Søg Håndboldinfo
Del

3. Division Damer

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2021
330215
21.
19:30 Hørning Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Team Favrskov Håndbold Hørning Idrætscenter Hørning SuperBrugsen Arena 27-19
330216
25.
13:10 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Ceres Park, Hal 1 26-15
330217
26.
14:00 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Annexhallen 23-20
330214
26.
14:30 BSS Sport, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Ellehøjhallen, Hasle 18-32
330213
26.
15:25 IK Skovbakken 3 3. Division Damer | Pulje 3 HEI, Skæring Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 29-22
330221
28.
20:15 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Skæringhallen A 25-19
330212
30.
20:15 Odder Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 VRI, Risskov 2 Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 16-27
oktober 2021
330223
03.
11:05 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 21-23
330220
03.
13:30 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 IK Skovbakken 3 Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 13-26
330222
05.
19:45 VRI, Risskov 2 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold Bellevuehallerne Bellevuehallen A 24-23
330219
05.
20:15 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 BSS Sport, Aarhus Viby Idrætscenter Vibyhallen 23-21
330228
08.
19:20 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 HEI, Skæring Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 24-24
330229
10.
16:50 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 VRI, Risskov 2 Annexhallen 30-14
330227
10.
17:00 Hørning Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Hørning Idrætscenter Hørning SuperBrugsen Arena 22-22
330226
12.
19:30 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 BSS Sport, Aarhus Haslehallen 19-18
330225
12.
19:45 IK Skovbakken 3 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 3 25-23
330234
23.
13:25 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 31-15
330231
24.
13:00 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Team Favrskov Håndbold Viby Idrætscenter Vibyhallen hal 2 27-21
330233
24.
16:15 VRI, Risskov 2 3. Division Damer | Pulje 3 HEI, Skæring Bellevuehallerne Bellevuehallen A 23-25
330232
24.
16:30 Odder Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 BSS Sport, Aarhus Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 25-23
330235
24.
18:30 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Annexhallen 27-23
330224
26.
20:00 Odder Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Team Favrskov Håndbold Spektrum Odder Spektrum Odder hal 2 14-22
330230
28.
21:00 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 IK Skovbakken 3 Haslehallen 23-21
330238
31.
12:00 BSS Sport, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Ellehøjhallen, Hasle 16-27
330236
31.
13:30 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 VRI, Risskov 2 Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 21-22
330240
31.
16:30 Hørning Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Odder Håndbold Hørning Idrætscenter Hørning SuperBrugsen Arena 28-27
330237
31.
18:00 IK Skovbakken 3 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 29-28
330239
31.
18:20 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Skæringhallen A 25-22
november 2021
330241
02.
18:45 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 30-28
330242
06.
14:30 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Haslehallen 21-23
330244
07.
14:00 BSS Sport, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Team Favrskov Håndbold Ellehøjhallen, Hasle 25-16
330243
07.
16:30 Odder Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 IK Skovbakken 3 Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 20-33
330245
07.
18:45 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold Skæringhallen A 29-15
330247
09.
20:15 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Annexhallen 24-29
330218
09.
20:30 Odder Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Spektrum Odder Spektrum Odder hal 2 20-26
330246
11.
20:45 VRI, Risskov 2 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Bellevuehallerne Bellevuehallen B 26-29
330251
12.
18:30 Hørning Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Hørning Idrætscenter Hørning SuperBrugsen Arena 19-32
330252
13.
11:50 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 VRI, Risskov 2 Ceres Park, Hal 1 25-15
330248
13.
14:00 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Odder Håndbold Viby Idrætscenter Vibyhallen hal 2 28-20
330253
14.
12:15 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 HEI, Skæring Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 24-26
330250
14.
13:30 IK Skovbakken 3 3. Division Damer | Pulje 3 BSS Sport, Aarhus Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 36-19
330249
14.
14:00 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 20-24
330254
20.
15:50 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Haslehallen 25-28
330256
21.
15:30 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 8-25
330259
21.
15:30 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Odder Håndbold Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 36-20
330257
21.
18:40 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 BSS Sport, Aarhus Skæringhallen A 34-23
330255
23.
