Søg Håndboldinfo
Del

U-9 Pige C før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
305993
29.
17:45 Tistrup-Hodde G&UF U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Team Esbjerg HK Hodde-Tistrup Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
november 2020
305992
01.
11:00 Bryndum Sogns G&IF U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Hviding IF Aurahallen, Tarp
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
305994
05.
16:30 Varde HK 3 U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Varde HK 2 Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
305997
07.
11:15 Team Esbjerg HK U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Bryndum Sogns G&IF Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
305996
08.
11:00 Hviding IF U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Tistrup-Hodde G&UF Egebæk-Hviding Kultur & Aktivitetscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
306002
15.
10:30 Varde HK 2 U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Team Esbjerg HK Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
306001
15.
11:30 Gørding-Lourup IF U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Hviding IF Gørding Idræt og Kulturcenter Gørdinghallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
306003
19.
18:00 Tistrup-Hodde G&UF U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Varde HK 3 Hodde-Tistrup Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
306005
20.
17:55 Team Esbjerg HK U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Gørding-Lourup IF Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
306006
21.
11:15 Varde HK 3 U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Bryndum Sogns G&IF Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
306004
21.
12:45 Varde HK 2 U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Hviding IF Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
306008
29.
11:00 Bryndum Sogns G&IF U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Varde HK 2 Aurahallen, Tarp
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
306010
29.
11:25 Tistrup-Hodde G&UF U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Gørding-Lourup IF Hodde-Tistrup Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
306009
29.
13:40 Hviding IF U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Team Esbjerg HK Egebæk-Hviding Kultur & Aktivitetscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
december 2020
306014
05.
11:30 Varde HK 2 U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Tistrup-Hodde G&UF Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
306012
06.
09:00 Team Esbjerg HK U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Varde HK 3 Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
306013
06.
11:30 Gørding-Lourup IF U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Bryndum Sogns G&IF Gørding Idræt og Kulturcenter Gørdinghallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
306017
12.
13:30 Hviding IF U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Varde HK 3 Egebæk-Hviding Kultur & Aktivitetscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
306019
13.
11:30 Gørding-Lourup IF U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Varde HK 2 Gørding Idræt og Kulturcenter Gørdinghallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
306016
13.
14:00 Bryndum Sogns G&IF U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Tistrup-Hodde G&UF Aurahallen, Tarp
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
305999
15.
17:15 Varde HK 3 U-9 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Gørding-Lourup IF Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK

Vælg forbund

Luk
ANNONCE