Søg Håndboldinfo
Del

U-13 Pige C

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
301474
18.
10:00 BR 66 Langeskov U-13 Pige C | Pulje 2 OH 77 Odense Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 8-19
301473
18.
11:00 Nyborg GIF U-13 Pige C | Pulje 2 Kerteminde HK Nyborghallerne Nyborghallerne 1 12-9
301471
18.
17:15 TPI-Odense 2 U-13 Pige C | Pulje 2 IF Stjernen Odense Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 2 11-13
301472
23.
16:30 SUS Håndbold U-13 Pige C | Pulje 2 Risøhøj Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 5-5
301476
25.
10:00 Risøhøj U-13 Pige C | Pulje 2 BR 66 Langeskov Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 9-1
301479
25.
11:35 OH 77 Odense U-13 Pige C | Pulje 2 TPI-Odense 2 Rosengårdskolens Hal Rosengårdhallen 14-6
301480
25.
11:45 Højby S.& G. U-13 Pige C | Pulje 2 SUS Håndbold Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 1 (gl) 4-8
november 2020
301485
01.
09:30 BR 66 Langeskov U-13 Pige C | Pulje 2 IF Stjernen Odense Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 9-10
301481
01.
11:00 TPI-Odense 2 U-13 Pige C | Pulje 2 SUS Håndbold Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 2-9
301482
01.
11:00 Nyborg GIF U-13 Pige C | Pulje 2 Risøhøj Nyborghallerne Nyborghallerne 1 12-6
301483
01.
11:30 Kerteminde HK U-13 Pige C | Pulje 2 Højby S.& G. Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 10-9
301477
06.
18:10 IF Stjernen Odense U-13 Pige C | Pulje 2 Nyborg GIF Mulernes Legatskole - Idrætshal 8-10
301486
08.
11:00 SUS Håndbold U-13 Pige C | Pulje 2 Nyborg GIF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 10-9
301489
08.
12:30 Højby S.& G. U-13 Pige C | Pulje 2 OH 77 Odense Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 1 (gl) 12-14
301488
08.
14:30 IF Stjernen Odense U-13 Pige C | Pulje 2 Kerteminde HK Skt. Jørgens Hallen 11-14
301487
12.
17:40 Risøhøj U-13 Pige C | Pulje 2 TPI-Odense 2 Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 3-3
301495
15.
09:00 BR 66 Langeskov U-13 Pige C | Pulje 2 Nyborg GIF Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 4-10
301494
15.
11:35 OH 77 Odense U-13 Pige C | Pulje 2 Kerteminde HK Rosengårdskolens Hal Rosengårdhallen 7-7
301492
15.
12:00 SUS Håndbold U-13 Pige C | Pulje 2 IF Stjernen Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 9-19
301493
15.
12:15 Risøhøj U-13 Pige C | Pulje 2 Højby S.& G. Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 8-8
301464
18.
18:25 OH 77 Odense U-13 Pige C | Pulje 2 IF Stjernen Odense Rosengårdskolens Hal Rosengårdhallen 11-6
301465
22.
09:30 BR 66 Langeskov U-13 Pige C | Pulje 2 Højby S.& G. Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 6-6
301462
22.
11:00 SUS Håndbold U-13 Pige C | Pulje 2 Kerteminde HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 7-10
301461
22.
16:15 TPI-Odense 2 U-13 Pige C | Pulje 2 Nyborg GIF Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 8-12
301499
25.
18:25 OH 77 Odense U-13 Pige C | Pulje 2 SUS Håndbold Rosengårdskolens Hal Rosengårdhallen 8-11
301500
29.
09:00 BR 66 Langeskov U-13 Pige C | Pulje 2 TPI-Odense 2 Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 5-7
301496
29.
12:45 Nyborg GIF U-13 Pige C | Pulje 2 Højby S.& G. Nyborghallerne Nyborghallerne 1 11-10
301498
29.
14:25 Kerteminde HK U-13 Pige C | Pulje 2 Risøhøj Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 10-5
december 2020
301501
05.
10:00 TPI-Odense 2 U-13 Pige C | Pulje 2 Kerteminde HK Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 2 5-10
301504
05.
10:30 Højby S.& G. U-13 Pige C | Pulje 2 IF Stjernen Odense Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 1 (gl) 8-9
301502
05.
10:55 SUS Håndbold U-13 Pige C | Pulje 2 BR 66 Langeskov Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2 11-7
301503
06.
13:50 Risøhøj U-13 Pige C | Pulje 2 OH 77 Odense Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 5-7
301466
13.
Nyborg GIF U-13 Pige C | Pulje 2 OH 77 Odense Nyborghallerne Nyborghallerne 1
Corona - udsat kamp
Corona
301467
13.
IF Stjernen Odense U-13 Pige C | Pulje 2 Risøhøj Skt. Jørgens Hallen
Corona - udsat kamp
Corona
301469
13.
Højby S.& G. U-13 Pige C | Pulje 2 TPI-Odense 2 Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 1 (gl)
Corona - udsat kamp
Corona
301468
13.
14:10 Kerteminde HK U-13 Pige C | Pulje 2 BR 66 Langeskov Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 15-11

Vælg forbund

Luk
ANNONCE