Søg Håndboldinfo
Del

U-15 Pige 2. div. før ombrydning

Pulje 8

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
283825
18.
15:00 Varde HK U-15 Pige 2. div. før ombrydning | Pulje 8 TM Tønder Håndbold Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1 11-14
283824
18.
17:30 Team Haderslev KFUM 2 U-15 Pige 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Ribe HK 2 Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 18-11
283827
25.
15:15 TM Tønder Håndbold U-15 Pige 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Team Haderslev KFUM 2 Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 31-13
283829
25.
16:45 Team Esbjerg HK 2 U-15 Pige 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Varde HK Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 23-13
283830
31.
17:35 Team Haderslev KFUM 2 U-15 Pige 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Varde HK Hjortebrohallen, Haderslev Hjortebrohallen, Hadersl. 15-26
november 2020
283832
01.
17:00 Team Esbjerg HK 2 U-15 Pige 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Ribe HK 2 Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 21-12
283833
08.
13:35 Varde HK U-15 Pige 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Team Haderslev KFUM 2 Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1 11-10
283835
08.
15:15 Ribe HK 2 U-15 Pige 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Team Esbjerg HK 2 Ribe Fritidscenter Ribe Fritidscenter 1 10-30
283838
15.
15:30 TM Tønder Håndbold U-15 Pige 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Team Esbjerg HK 2 Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 19-19
283840
22.
Ribe HK 2 U-15 Pige 2. div. før ombrydning | Pulje 8 TM Tønder Håndbold Ribe Fritidscenter Ribe Fritidscenter 1
Kamp udsat
UDS
283837
24.
18:00 Varde HK U-15 Pige 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Ribe HK 2 Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1 12-11
283843
29.
14:00 Ribe HK 2 U-15 Pige 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Team Haderslev KFUM 2 Ribe Fritidscenter Ribe Fritidscenter 1 21-14
december 2020
283846
06.
14:00 Varde HK U-15 Pige 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Team Esbjerg HK 2 Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1 13-20
283845
06.
14:30 Team Haderslev KFUM 2 U-15 Pige 2. div. før ombrydning | Pulje 8 TM Tønder Håndbold Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 11-25
283823
11.
19:45 Team Esbjerg HK 2 U-15 Pige 2. div. før ombrydning | Pulje 8 TM Tønder Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 20-18
283842
14.
18:30 TM Tønder Håndbold U-15 Pige 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Varde HK Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1 15-10
januar 2021
283820
09.
TM Tønder Håndbold U-15 Pige 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Ribe HK 2 Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2
Kamp udsat
UDS
283818
10.
Team Haderslev KFUM 2 U-15 Pige 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Team Esbjerg HK 2 Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1
Kamp udsat
UDS
283841
14.
Team Esbjerg HK 2 U-15 Pige 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Team Haderslev KFUM 2 Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken
Kamp udsat
UDS
283822
17.
Ribe HK 2 U-15 Pige 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Varde HK Ribe Fritidscenter Ribe Fritidscenter 1
Kamp udsat
UDS

Vælg forbund

Luk
ANNONCE