianalund/Tersløse 2 Rødovre Stadionhal
257645
10.
AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HF Kalundborg Albertslund-hallerne Albertslund-hallen A
257646
10.
TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3 Fløng-hallen
257647
10.
NFØ Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSI Håndbold 2 Nordrup-hallen
257648
10.
Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hashøj IF Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen
257649
10.
KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VHC/Vidar Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen
257657
24.
AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Albertslund-hallerne Albertslund-hallen A
257662
30.
AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Albertslund-hallerne Albertslund-hallen A
257666
30.
HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3 Rørby-hallen
257667
31.
KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen
257663
31.
TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hashøj IF Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller C
257664
31.
VHC/Vidar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSI Håndbold 2 Vanløsehallen Vanløsehal 2
257665
31.
Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 NFØ Håndbold Holberg-hallen
februar 2021
257673
06.
FIF 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Dianalund/Tersløse 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning
257668
07.
Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Rødovre Stadionhal
257669
07.
KSI Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen
257670
07.
Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VHC/Vidar Gerlev Idrætshøjskole
257671
07.
NFØ Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Nordrup-hallen
257672
07.
Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HF Kalundborg Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen
257640
21.
Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Gerlev Idrætshøjskole
257641
21.
Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Holberg-hallen
marts 2021
257684
06.
HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Rørby-hallen
257685
06.
FIF 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning
257680
07.
KSI Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen
257681
07.
VHC/Vidar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Vanløsehallen Vanløsehal 2
257682
07.
Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 NFØ Håndbold Gerlev Idrætshøjskole
257683
07.
Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Holberg-hallen
257697
13.
FIF 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSI Håndbold 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning
257692
14.
Rødovre HK 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Løve-Høng Håndbold Rødovre Stadionhal
257693
14.
AG Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 NFØ Håndbold Albertslund-hallerne Albertslund-hallen A
257694
14.
TIK - Taastrup 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 KSG 2 Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller C
257695
14.
Dianalund/Tersløse 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 VHC/Vidar Holberg-hallen
257696
14.
HF Kalundborg Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Hashøj IF Rørby-hallen
257698
20.
KSI Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 HF Kalundborg Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen
257701
20.
NFØ Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 TIK - Taastrup 2 Nordrup-hallen
257702
21.
Løve-Høng Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 AG Håndbold Kultur og Bevægelsespark Høng - Høng-hallen
257703
21.
KSG 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Rødovre HK 2 Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen
257699
21.
VHC/Vidar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 FIF 3 Vanløsehallen Vanløsehal 2
257700
21.
Hashøj IF Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 2 Dianalund/Tersløse 2 Gerlev Idrætshøjskole

Vælg forbund

Luk
ANNONCE