Søg Håndboldinfo
Del

3. Division Damer

Pulje 6

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2021
331162
21.
19:15 Herlev/Hjorten Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 16-17
331160
26.
15:45 KSI 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 27-13
331161
26.
19:30 Team Nørrebro 3. Division Damer | Pulje 6 Helsingør Håndbold Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 28-21
331158
28.
19:15 Furesø Håndboldklub 2 - Hold 1 spiller om at blive i 2. div 3. Division Damer | Pulje 6 AG Håndbold Værløse-Hallen Værløse-hallen 28-30
331159
28.
20:30 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1 20-22
331157
28.
20:30 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Ajax København 3 Virum-hallerne Virum-hallen 1 13-19
oktober 2021
331167
02.
14:15 Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 6 KSI Vanløsehallen Vanløsehal 2 24-26
331165
02.
16:30 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 - Hold 1 spiller om at blive i 2. div Humlebæk Idrætscenter 25-19
331163
03.
13:45 Helsingør Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 22-14
331166
03.
14:15 AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Herlev/Hjorten Håndbold Albertslund-hallerne Albertslund-hallerne 2 18-19
331164
03.
16:00 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Lyngbyhallen Lyngby-hallen 23-27
331176
05.
19:45 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Lyngbyhallen Lyngby-hallen 2 23-21
331168
06.
20:40 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Team Nørrebro Kildeskovshallerne Kildeskovs Hal 1 21-27
331172
09.
13:00 KSI 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 30-17
331170
09.
16:00 Furesø Håndboldklub 2 - Hold 1 spiller om at blive i 2. div 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Værløse-Hallen Værløse-hallen 28-27
331174
10.
16:00 Herlev/Hjorten Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Ajax København 3 Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 19-20
331173
10.
18:00 Team Nørrebro 3. Division Damer | Pulje 6 AG Håndbold Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 32-22
331180
12.
19:15 Herlev/Hjorten Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 16-27
331171
12.
20:15 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Helsingør Håndbold Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1 19-19
331169
12.
20:30 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Virum-hallerne Virum-hallen 1 23-16
331190
14.
20:15 AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 KSI Albertslund-hallerne Albertslund-hallerne 2 26-36
331178
24.
17:30 Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 6 AG Håndbold Bavnehøj Arena 27-21
331179
25.
20:15 Team Nørrebro 3. Division Damer | Pulje 6 KSI Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 30-28
331175
28.
20:40 Helsingør Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 - Hold 1 spiller om at blive i 2. div Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 32-24
331181
30.
16:00 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Ajax København 3 Humlebæk Idrætscenter 20-28
331185
31.
14:00 KSI 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 24-20
331183
31.
15:30 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Herlev/Hjorten Håndbold Trollesmindehallen 31-18
331184
31.
16:00 AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Helsingør Håndbold Glostrup-hallen Glostrup-hallen 1 22-26
331182
31.
16:30 Furesø Håndboldklub 2 - Hold 1 spiller om at blive i 2. div 3. Division Damer | Pulje 6 Team Nørrebro Værløse-Hallen Værløse-hallen 21-27
331186
31.
16:45 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Maglegårdshallen 25-23
november 2021
331177
02.
20:30 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Virum-hallerne Virum-hallen 1 19-23
331192
07.
15:00 Herlev/Hjorten Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Team Nørrebro Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 23-27
331191
07.
19:20 Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Bavnehøj Arena 21-18
331188
09.
19:00 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 - Hold 1 spiller om at blive i 2. div Virum-hallerne Virum-hallen 1 22-16
331187
09.
19:15 Helsingør Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 24-22
331189
09.
20:30 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Trollesmindehallen 34-20
331194
13.
16:00 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Helsingør Håndbold NKK-hallen, Nivå 19-23
331197
14.
14:15 Team Nørrebro 3. Division Damer | Pulje 6 Ajax København 3 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 19-20
331196
14.
15:30 KSI 3. Division Damer | Pulje 6 Herlev/Hjorten Håndbold Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 25-22
331195
14.
17:00 Furesø Håndboldklub 2 - Hold 1 spiller om at blive i 2. div 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Farum Arena Farum Arena 3 23-17
331198
14.
17:00 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 AG Håndbold Maglegårdshallen 31-25
331193
19.
18:15 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Lyngbyhallen Lyngby-hallen 2 23-23
331201
20.
16:00 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Team Nørrebro Humlebæk Idrætscenter 19-26
331203
21.
14:00 Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 - Hold 1 spiller om at blive i 2. div Valby Hallen Valby Hal 1 26-29
331202
