Søg Håndboldinfo
Del

U-19 Drenge Liga

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
375145
02.
16:15 Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Bavnehøj Arena 25-27
375141
03.
14:30 Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 19-32
375144
04.
20:15 HC Odense Ungdom U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS A/S Odense Idrætshal Odense Idrætshal 2 32-33
375142
05.
19:30 Nordsjælland Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 26-23
375143
07.
20:15 HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Jyllingehallen Jyllinge-hallen 25-36
375149
08.
19:45 Team Sydhavsøerne U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 34-26
375148
09.
15:30 Oure Elite Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Vejstruplundhallen 27-28
375150
10.
14:35 FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 30-29
375146
14.
20:00 GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HC Odense Ungdom Vejstruplundhallen 32-16
375155
15.
19:45 FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 33-27
375154
24.
12:30 Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HC Odense Ungdom Bavnehøj Arena 31-29
375151
24.
15:15 Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS A/S Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 22-33
375152
25.
19:45 Nordsjælland Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 33-25
375153
27.
17:30 GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Vejstruplundhallen 27-21
375160
30.
12:30 Team Sydhavsøerne U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Maribo-hallerne Maribo-hallerne 1 20-31
375156
30.
14:00 HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Ølstykke-hallerne 24-17
375159
31.
11:30 HC Odense Ungdom U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 34-23
375157
31.
16:30 TMS A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 26-31
november 2021
375161
06.
12:45 Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 18-35
375164
07.
15:15 HC Odense Ungdom U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Odense Idrætshal Sydbank Arena 29-34
375163
09.
20:00 Oure Elite Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 38-24
375162
10.
20:10 GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 31-28
375169
13.
12:30 Team Sydhavsøerne U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HC Odense Ungdom Maribo-hallerne Maribo-hallerne 1 37-23
375168
13.
13:15 TMS A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Dansk Kabel TV Arena 30-36
375167
13.
16:40 HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Jyllingehallen Jyllinge-hallen 50-26
375170
14.
17:30 FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 30-25
375165
18.
18:15 Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS A/S Valby Hallen Valby Hal 1 28-30
375173
18.
20:15 HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Jyllingehallen Jyllinge-hallen 38-33
375172
23.
19:10 Nordsjælland Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS A/S Trollesmindehallen 36-28
375178
27.
14:45 Oure Elite Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 30-34
375147
30.
18:30 TMS A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 25-27
december 2021
375166
01.
19:30 Nordsjælland Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 31-27
375171
01.
19:45 Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 30-39
375174
02.
20:15 HC Odense Ungdom U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Odense Idrætshal Sydbank Arena 22-26
375176
04.
15:00 GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 34-24
375177
05.
13:45 TMS A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Dansk Kabel TV Arena 27-42
375179
05.
16:00 HC Odense Ungdom U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 26-37
375175
08.
19:30 Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Valby Hallen Valby Hal 1 22-27
375183
12.
15:00 HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HC Odense Ungdom Ølstykke-hallerne 35-29
375184
13.
19:30 Team Sydhavsøerne U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS A/S Maribo-hallerne Maribo-hallerne 1 25-25
375185
15.
19:00 FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning
Ulovlig spiller - udehold
UUL
375181
15.
19:30 Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 2 20-26
januar 2022
375192
12.
19:00 Nordsjælland Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1 27-36
375191
12.
19:15 Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 1 21-26
375195
16.
17:30 Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Bavnehøj Arena 21-29
375197
18.
18:45 TMS A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 30-28
375199
22.
16:30 HC Odense Ungdom U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Odense Idrætshal Sydbank Arena 30-34
375200
23.
14:00 Team Sydhavsøerne U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Maribo-hallerne Maribo-hallerne 1 31-35
375194
25.
20:35 HC Odense Ungdom U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Odense Idrætshal Odense Idrætshal 2 17-37
375196
26.
19:30 HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Ølstykke-hallerne 28-25
375180
26.
20:35 Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Valby Hallen Valby Hal 1 29-24
375158
28.
19:15 Oure Elite Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Vejstruplundhallen 31-27
375202
29.
12:30 Nordsjælland Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 34-23
375201
30.
14:30 Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HC Odense Ungdom Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 31-23
375203
31.
20:00 GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS A/S Vejstruplundhallen 37-20
februar 2022
375206
02.
18:30 Nordsjælland Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 39-23
375189
02.
19:30 Team Sydhavsøerne U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Maribo-hallerne Maribo-hallerne 1 25-23
375207
03.
20:00 HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Jyllingehallen Jyllinge-hallen 31-30
375210
04.
19:30 FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HC Odense Ungdom Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 36-17
375209
06.
15:15 Team Sydhavsøerne U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 20-28
375187
07.
20:00 TMS A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HC Odense Ungdom Dansk Kabel TV Arena 36-26
375224
08.
20:00 Team Sydhavsøerne U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Maribo-hallerne Maribo-hallerne 1 26-33
375211
12.
15:45 Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 27-36
375204
21.
18:40 Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Valby Hallen Valby Hal 3 29-34
375214
25.
20:00 HC Odense Ungdom U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Odense Idrætshal Sydbank Arena 27-29
375212
26.
12:25 GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 30-27
375213
26.
15:00 Oure Elite Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS A/S Vejstruplundhallen 32-21
375215
26.
16:00 Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Bavnehøj Arena 27-34
marts 2022
375205
01.
20:00 FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 40-30
375193
02.
19:30 HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS A/S Ølstykke-hallerne 27-24
375186
05.
15:25 GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 35-22
375188
06.
16:00 Oure Elite Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Vejstruplundhallen 22-31
375227
07.
20:00 TMS A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Team Sydhavsøerne Dansk Kabel TV Arena 28-27
375216
09.
19:30 GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Vejstruplundhallen 33-20
375220
13.
13:30 FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 37-21
375182
13.
13:40 Nordsjælland Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 29-24
375219
13.
14:45 Team Sydhavsøerne U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Maribo-hallerne Maribo-hallerne 2 30-24
375218
15.
20:15 Oure Elite Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HC Odense Ungdom Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 38-27
375208
17.
20:10 TMS A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Dansk Kabel TV Arena 36-25
375190
22.
20:00 FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 31-46
375198
22.
20:25 Oure Elite Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 GOG Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 20-24
375226
26.
16:30 GOG Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 FIF Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 31-27
375229
26.
16:40 HC Odense Ungdom U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HØJ Odense Idrætshal Odense Idrætshal 2 25-38
375230
26.
16:45 Ajax København U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Bavnehøj Arena 29-33
375228
28.
19:45 Oure Elite Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Roskilde Håndbold Vejstruplundhallen 34-24
375217
29.
20:00 TMS A/S U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 21-40
375221
30.
19:30 Roskilde Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Ajax København Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 23-33
375223
31.
19:45 HØJ U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Jyllingehallen Jyllinge-hallen 41-35
375225
31.
20:15 FIF U-19 Drenge Liga | Pulje 1 TMS A/S Dansk Kabel TV Arena 44-25
april 2022
375222
03.
14:00 Nordsjælland Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HC Odense Ungdom Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 42-25

Vælg forbund

Luk
ANNONCE