Søg Håndboldinfo
Del

U-17 Pige 2. Division før ombrydning

Pulje 9

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
282098
18.
16:55 Skjern Håndbold U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 Ribe HK Skjern Kulturcenter Skjern Kulturc. Hal 1 20-13
282099
18.
19:00 Bramming G & IE U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 SGI - SSK Esbjerg Bramminge Gymnastik og Idrætsefterskole 12-19
282101
20.
19:10 SGI - SSK Esbjerg U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 Skjern Håndbold Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 2 18-24
282100
20.
20:10 SINE Håndbold, Løgumkloster 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 Team Esbjerg HK 2 Klosterhallerne Klosterhallen, Hal 4 27-13
282102
25.
15:00 Ribe HK U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 SINE Håndbold, Løgumkloster 2 Ribe Fritidscenter Ribe Fritidscenter 1 17-28
282103
25.
15:15 Team Esbjerg HK 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 Bramming G & IE Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 24-12
282110
27.
19:10 Skjern Håndbold U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 SINE Håndbold, Løgumkloster 2 Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 2 16-43
november 2020
282105
01.
13:30 SGI - SSK Esbjerg U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 SINE Håndbold, Løgumkloster 2 Sønderris Hallen 17-29
282104
03.
19:00 Skjern Håndbold U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 Bramming G & IE Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 2 15-15
282108
03.
20:10 SINE Håndbold, Løgumkloster 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 SGI - SSK Esbjerg Klosterhallerne Klosterhallen, Hal 2 27-8
282106
05.
18:55 Team Esbjerg HK 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 Ribe HK Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 19-25
282109
08.
17:15 Ribe HK U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 Team Esbjerg HK 2 Ribe Fritidscenter Ribe Fritidscenter 1 24-24
282112
14.
12:00 SGI - SSK Esbjerg U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 Team Esbjerg HK 2 Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 1 13-16
282115
18.
18:45 Team Esbjerg HK 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 Skjern Håndbold Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 25-16
282111
19.
19:00 Bramming G & IE U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 Ribe HK Bramminge Gymnastik og Idrætsefterskole 18-23
282113
24.
13:30 SINE Håndbold, Løgumkloster 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 Bramming G & IE Klosterhallerne Klosterhallen, Hal 1 34-15
282117
29.
17:00 Ribe HK U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 Skjern Håndbold Ribe Fritidscenter Ribe Fritidscenter 1 25-23
december 2020
282116
01.
19:30 SGI - SSK Esbjerg U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 Bramming G & IE Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 1 18-21
282121
01.
20:10 SINE Håndbold, Løgumkloster 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 Ribe HK Klosterhallerne Klosterhallen, Hal 2 26-19
282107
03.
19:00 Bramming G & IE U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 Skjern Håndbold Bramminge Gymnastik og Idrætsefterskole 11-15
282119
06.
15:10 Skjern Håndbold U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 SGI - SSK Esbjerg Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 2 16-18
282120
07.
19:00 Bramming G & IE U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 Team Esbjerg HK 2 Bramminge Gymnastik og Idrætsefterskole 18-23
282114
11.
19:00 Ribe HK U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 SGI - SSK Esbjerg Ribe Fritidscenter Ribe Fritidscenter 1 14-15
282093
15.
15:30 Bramming G & IE U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 SINE Håndbold, Løgumkloster 2 Bramminge Gymnastik og Idrætsefterskole 17-21
282118
16.
Team Esbjerg HK 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 SINE Håndbold, Løgumkloster 2 Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken
Kamp udsat
UDS
januar 2021
282096
06.
Ribe HK U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 Bramming G & IE Ribe Fritidscenter Ribe Fritidscenter 1
Kamp udsat
UDS
282092
07.
Skjern Håndbold U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 Team Esbjerg HK 2 Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 2
Kamp udsat
UDS
282094
10.
SGI - SSK Esbjerg U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 Ribe HK Sønderris Hallen
Kamp udsat
UDS
282095
17.
SINE Håndbold, Løgumkloster 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 Skjern Håndbold Klosterhallerne Klosterhallen, Hal 1
Kamp udsat
UDS
282097
17.
Team Esbjerg HK 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 9 SGI - SSK Esbjerg Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken
Kamp udsat
UDS

Vælg forbund

Luk
ANNONCE