Søg Håndboldinfo
Del

3. Division Herrer

Pulje 6

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2021
330765
23.
20:15 Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 30-30
330764
26.
11:00 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 25-20
330763
26.
15:30 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HIK Trollesmindehallen 29-24
330767
27.
20:35 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 25-24
330766
27.
20:45 KSG 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen 25-25
330762
28.
20:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Holte Hallerne Holte Hallerne 1 (gl) 24-24
330772
30.
20:45 HIK 3. Division Herrer | Pulje 6 Ledøje-Smørum HK Maglegårdshallen 17-19
oktober 2021
330771
01.
19:15 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 22-24
330769
02.
15:00 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Humlebæk Idrætscenter 30-22
330770
02.
16:00 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 KSG EnergiCenter Voldparken Hallen 23-27
330768
02.
16:00 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 25-25
330761
05.
20:15 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Virum-hallerne Virum-hallen 2 24-18
330773
09.
15:30 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Virum-hallerne Virum-hallen 1 26-19
330776
09.
16:00 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 HIK Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 22-23
330775
10.
16:10 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 2 34-29
330778
11.
20:45 KSG 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen 33-21
330779
14.
19:15 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 32-29
330780
14.
20:15 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 19-24
330782
23.
15:25 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 27-25
330783
24.
15:45 Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 25-23
330774
26.
20:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Holte Hallerne Holte Hallerne 1 (gl) 22-30
330785
30.
14:30 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Humlebæk Idrætscenter 24-22
330788
30.
16:00 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund EnergiCenter Voldparken Hallen 38-36
330790
30.
16:00 HIK 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Maglegårdshallen 28-18
330789
31.
11:00 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 27-24
330786
31.
15:15 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Ledøje-Smørum HK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 30-19
november 2021
330792
04.
20:00 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Virum-hallerne Virum-hallen 1 23-21
330787
04.
20:30 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 KSG Trollesmindehallen 26-25
330795
06.
15:15 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 HIK Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 20-28
330793
07.
16:00 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Royal Stage, Hillerød Royal Stage Arena 1 36-24
330794
07.
16:00 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI EnergiCenter Voldparken Hallen 26-33
330791
07.
17:15 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 36-30
330796
08.
20:45 KSG 3. Division Herrer | Pulje 6 Ledøje-Smørum HK Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen 28-23
330799
11.
20:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 26-31
330798
13.
14:30 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund NKK-hallen, Nivå 27-23
330797
13.
15:30 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 23-23
330800
14.
10:45 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 KSG Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 24-28
330801
14.
14:30 Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 33-33
330807
20.
13:00 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 29-21
330803
20.
14:15 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 KSG Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 27-34
330805
20.
14:30 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Ledøje-Smørum HK Humlebæk Idrætscenter 24-23
330808
20.
18:00 HIK 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Maglegårdshallen 18-23
330804
21.
15:30 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 19-32
330811
23.
20:45 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Trollesmindehallen 26-21
330813
25.
20:15 Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 34-19
330809
28.
15:30 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Virum-hallerne Virum-hallen 1 24-20
330810
28.
16:30 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 HIK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 26-20
december 2021
330802
02.
20:30 HIK 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Maglegårdshallen 20-24
330816
04.
14:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 26-21
330815
04.
15:30 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 KSG Virum-hallerne Virum-hallen 1 23-20
330820
04.
16:45 HIK 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Maglegårdshallen 23-24
330814
06.
20:45 KSG 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen 25-25
330821
09.
19:10 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 HIK Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 25-18
330781
09.
20:30 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Virum-hallerne Virum-hallen 1 24-27
330826
12.
11:45 KSG 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen 31-27
330823
12.
15:00 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 NKK-hallen, Nivå 19-22
330777
16.
20:15 Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 22-33
januar 2022
330829
09.
15:40 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1 41-14
330822
13.
20:00 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 41-28
330837
15.
14:20 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 27-31
330836
15.
16:15 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH EnergiCenter Voldparken Hallen 33-24
330833
16.
15:05 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 25-24
330834
16.
17:50 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Ledøje-Smørum HK Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 32-28
330838
17.
20:30 HIK 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Maglegårdshallen 31-29
330827
18.
20:30 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Virum-hallerne Virum-hallen 1 22-35
330818
19.
20:15 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 EnergiCenter Voldparken Hallen 30-29
330784
19.
20:45 KSG 3. Division Herrer | Pulje 6 HIK Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen 21-22
330828
20.
18:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 34-29
330819
20.
20:40 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 26-29
330839
22.
16:00 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Humlebæk Idrætscenter 31-18
330843
23.
10:30 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 Ledøje-Smørum HK Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 27-25
330841
23.
16:10 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 2 35-26
330849
30.
14:40 Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 28-26
februar 2022
330850
02.
20:45 KSG 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen 28-32
330845
03.
19:15 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 32-23
330851
05.
15:00 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 31-26
330854
06.
13:30 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 32-22
330853
06.
15:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Holte Hallerne Holte Hallerne 2 (ny) 22-22
330855
06.
15:05 Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 6 KSG Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 33-28
330846
08.
20:00 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HIK Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 25-33
330832
09.
20:45 KSG 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen 24-25
330825
10.
20:15 Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 24-19
330856
10.
20:30 HIK 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Maglegårdshallen 21-23
330806
17.
20:15 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 EnergiCenter Voldparken Hallen 28-33
330831
20.
14:00 Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 6 HIK Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 25-33
330817
22.
20:30 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Ledøje-Smørum HK Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1 29-24
330860
23.
20:15 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 HIK EnergiCenter Voldparken Hallen 21-25
330812
24.
19:15 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 26-24
330861
25.
19:10 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 Ledøje-Smørum HK Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 23-31
330830
27.
12:55 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 22-17
330858
27.
14:00 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Virum-hallerne Virum-hallen 1 22-27
330857
27.
16:45 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 24-26
330859
27.
17:00 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1 28-34
marts 2022
330852
01.
19:30 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Humlebæk Idrætscenter 27-26
330866
02.
20:15 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Ledøje-Smørum HK EnergiCenter Voldparken Hallen 31-28
330862
02.
20:45 KSG 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen 20-30
330864
05.
Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Helsinge-hallen Helsinge-hallen 1
Ulovlig spiller - hjemmehold
HUL
330868
05.
18:00 HIK 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Maglegårdshallen 26-15
330863
06.
15:35 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 30-31
330874
09.
20:45 KSG 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen 28-30
330848
10.
20:30 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 24-27
330873
13.
12:35 Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 19-32
330872
13.
13:30 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 27-24
330870
13.
15:00 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 33-23
330869
13.
15:30 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 HIK Virum-hallerne Virum-hallen 1 20-18
330871
13.
16:10 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1 33-18
330840
17.
19:50 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 33-25
330879
19.
14:20 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 24-26
330877
19.
16:00 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Humlebæk Idrætscenter 22-24
330878
19.
16:00 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold EnergiCenter Voldparken Hallen 29-25
330880
19.
18:15 HIK 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Maglegårdshallen 21-22
330875
20.
14:40 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 Ledøje-Smørum HK Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 33-31
330876
22.
19:45 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 KSG Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 23-27
330890
23.
20:15 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Øresund Håndbold EnergiCenter Voldparken Hallen 22-21
330824
24.
19:10 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 26-26
330887
24.
20:30 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 Ledøje-Smørum HK Virum-hallerne Virum-hallen 1 19-26
330892
26.
18:05 HIK 3. Division Herrer | Pulje 6 HK 73 - Frederikssund Maglegårdshallen 34-21
330889
27.
14:40 Hillerød Håndbold Klub 2 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Royal Stage, Hillerød Royal Stage Arena 1 33-29
330888
27.
15:20 Rudersdal Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 KSG Holte Hallerne Holte Hallerne 2 (ny) 23-22
330865
28.
19:30 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Humlebæk Idrætscenter 21-22
330842
30.
20:15 IF Stadion 2 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK EnergiCenter Voldparken Hallen 25-23
330886
30.
20:45 KSG 3. Division Herrer | Pulje 6 VSH Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen 24-20
330885
31.
20:15 Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub 2 Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 34-29
april 2022
330884
02.
11:25 KSI 3. Division Herrer | Pulje 6 Rudersdal Håndbold Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 31-23
330882
02.
15:00 Team Helsinge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 6 IF Stadion 2 Helsinge-hallen Helsinge-hallen 1 21-23
330883
02.
15:10 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 HIK Humlebæk Idrætscenter 21-18
330881
02.
16:30 HK 73 - Frederikssund 3. Division Herrer | Pulje 6 Amager SK Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 33-28
330844
04.
20:30 HIK 3. Division Herrer | Pulje 6 KSG Maglegårdshallen 36-19
330891
07.
Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Udeblevet uden afbud - udehold
UUD
330835
07.
19:00 Øresund Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 6 KSG NKK-hallen, Nivå 25-24
330847
07.
20:30 VSH 3. Division Herrer | Pulje 6 KSI Virum-hallerne Virum-hallen 1 28-25
330867
12.
20:30 Amager SK 3. Division Herrer | Pulje 6 KSG Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 29-28

Vælg forbund

Luk
ANNONCE