20:15 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold Viby Idrætscenter Vibyhallen 28-16
330266
25.
20:00 Odder Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 18-31
330264
27.
12:50 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 33-13
330261
27.
16:25 IK Skovbakken 3 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 27-20
330260
28.
12:45 Odder Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 HEI, Skæring Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 22-26
330262
28.
14:00 BSS Sport, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 VRI, Risskov 2 Ellehøjhallen, Hasle 20-14
330263
28.
16:00 Hørning Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Hørning Idrætscenter Hørning SuperBrugsen Arena 23-26
330265
28.
16:30 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Team Favrskov Håndbold Annexhallen 25-22
330269
30.
20:10 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Skæringhallen A 27-24
december 2021
330270
04.
14:30 VRI, Risskov 2 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Bellevuehallerne Bellevuehallen A 27-27
330267
04.
17:00 IK Skovbakken 3 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 27-23
330268
05.
11:00 BSS Sport, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Ellehøjhallen, Hasle 20-37
330271
05.
11:05 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Team Favrskov Håndbold Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 24-17
330274
09.
20:30 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 HEI, Skæring Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 20-29
330258
09.
20:40 VRI, Risskov 2 3. Division Damer | Pulje 3 IK Skovbakken 3 Bellevuehallerne Bellevuehallen B 21-37
330276
11.
13:50 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 Odder Håndbold Ceres Park, Hal 1 41-15
330272
11.
14:30 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Haslehallen 17-24
330275
11.
16:00 Hørning Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 BSS Sport, Aarhus Hørning Idrætscenter Hørning SuperBrugsen Arena 28-26
330277
12.
16:00 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 IK Skovbakken 3 Annexhallen 21-29
330273
12.
16:45 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 VRI, Risskov 2 Stavtruphallen 25-25
januar 2022
330286
16.
15:00 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 24-27
330285
16.
16:45 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Viby Idrætscenter Vibyhallen 22-33
330290
18.
20:15 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Rønbæk Idrætscenter Rønbæk Idrætscenter hal 1 27-18
330294
20.
18:10 Hørning Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Hørning Idrætscenter Hørning SuperBrugsen Arena 20-30
330291
23.
13:00 IK Skovbakken 3 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 30-22
330281
25.
19:30 Hørning Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 VRI, Risskov 2 Hørning Idrætscenter Hørning SuperBrugsen Arena 24-24
330296
25.
19:45 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 HEI, Skæring Haslehallen 21-27
330300
27.
19:15 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 IK Skovbakken 3 Ceres Park, Hal 1 23-25
330299
29.
13:35 VRI, Risskov 2 3. Division Damer | Pulje 3 Team Favrskov Håndbold Bellevuehallerne Bellevuehallen A 29-23
februar 2022
330306
01.
19:15 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Ceres Park, Hal 1 23-22
330284
01.
19:45 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold Haslehallen 25-25
330297
03.
20:15 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Stavtruphallen 19-27
330288
03.
20:40 VRI, Risskov 2 3. Division Damer | Pulje 3 BSS Sport, Aarhus Bellevuehallerne Bellevuehallen B 22-19
330283
04.
19:15 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 HEI, Skæring Annexhallen 24-27
330304
06.
13:55 IK Skovbakken 3 3. Division Damer | Pulje 3 Odder Håndbold Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 1 40-19
330303
06.
15:30 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 BSS Sport, Aarhus Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 25-23
330305
06.
16:45 Hørning Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 HEI, Skæring Hørning Idrætscenter Hørning SuperBrugsen Arena 23-22
330307
10.
20:15 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 VRI, Risskov 2 Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 31-21
330292
16.
18:45 BSS Sport, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Odder Håndbold Ellehøjhallen, Hasle 22-25
330278
22.
19:45 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Odder Håndbold Haslehallen 25-19
330301
22.
20:15 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 BSS Sport, Aarhus Annexhallen 28-17
330340
23.
18:45 BSS Sport, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold Ellehøjhallen, Hasle 23-25
330308
26.
13:10 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 Team Favrskov Håndbold Haslehallen 22-23
330312
27.
