Søg Håndboldinfo
Del

U-17 Pige 1. Division før ombrydning

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
266899
21.
18:40 Team Esbjerg HK U-17 Pige 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Sønderjyske Ungdom Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 26-33
266897
22.
18:00 HEI/VRI U-17 Pige 1. Division før ombrydning | Pulje 3 SINE Håndbold, Løgumkloster Bellevuehallerne Bellevuehallen A 33-24
266901
23.
19:00 SINE Håndbold, Løgumkloster U-17 Pige 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Team Esbjerg HK Klosterhallerne Klosterhallen, Hal 1 23-28
266903
31.
13:20 HEI/VRI U-17 Pige 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Horsens HK Bellevuehallerne Bellevuehallen A 23-27
266905
31.
13:50 Sønderjyske Ungdom U-17 Pige 1. Division før ombrydning | Pulje 3 SINE Håndbold, Løgumkloster Rødekrohallen 27-24
november 2020
266906
06.
19:00 Horsens HK U-17 Pige 1. Division før ombrydning | Pulje 3 HEI/VRI Forum Horsens Forum Horsens 2 - Park hallen 14-22
266908
08.
15:00 SINE Håndbold, Løgumkloster U-17 Pige 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Sønderjyske Ungdom Klosterhallerne Klosterhallen, Hal 1 18-23
266910
14.
12:00 Horsens HK U-17 Pige 1. Division før ombrydning | Pulje 3 SINE Håndbold, Løgumkloster Dagnæs Hallen 29-26
266909
15.
16:30 HEI/VRI U-17 Pige 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Team Esbjerg HK Skæringhallen A 34-25
266914
21.
16:10 Sønderjyske Ungdom U-17 Pige 1. Division før ombrydning | Pulje 3 HEI/VRI Rødekrohallen 24-28
266916
29.
11:30 SINE Håndbold, Løgumkloster U-17 Pige 1. Division før ombrydning | Pulje 3 HEI/VRI Klosterhallerne Klosterhallen, Hal 1 24-35
december 2020
266919
06.
14:45 Horsens HK U-17 Pige 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Sønderjyske Ungdom Forum Horsens Forum Horsens 1 24-25
266894
08.
18:45 Team Esbjerg HK U-17 Pige 1. Division før ombrydning | Pulje 3 HEI/VRI Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 22-32
266895
10.
SINE Håndbold, Løgumkloster U-17 Pige 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Horsens HK Klosterhallerne Klosterhallen, Hal 1
Kamp udsat
UDS
266902
13.
Sønderjyske Ungdom U-17 Pige 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Horsens HK Rødekrohallen
Kamp udsat
UDS
266917
15.
18:30 Sønderjyske Ungdom U-17 Pige 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Team Esbjerg HK Arena Aabenraa Arena Aabenraa Hal 3 25-29
266891
19.
HEI/VRI U-17 Pige 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Sønderjyske Ungdom Skæringhallen A
Kamp udsat
UDS
januar 2021
266920
08.
Team Esbjerg HK U-17 Pige 1. Division før ombrydning | Pulje 3 SINE Håndbold, Løgumkloster Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken
Kamp udsat
UDS
266892
10.
Horsens HK U-17 Pige 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Team Esbjerg HK Dagnæs Hallen
Kamp udsat
UDS
266912
14.
Team Esbjerg HK U-17 Pige 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Horsens HK Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken
Kamp udsat
UDS

Vælg forbund

Luk
ANNONCE