Søg Håndboldinfo
Del

U-15 Drenge 2. div. før ombrydning

Pulje 7

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
283373
18.
14:00 Nr. Bjært Strandhuse IF U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 7 TM Tønder Håndbold Lyshøjhallen, Nr.Bjert Lyshøjhallen, Nr. Bjært 21-17
283372
22.
19:15 Team Vest/Varde Håndbold U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 7 Ribe HK 2 Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1 28-18
283376
25.
13:45 Ribe HK 2 U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 7 Team Esbjerg HK Ribe Fritidscenter Ribe Fritidscenter 1 34-23
283375
25.
14:00 TM Tønder Håndbold U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 7 Team Vest/Varde Håndbold Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 17-23
november 2020
283378
01.
12:30 Team Vest/Varde Håndbold U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 7 Nr. Bjært Strandhuse IF Sportspark Blåvandshuk Blåvandshuk Idrc. Hal 1 18-14
283382
06.
18:30 Team Esbjerg HK U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 7 TM Tønder Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 19-21
283384
15.
13:00 Team Vest/Varde Håndbold U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 7 Team Esbjerg HK Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1 37-23
283385
15.
17:30 Nr. Bjært Strandhuse IF U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 7 Ribe HK 2 Lyshøjhallen, Nr.Bjert Lyshøjhallen 2 25-19
283381
18.
18:50 Nr. Bjært Strandhuse IF U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 7 Team Vest/Varde Håndbold Lyshøjhallen, Nr.Bjert Lyshøjhallen, Nr. Bjært 17-23
283390
29.
TM Tønder Håndbold U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 7 Nr. Bjært Strandhuse IF Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
Kamp udsat
UDS
283391
29.
15:30 Ribe HK 2 U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 7 Team Vest/Varde Håndbold Ribe Fritidscenter Ribe Fritidscenter 1 24-26
december 2020
283379
02.
18:15 TM Tønder Håndbold U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 7 Team Esbjerg HK Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 24-22
283393
05.
15:00 Team Vest/Varde Håndbold U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 7 TM Tønder Håndbold Sportspark Blåvandshuk Blåvandshuk Idrc. Hal 1 30-25
283395
06.
17:15 Team Esbjerg HK U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 7 Ribe HK 2 Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 26-29
283369
11.
17:15 Team Esbjerg HK U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 7 Team Vest/Varde Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 18-26
283368
11.
18:30 TM Tønder Håndbold U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 7 Ribe HK 2 Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1 17-29
283388
16.
Ribe HK 2 U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 7 TM Tønder Håndbold Ribe Fritidscenter Ribe Fritidscenter 1
Kamp udsat
UDS
januar 2021
283367
06.
Nr. Bjært Strandhuse IF U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 7 Team Esbjerg HK Lyshøjhallen, Nr.Bjert Lyshøjhallen, Nr. Bjært
Kamp udsat
UDS
283387
08.
Team Esbjerg HK U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 7 Nr. Bjært Strandhuse IF Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken
Kamp udsat
UDS
283370
17.
Ribe HK 2 U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 7 Nr. Bjært Strandhuse IF Ribe Fritidscenter Ribe Fritidscenter 1
Kamp udsat
UDS

Vælg forbund

Luk
ANNONCE