12:10 VRI, Risskov 2 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Bellevuehallerne Bellevuehallen A 19-33
330313
27.
13:30 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold Annexhallen 25-22
330310
27.
14:00 BSS Sport, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 IK Skovbakken 3 Ellehøjhallen, Hasle 16-29
330311
27.
18:00 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Skæringhallen A 21-21
marts 2022
330316
01.
20:15 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Odder Håndbold Rønbæk Idrætscenter Rønbæk Idrætscenter hal 2 23-26
330317
02.
18:55 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Skæringhallen A 16-21
330302
03.
20:15 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Stavtruphallen 24-22
330318
05.
12:35 VRI, Risskov 2 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Bellevuehallerne Bellevuehallen A 24-27
330338
06.
15:30 Odder Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 21-30
330293
08.
20:00 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 VRI, Risskov 2 HEI-hallen 20-15
330314
09.
18:45 BSS Sport, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Ellehøjhallen, Hasle 20-28
330319
10.
20:20 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 26-21
330320
13.
12:30 Odder Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 18-32
330322
13.
12:30 BSS Sport, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 HEI, Skæring Ellehøjhallen, Hasle 20-22
330325
13.
14:30 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Annexhallen 28-23
330323
13.
16:45 Hørning Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Hørning Idrætscenter Hørning SuperBrugsen Arena 22-31
330280
16.
18:45 BSS Sport, Aarhus 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Ellehøjhallen, Hasle 20-26
330282
17.
20:45 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Ceres Park, Hal 1 31-25
330330
18.
18:45 VRI, Risskov 2 3. Division Damer | Pulje 3 Odder Håndbold Bellevuehallerne Bellevuehallen A 26-23
330326
19.
11:50 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 AGF, Århus 2 Haslehallen 19-28
330328
19.
13:00 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 23-21
330331
19.
14:00 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 BSS Sport, Aarhus Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 31-22
330329
19.
16:15 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 IK Skovbakken 3 Skæringhallen A 22-27
330327
20.
13:40 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Stavtruphallen 19-30
330341
24.
18:30 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 Team Favrskov Håndbold Skæringhallen A 19-19
330339
24.
20:30 IK Skovbakken 3 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 3 29-24
330342
26.
12:40 VRI, Risskov 2 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Bellevuehallerne Bellevuehallen A 23-27
330343
27.
12:40 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Hasle KFUM Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
330279
27.
17:30 IK Skovbakken 3 3. Division Damer | Pulje 3 Team Favrskov Håndbold Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 3 24-23
330309
28.
19:15 Odder Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 19-30
330321
29.
18:15 IK Skovbakken 3 3. Division Damer | Pulje 3 VRI, Risskov 2 Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 3 34-27
330324
29.
19:15 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 Team Favrskov Håndbold Ceres Park, Hal 1 30-23
330337
29.
20:15 JAI, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 Odder Håndbold Annexhallen 30-19
april 2022
330332
02.
11:00 Hasle KFUM 3. Division Damer | Pulje 3 VRI, Risskov 2 Haslehallen 26-21
330336
02.
12:15 AGF, Århus 2 3. Division Damer | Pulje 3 BSS Sport, Aarhus Ceres Park, Hal 1 24-13
330334
02.
14:00 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 ASA, Århus Rønbæk Idrætscenter Rønbæk Idrætscenter hal 2 27-24
330333
02.
17:30 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 HEI, Skæring Viby Idrætscenter Vibyhallen hal 2 16-32
330335
03.
15:15 Hørning Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 IK Skovbakken 3 Hørning Idrætscenter Hørning SuperBrugsen Arena 19-32
330315
05.
20:15 Stavtrup IF 3. Division Damer | Pulje 3 IK Skovbakken 3 Viby Idrætscenter Vibyhallen 21-23
330287
05.
20:15 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 Odder Håndbold HEI-hallen 26-12
330295
05.
20:20 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 JAI, Århus Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 27-26
330298
06.
19:00 Odder Håndbold 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 25-30
330289
07.
20:00 ASA, Århus 3. Division Damer | Pulje 3 IK Skovbakken 3 Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 23-23

Vælg forbund

Luk
ANNONCE