21.
16:00 AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Glostrup-hallen Glostrup-hallen 1 27-33
331200
21.
16:30 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 KSI Lyngbyhallen Lyngby-hallen 21-23
331204
21.
17:10 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Maglegårdshallen 20-21
331199
23.
19:20 Helsingør Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Herlev/Hjorten Håndbold Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 26-21
331206
27.
14:30 Furesø Håndboldklub 2 - Hold 1 spiller om at blive i 2. div 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Værløse-Hallen Værløse-hallen 26-29
331222
28.
15:30 Herlev/Hjorten Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 - Hold 1 spiller om at blive i 2. div Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 27-29
331209
29.
20:15 Team Nørrebro 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 25-20
331208
30.
19:20 Helsingør Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 KSI Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 30-27
331205
30.
20:30 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 AG Håndbold Virum-hallerne Virum-hallen 1 31-16
december 2021
331211
04.
14:00 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Herlev/Hjorten Håndbold Virum-hallerne Virum-hallen 1 28-14
331212
04.
15:00 Furesø Håndboldklub 2 - Hold 1 spiller om at blive i 2. div 3. Division Damer | Pulje 6 KSI Værløse-Hallen Værløse-hallen 17-33
331214
05.
16:00 AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Albertslund-hallerne Albertslund-hallerne 1 25-34
331215
05.
17:00 Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 6 Helsingør Håndbold Bavnehøj Arena 23-26
331207
07.
20:30 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Ajax København 3 Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1 25-21
331217
11.
13:30 Helsingør Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 30-17
331218
12.
14:30 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Ajax København 3 Lyngbyhallen Lyngby-hallen 22-25
331219
12.
16:30 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 AG Håndbold NKK-hallen, Nivå 29-28
januar 2022
331233
15.
12:15 Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Bavnehøj Arena 23-19
331232
15.
15:00 AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Glostrup-hallen Glostrup-hallen 1 17-32
331229
16.
12:40 KSI 3. Division Damer | Pulje 6 Helsingør Håndbold Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 28-20
331223
18.
19:00 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Helsingør Håndbold Virum-hallerne Virum-hallen 1 26-22
331225
20.
19:10 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 2 24-22
331221
20.
21:15 Team Nørrebro 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 24-28
331235
22.
14:30 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Humlebæk Idrætscenter 19-23
331236
23.
12:45 Furesø Håndboldklub 2 - Hold 1 spiller om at blive i 2. div 3. Division Damer | Pulje 6 Helsingør Håndbold Værløse-Hallen Værløse-hallen 16-27
331240
23.
15:20 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Herlev/Hjorten Håndbold Maglegårdshallen 21-13
331210
25.
19:15 Herlev/Hjorten Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Herlev-Hallen Herlev-hallen 2 17-16
331226
25.
20:20 KSI 3. Division Damer | Pulje 6 Ajax København 3 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 22-23
331238
27.
20:10 AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Ajax København 3 Albertslund-hallerne Albertslund-hallerne 2 27-24
331242
30.
15:00 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Lyngbyhallen Lyngby-hallen 28-30
331227
31.
20:15 Team Nørrebro 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 23-18
februar 2022
331248
05.
15:00 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Humlebæk Idrætscenter 17-17
331252
06.
HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Ajax København 3 Maglegårdshallen
Ulovlig spiller - hjemmehold
HUL
331251
06.
14:00 Team Nørrebro 3. Division Damer | Pulje 6 Herlev/Hjorten Håndbold Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 27-26
331247
06.
14:30 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Helsingør Håndbold Lyngbyhallen Lyngby-hallen 31-25
331250
06.
16:30 KSI 3. Division Damer | Pulje 6 AG Håndbold Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 28-26
331243
08.
20:30 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 KSI Virum-hallerne Virum-hallen 1 17-19
331228
10.
20:30 Herlev/Hjorten Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 AG Håndbold Herlev-Hallen Herlev-hallen 2 26-24
331230
11.
18:15 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Team Nørrebro Lyngbyhallen Lyngby-hallen 2 27-26
331224
13.
20:00 Furesø Håndboldklub 2 - Hold 1 spiller om at blive i 2. div 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Værløse-Hallen Værløse-hallen 13-16
331258
17.
20:00 Herlev/Hjorten Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 KSI Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 26-21
331245
21.
20:15 Team Nørrebro 3. Division Damer | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 - Hold 1 spiller om at blive i 2. div Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 26-21
331220
22.
20:20 KSI 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 23-25
331253
24.
20:40 Helsingør Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 24-19
