Søg Håndboldinfo
Del

U-15 Pige A

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
301138
18.
11:20 Tved G.& I. U-15 Pige A | Pulje 2 IF Stjernen Odense 2 Tvedhallen 17-18
301139
18.
13:50 SUS Håndbold U-15 Pige A | Pulje 2 BR 66 Langeskov Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 18-9
301140
20.
18:15 Risøhøj U-15 Pige A | Pulje 2 GOG/Oure Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 19-28
301143
25.
09:30 GOG/Oure U-15 Pige A | Pulje 2 SUS Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 19-15
301141
25.
12:05 BR 66 Langeskov U-15 Pige A | Pulje 2 Tved G.& I. Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 8-13
301142
25.
16:30 IF Stjernen Odense 2 U-15 Pige A | Pulje 2 Risøhøj Skt. Jørgens Hallen 15-15
november 2020
301146
01.
09:45 GOG/Oure U-15 Pige A | Pulje 2 IF Stjernen Odense 2 Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 29-16
301144
01.
11:10 Tved G.& I. U-15 Pige A | Pulje 2 SUS Håndbold Tvedhallen 11-19
301145
01.
13:55 BR 66 Langeskov U-15 Pige A | Pulje 2 Risøhøj Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 11-25
301133
03.
18:15 SUS Håndbold U-15 Pige A | Pulje 2 Risøhøj Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2 17-13
301132
03.
19:00 Tved G.& I. U-15 Pige A | Pulje 2 GOG/Oure Tvedhallen 17-17
301134
05.
20:00 BR 66 Langeskov U-15 Pige A | Pulje 2 IF Stjernen Odense 2 Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 9-20
301149
07.
14:15 IF Stjernen Odense 2 U-15 Pige A | Pulje 2 GOG/Oure Skt. Jørgens Hallen 23-17
301148
08.
10:00 Risøhøj U-15 Pige A | Pulje 2 BR 66 Langeskov Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 18-17
301147
08.
12:30 SUS Håndbold U-15 Pige A | Pulje 2 Tved G.& I. Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2 22-11
301160
12.
17:30 SUS Håndbold U-15 Pige A | Pulje 2 IF Stjernen Odense 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2 24-20
301161
15.
11:05 BR 66 Langeskov U-15 Pige A | Pulje 2 GOG/Oure Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 17-28
301159
15.
14:15 Tved G.& I. U-15 Pige A | Pulje 2 Risøhøj Tvedhallen 14-18
301156
20.
19:30 Risøhøj U-15 Pige A | Pulje 2 SUS Håndbold Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 15-21
301157
22.
18:30 IF Stjernen Odense 2 U-15 Pige A | Pulje 2 BR 66 Langeskov Skt. Jørgens Hallen 17-12
301136
27.
18:30 IF Stjernen Odense 2 U-15 Pige A | Pulje 2 SUS Håndbold Odense Idrætshal Odense Idrætshal 2 15-20
301151
28.
13:00 IF Stjernen Odense 2 U-15 Pige A | Pulje 2 Tved G.& I. Skt. Jørgens Hallen 17-9
301150
29.
10:50 BR 66 Langeskov U-15 Pige A | Pulje 2 SUS Håndbold Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 14-23
301152
29.
20:10 GOG/Oure U-15 Pige A | Pulje 2 Risøhøj Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 36-20
december 2020
301153
04.
18:00 Tved G.& I. U-15 Pige A | Pulje 2 BR 66 Langeskov Tvedhallen 18-17
301154
05.
14:25 SUS Håndbold U-15 Pige A | Pulje 2 GOG/Oure Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2 18-18
301155
06.
09:15 Risøhøj U-15 Pige A | Pulje 2 IF Stjernen Odense 2 Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 15-18
301158
12.
14:30 GOG/Oure U-15 Pige A | Pulje 2 Tved G.& I. Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 30-18
301137
13.
12:15 GOG/Oure U-15 Pige A | Pulje 2 BR 66 Langeskov Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 33-13
301135
13.
13:15 Risøhøj U-15 Pige A | Pulje 2 Tved G.& I. Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 11-12

Vælg forbund

Luk
ANNONCE