Søg Håndboldinfo
Del

U-17 Pige 2. Division før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
281859
22.
17:30 Aabybro Efterskole U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 1 Thy Håndbold/Skyum Aabybro Efterskoleskole Aabybro Efterskole 23-25
281862
25.
18:00 Gedsted forenede IK U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 1 Skive fH Gedstedhallen 17-28
november 2020
281866
01.
15:30 Mors Håndbold U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 1 Gedsted forenede IK Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 2 31-24
281872
14.
Thy Håndbold/Skyum U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 1 Mors Håndbold Skyum Idrætsefterskole
Kamp udsat
UDS
281860
17.
20:00 Skive fH U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 1 Mors Håndbold KCL Skive Interfjord Arena 21-22
281874
22.
Gedsted forenede IK U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 1 Thy Håndbold/Skyum Gedstedhallen
Kamp udsat
UDS
281878
29.
Mors Håndbold U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 1 Skive fH Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1
Kamp udsat
UDS
december 2020
281863
01.
19:30 Mors Håndbold U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 1 Aabybro Efterskole Nordmorshallen 32-27
281876
03.
16:30 Thy Håndbold/Skyum U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 1 Aabybro Efterskole Thyhallerne Thyhallen 1 28-25
281865
06.
17:20 Thy Håndbold/Skyum U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 1 Skive fH Nordthyhallen 22-18
281869
08.
20:00 Gedsted forenede IK U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 1 Mors Håndbold Gedstedhallen 16-40
281880
10.
20:00 Aabybro Efterskole U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 1 Mors Håndbold Aabybro Efterskoleskole Aabybro Efterskole 24-20
281854
13.
17:30 Thy Håndbold/Skyum U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 1 Gedsted forenede IK Skyum Idrætsefterskole 34-20
281873
15.
Skive fH U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 1 Aabybro Efterskole KCL Skive Interfjord Arena
Kamp udsat
UDS
281881
22.
Skive fH U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 1 Gedsted forenede IK KCL Skive Hal C
Kamp udsat
UDS
januar 2021
281853
10.
Aabybro Efterskole U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 1 Skive fH Aabybro Efterskoleskole Aabybro Efterskole
Kamp udsat
UDS
281857
10.
Mors Håndbold U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 1 Thy Håndbold/Skyum Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1
Kamp udsat
UDS
281868
12.
Skive fH U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 1 Thy Håndbold/Skyum KCL Skive Hal C
Kamp udsat
UDS
281871
14.
Aabybro Efterskole U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 1 Gedsted forenede IK Aabybro Efterskoleskole Aabybro Efterskole
Kamp udsat
UDS
281856
17.
Gedsted forenede IK U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 1 Aabybro Efterskole Gedstedhallen
Kamp udsat
UDS

Vælg forbund

Luk
ANNONCE