331257
26.
13:00 Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 6 Team Nørrebro Bavnehøj Arena 22-20
331256
27.
15:25 AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Glostrup-hallen Glostrup-hallen 1 29-23
331255
27.
15:40 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 - Hold 1 spiller om at blive i 2. div Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1 27-20
marts 2022
331254
01.
20:30 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Virum-hallerne Virum-hallen 1 26-22
331246
03.
20:15 Herlev/Hjorten Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 19-24
331241
03.
20:40 Helsingør Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 AG Håndbold Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 39-26
331263
05.
14:00 Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 6 Herlev/Hjorten Håndbold Hafniahallen Hafnia-Court 31-24
331260
06.
13:35 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 - Hold 1 spiller om at blive i 2. div Lyngbyhallen Lyngby-hallen 27-28
331262
06.
14:00 AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Team Nørrebro Albertslund-hallerne Albertslund-hallerne 2 25-24
331259
06.
14:50 Helsingør Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 20-25
331264
06.
18:00 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 KSI Maglegårdshallen 25-30
331216
08.
20:30 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Maglegårdshallen 22-17
331213
10.
20:30 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 Team Nørrebro Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 2 23-20
331268
13.
10:30 KSI 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 26-27
331270
13.
12:00 Herlev/Hjorten Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Helsingør Håndbold Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 21-22
331265
13.
14:00 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Virum-hallerne Virum-hallen 1 26-20
331267
13.
14:50 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 AG Håndbold Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1 27-24
331269
13.
15:30 Team Nørrebro 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 31-16
331266
13.
16:00 Furesø Håndboldklub 2 - Hold 1 spiller om at blive i 2. div 3. Division Damer | Pulje 6 Ajax København 3 Værløse-Hallen Værløse-hallen 17-29
331234
16.
20:45 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 - Hold 1 spiller om at blive i 2. div Kildeskovshallerne Kildeskovshallerne 1 18-18
331271
17.
20:40 Helsingør Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Team Nørrebro Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 14-23
331274
19.
AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 - Hold 1 spiller om at blive i 2. div Albertslund-hallerne Albertslund-hallerne 3
Ulovlig spiller - udehold
UUL
331273
19.
14:30 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 KSI Humlebæk Idrætscenter 23-19
331272
20.
15:30 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Herlev/Hjorten Håndbold Lyngbyhallen Lyngby-hallen 22-23
331275
20.
17:20 Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Bavnehøj Arena 17-19
331276
20.
18:00 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Maglegårdshallen 21-25
331239
22.
20:20 KSI 3. Division Damer | Pulje 6 Team Nørrebro Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 26-19
331279
24.
19:30 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 HIK 2 Humlebæk Idrætscenter 22-16
331237
24.
20:30 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1 19-18
331283
26.
14:00 VSH 3. Division Damer | Pulje 6 Team Nørrebro Virum-hallerne Virum-hallen 1 25-22
331284
26.
15:20 Furesø Håndboldklub 2 - Hold 1 spiller om at blive i 2. div 3. Division Damer | Pulje 6 Herlev/Hjorten Håndbold Værløse-Hallen Værløse-hallen 21-23
331286
27.
15:40 AG Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Glostrup-hallen Glostrup-hallen 1 22-27
331288
27.
18:10 HIK 2 3. Division Damer | Pulje 6 Helsingør Håndbold Maglegårdshallen 24-22
331287
27.
19:05 Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 6 Lyngby HK 2 Bavnehøj Arena 22-21
331285
29.
20:30 Hillerød Håndbold Klub 3. Division Damer | Pulje 6 KSI Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1 19-25
331231
31.
19:30 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Herlev/Hjorten Håndbold Humlebæk Idrætscenter 18-21
april 2022
331278
02.
13:30 Lyngby HK 2 3. Division Damer | Pulje 6 AG Håndbold Lyngbyhallen Lyngby-hallen 34-30
331280
02.
15:30 KSI 3. Division Damer | Pulje 6 Furesø Håndboldklub 2 - Hold 1 spiller om at blive i 2. div Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 32-21
331282
03.
14:05 Herlev/Hjorten Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Herlev-Hallen Herlev-hallen 1 25-23
331277
03.
15:25 Helsingør Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 Ajax København 3 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 26-21
331281
03.
16:30 Team Nørrebro 3. Division Damer | Pulje 6 Hillerød Håndbold Klub Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 24-29
331249
04.
19:15 Furesø Håndboldklub 2 - Hold 1 spiller om at blive i 2. div 3. Division Damer | Pulje 6 VSH Værløse-Hallen Værløse-hallen 13-37
331261
07.
20:20 Øresund Håndbold 3. Division Damer | Pulje 6 VSH NKK-hallen, Nivå 21-21
331244
10.
17:00 Ajax København 3 3. Division Damer | Pulje 6 Øresund Håndbold Bavnehøj Arena 20-23

Vælg forbund

Luk
ANNONCE