Søg Håndboldinfo
Del

U-17 Pige 2. Division før ombrydning

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
281918
18.
13:40 Ikast Håndbold 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Holstebro Håndb.90 2 Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 30-18
281919
21.
19:40 Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Lemvig Nissum Håndbold Idrætsefterskolen Lægaarden Holstebro Idrætsefterskolen Lægaarden Hal 1 35-18
281920
22.
19:10 Lyngs Idrætsefterskole HK U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Skyum Idrætsefterskole 2 Lyngs Idrætsefterskole Lyngs Idrætsefterskole 27-21
281921
24.
14:50 Lemvig Nissum Håndbold U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Ikast Håndbold 2 Østhallen Nr. Nissum Østhallen 1, Nr. Nissum 20-35
281922
25.
14:15 Holstebro Håndb.90 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Lyngs Idrætsefterskole HK Idrætscenter Vest Holstebro Idrætsc. Vest Holstebro A 27-17
november 2020
281940
03.
16:40 Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Skyum Idrætsefterskole 2 Idrætsefterskolen Lægaarden Holstebro Idrætsefterskolen Lægaarden Hal 1 27-19
281927
04.
19:20 Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Ikast Håndbold 2 Idrætsefterskolen Lægaarden Holstebro Idrætsefterskolen Lægaarden Hal 1 26-29
281928
04.
20:10 Lyngs Idrætsefterskole HK U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Lemvig Nissum Håndbold Lyngs Idrætsefterskole Lyngs Idrætsefterskole 32-15
281924
11.
20:10 Ikast Håndbold 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening 2 Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 26-32
281930
15.
13:40 Ikast Håndbold 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Lyngs Idrætsefterskole HK Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 34-12
281931
16.
20:15 Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Holstebro Håndb.90 2 Idrætsefterskolen Lægaarden Holstebro Idrætsefterskolen Lægaarden Hal 1 21-21
281923
19.
Skyum Idrætsefterskole 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening 2 Skyum Idrætsefterskole
Kamp udsat
UDS
281925
19.
19:00 Lemvig Nissum Håndbold U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Lyngs Idrætsefterskole HK Nr. Nissum Efterskole 19-22
281933
22.
13:40 Lyngs Idrætsefterskole HK U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening 2 Lyngs Idrætsefterskole Lyngs Idrætsefterskole 27-29
281934
22.
14:30 Holstebro Håndb.90 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Lemvig Nissum Håndbold Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 45-17
281935
24.
Skyum Idrætsefterskole 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Ikast Håndbold 2 Skyum Idrætsefterskole
Kamp udsat
UDS
Anmeldt ulovligt hold - hjemmehold
HAUH
281937
29.
14:00 Holstebro Håndb.90 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Ikast Håndbold 2 Idrætscenter Vest Holstebro Idrætsc. Vest Holstebro A 19-20
december 2020
281939
01.
20:10 Ikast Håndbold 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Lemvig Nissum Håndbold Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 43-19
281938
03.
18:00 Skyum Idrætsefterskole 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Lyngs Idrætsefterskole HK Skyum Idrætsefterskole 26-21
281936
04.
19:00 Lemvig Nissum Håndbold U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening 2 Nr. Nissum Efterskole 15-32
281941
06.
19:30 Lyngs Idrætsefterskole HK U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Holstebro Håndb.90 2 Lyngs Idrætsefterskole Lyngs Idrætsefterskole 27-26
281913
09.
19:40 Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Lyngs Idrætsefterskole HK Idrætsefterskolen Lægaarden Holstebro Idrætsefterskolen Lægaarden Hal 1 30-18
281914
10.
19:15 Lemvig Nissum Håndbold U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Holstebro Håndb.90 2 Nr. Nissum Efterskole
Kamp udsat
UDS
281912
12.
15:45 Ikast Håndbold 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Skyum Idrætsefterskole 2 Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A
Kamp udsat
UDS
281926
14.
Skyum Idrætsefterskole 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Holstebro Håndb.90 2 Skyum Idrætsefterskole
Kamp udsat
UDS
januar 2021
281917
05.
Skyum Idrætsefterskole 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Lemvig Nissum Håndbold Skyum Idrætsefterskole
Kamp udsat
UDS
281915
06.
Lyngs Idrætsefterskole HK U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Ikast Håndbold 2 Lyngs Idrætsefterskole Lyngs Idrætsefterskole
Kamp udsat
UDS
281929
07.
Holstebro Håndb.90 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Skyum Idrætsefterskole 2 Idrætsefterskolen Lægaarden Holstebro Idrætsefterskolen Lægaarden Hal 1
Kamp udsat
UDS
281932
11.
Lemvig Nissum Håndbold U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Skyum Idrætsefterskole 2 Nr. Nissum Efterskole
Kamp udsat
UDS
281916
15.
Holstebro Håndb.90 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 3 Idrætsefterskolen Lægårdens Håndboldforening 2 Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro
Kamp udsat
UDS

Vælg forbund

Luk
ANNONCE