Søg Håndboldinfo
Del

U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
281619
20.
18:30 Aabybro Efterskole U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 ØBI-BI, Brønderslev Aabybro Efterskoleskole Aabybro Efterskole 25-27
281623
22.
17:45 Fjerritslev IF U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Aabybro Efterskole Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 36-21
281621
23.
18:15 ØBI-BI, Brønderslev U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Frederikshavn FI Brønderslevhallen Brønderslevhallen 1 26-21
281622
25.
10:00 Dronninglund IF U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Vrå/Børglum IF Dronninglundhallerne Dronninglundhallen, Hal 1 30-28
281620
27.
19:20 Vrå/Børglum IF U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Fjerritslev IF Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1 26-24
281624
27.
20:10 Frederikshavn FI U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Aabybro Efterskole Arena Nord, Frederikshavn Idrætshallen, Fr.-havn. 34-22
december 2020
281629
02.
Dronninglund IF U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Fjerritslev IF Asaahallen
Kamp udsat
UDS
281626
03.
18:00 Fjerritslev IF U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Dronninglund IF Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 21-21
281641
06.
12:10 Vrå/Børglum IF U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Dronninglund IF Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1 21-23
281628
08.
19:30 Vrå/Børglum IF U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 ØBI-BI, Brønderslev Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1 29-26
281634
09.
18:30 Dronninglund IF U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 ØBI-BI, Brønderslev Asaahallen 27-28
281640
10.
18:40 Aabybro Efterskole U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Fjerritslev IF Aabybro Efterskoleskole Aabybro Efterskole 20-22
281630
10.
19:00 Frederikshavn FI U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Vrå/Børglum IF Arena Nord, Frederikshavn Idrætshallen, Fr.-havn. 21-22
281639
13.
Frederikshavn FI U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 ØBI-BI, Brønderslev Arena Nord, Frederikshavn Idrætshallen, Fr.-havn.
Kamp udsat
UDS
281612
15.
Frederikshavn FI U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Fjerritslev IF Arena Nord, Frederikshavn Idrætshallen, Fr.-havn.
Kamp udsat
UDS
281636
15.
19:45 ØBI-BI, Brønderslev U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Aabybro Efterskole Brønderslevhallen Brønderslevhallen 2 27-20
281637
16.
Dronninglund IF U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Frederikshavn FI Asaahallen
Kamp udsat
UDS
281638
17.
Fjerritslev IF U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Vrå/Børglum IF Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev
Kamp udsat
UDS
281632
20.
ØBI-BI, Brønderslev U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Fjerritslev IF Østsidehallen, Ø. Brønderslev
Kamp udsat
UDS
281618
21.
Frederikshavn FI U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Dronninglund IF Arena Nord, Frederikshavn Idrætshallen, Fr.-havn.
Kamp udsat
UDS
281625
27.
ØBI-BI, Brønderslev U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Vrå/Børglum IF Brønderslevhallen Brønderslevhallen 1
Kamp udsat
UDS
januar 2021
281616
06.
Dronninglund IF U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Aabybro Efterskole Asaahallen
Kamp udsat
UDS
281614
07.
ØBI-BI, Brønderslev U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Dronninglund IF Østsidehallen, Ø. Brønderslev
Kamp udsat
UDS
281627
07.
Aabybro Efterskole U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Frederikshavn FI Aabybro Efterskoleskole Aabybro Efterskole
Kamp udsat
UDS
281635
09.
Fjerritslev IF U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Frederikshavn FI Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev
Kamp udsat
UDS
281613
10.
Aabybro Efterskole U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Vrå/Børglum IF Aabybro Efterskoleskole Aabybro Efterskole
Kamp udsat
UDS
281633
12.
Vrå/Børglum IF U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Aabybro Efterskole Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1
Kamp udsat
UDS
281631
14.
Aabybro Efterskole U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Dronninglund IF Aabybro Efterskoleskole Aabybro Efterskole
Kamp udsat
UDS
281617
16.
Fjerritslev IF U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 ØBI-BI, Brønderslev Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev
Kamp udsat
UDS
281615
17.
Vrå/Børglum IF U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 1 Frederikshavn FI Idrætscenter Vendsyssel Idrætscenter Vendsyssel, Hal 1
Kamp udsat
UDS

Vælg forbund

Luk
ANNONCE