Søg Håndboldinfo
Del

U-13 Drenge B

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
302183
18.
09:30 TPI-Odense U-13 Drenge B | Pulje 2 Risøhøj Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 19-18
302185
18.
10:00 Svendborg Håndboldklub U-13 Drenge B | Pulje 2 Korup IF Svendborg Idrætshal 4-17
302186
18.
10:00 Næsby IF U-13 Drenge B | Pulje 2 Højby S.& G. Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 8-9
302184
18.
11:45 GOG Håndbold U-13 Drenge B | Pulje 2 IF Stjernen Odense Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 13-15
302182
18.
12:50 Østfyns HK U-13 Drenge B | Pulje 2 DHG Odense 1 Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 10-7
302187
22.
19:00 Risøhøj U-13 Drenge B | Pulje 2 Svendborg Håndboldklub Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 24-6
302188
25.
09:15 DHG Odense 1 U-13 Drenge B | Pulje 2 GOG Håndbold Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 12-12
302189
25.
10:00 IF Stjernen Odense U-13 Drenge B | Pulje 2 Næsby IF Skt. Jørgens Hallen 19-18
302190
25.
13:00 Korup IF U-13 Drenge B | Pulje 2 Østfyns HK Korup Kultur- & Idrætscenter Korup Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 9-10
302191
25.
13:45 Højby S.& G. U-13 Drenge B | Pulje 2 TPI-Odense Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 1 (gl) 12-15
302196
31.
13:30 Svendborg Håndboldklub U-13 Drenge B | Pulje 2 DHG Odense 1 Midtbyhallen Midtbyhallen 6-19
november 2020
302192
01.
11:55 Østfyns HK U-13 Drenge B | Pulje 2 TPI-Odense Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 11-12
302194
01.
12:15 IF Stjernen Odense U-13 Drenge B | Pulje 2 Højby S.& G. Skt. Jørgens Hallen 18-15
302195
01.
14:25 Korup IF U-13 Drenge B | Pulje 2 Næsby IF Korup Kultur- & Idrætscenter Korup Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 14-14
302193
01.
15:50 GOG Håndbold U-13 Drenge B | Pulje 2 Risøhøj Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 19-15
302201
07.
16:30 Næsby IF U-13 Drenge B | Pulje 2 Svendborg Håndboldklub Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 24-15
302200
08.
10:00 Højby S.& G. U-13 Drenge B | Pulje 2 Korup IF Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 (ny) 20-11
302198
08.
14:55 Risøhøj U-13 Drenge B | Pulje 2 Østfyns HK Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 15-14
302204
12.
19:00 Risøhøj U-13 Drenge B | Pulje 2 Højby S.& G. Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 8-16
302206
13.
16:30 Svendborg Håndboldklub U-13 Drenge B | Pulje 2 GOG Håndbold Midtbyhallen Midtbyhallen 14-28
302202
15.
11:00 Østfyns HK U-13 Drenge B | Pulje 2 Næsby IF Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 18-9
302205
15.
13:30 Korup IF U-13 Drenge B | Pulje 2 IF Stjernen Odense Korup Kultur- & Idrætscenter Korup Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 7-16
302203
15.
14:15 TPI-Odense U-13 Drenge B | Pulje 2 DHG Odense 1 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 8-13
302173
17.
18:15 TPI-Odense U-13 Drenge B | Pulje 2 IF Stjernen Odense Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 2 16-11
302176
20.
16:30 Svendborg Håndboldklub U-13 Drenge B | Pulje 2 Højby S.& G. Midtbyhallen Midtbyhallen 10-22
302175
22.
11:10 Korup IF U-13 Drenge B | Pulje 2 DHG Odense 1 Korup Kultur- & Idrætscenter Korup Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 9-21
302172
22.
11:50 Østfyns HK U-13 Drenge B | Pulje 2 GOG Håndbold Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 20-21
302174
22.
12:55 Risøhøj U-13 Drenge B | Pulje 2 Næsby IF Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 14-13
302211
27.
16:30 Svendborg Håndboldklub U-13 Drenge B | Pulje 2 Østfyns HK Midtbyhallen Midtbyhallen 10-28
302199
27.
18:00 DHG Odense 1 U-13 Drenge B | Pulje 2 IF Stjernen Odense Skt. Knuds Gymnasium Sportshal 16-10
302209
29.
12:15 IF Stjernen Odense U-13 Drenge B | Pulje 2 Risøhøj Skt. Jørgens Hallen 14-19
302210
29.
12:45 Korup IF U-13 Drenge B | Pulje 2 TPI-Odense Korup Kultur- & Idrætscenter Korup Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 13-13
december 2020
302213
05.
11:00 TPI-Odense U-13 Drenge B | Pulje 2 Svendborg Håndboldklub Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 2 19-14
302215
05.
12:45 Højby S.& G. U-13 Drenge B | Pulje 2 DHG Odense 1 Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 1 (gl) 12-11
302212
06.
11:00 Østfyns HK U-13 Drenge B | Pulje 2 IF Stjernen Odense Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 14-11
302216
06.
12:00 Næsby IF U-13 Drenge B | Pulje 2 GOG Håndbold Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 10-18
302214
06.
15:40 Risøhøj U-13 Drenge B | Pulje 2 Korup IF Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 22-14
302197
08.
TPI-Odense U-13 Drenge B | Pulje 2 GOG Håndbold Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 2
Corona - udsat kamp
Corona
302208
09.
DHG Odense 1 U-13 Drenge B | Pulje 2 Næsby IF Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1
Corona - udsat kamp
Corona
302207
11.
GOG Håndbold U-13 Drenge B | Pulje 2 Højby S.& G. Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2
Corona - udsat kamp
Corona
302178
11.
DHG Odense 1 U-13 Drenge B | Pulje 2 Risøhøj Skt. Knuds Gymnasium Sportshal
Corona - udsat kamp
Corona
302179
12.
IF Stjernen Odense U-13 Drenge B | Pulje 2 Svendborg Håndboldklub Skt. Jørgens Hallen
Kamp udsat
UDS
302180
12.
Højby S.& G. U-13 Drenge B | Pulje 2 Østfyns HK Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 (ny)
Corona - udsat kamp
Corona
302181
13.
Næsby IF U-13 Drenge B | Pulje 2 TPI-Odense Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2
Corona - udsat kamp
Corona
302177
13.
GOG Håndbold U-13 Drenge B | Pulje 2 Korup IF Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2
Corona - udsat kamp
Corona

Vælg forbund

Luk
ANNONCE