Søg Håndboldinfo
Del

Kvalifikationsrækken Damer

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2021
336695
26.
14:00 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Hal C
336696
26.
14:00 Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
336700
26.
14:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Jernløse-hallen
336701
28.
19:15 HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
336699
30.
20:15 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
oktober 2021
336703
03.
Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Gundsølille SG&I Skovlunde-hallen
336706
03.
HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Ølstykke-hallerne
336704
03.
11:15 Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Bavnehøj Arena
336697
05.
20:10 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Hallerne i Nykøbing
336702
07.
20:00 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Røsnæshallen
336708
10.
Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
336709
10.
FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Hallerne i Nykøbing
336711
10.
11:30 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
336707
10.
15:30 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Hal C
336712
14.
20:30 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Holbæk Sportsby
336730
16.
13:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Holbæk Sportsby
336716
23.
16:50 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336714
24.
Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Røsnæshallen
336718
24.
13:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Jernløse-hallen
336715
24.
15:40 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Hal C
336713
24.
16:00 HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Gundsølille SG&I Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
336722
30.
16:30 Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Bavnehøj Arena
336724
31.
HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Ølstykke-hallerne
336719
31.
Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Skovlunde-hallen
336720
31.
Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
336721
31.
FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Hallerne i Nykøbing
november 2021
336726
03.
19:15 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Gundsølille SG&I Hal C
336729
06.
16:50 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336727
07.
FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Hallerne i Nykøbing
336725
07.
16:00 HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
336731
14.
Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Røsnæshallen
336732
14.
Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Skovlunde-hallen
336733
14.
Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
336736
14.
HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Ølstykke-hallerne
336735
14.
12:45 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
336741
20.
17:40 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Gundsølille SG&I Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336742
21.
HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Ølstykke-hallerne
336739
21.
Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Skovlunde-hallen
336740
21.
16:30 Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Valby Hallen Valby Hal 1
336737
21.
17:00 HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
336744
28.
Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
336745
28.
FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Hallerne i Nykøbing
336748
28.
13:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Jernløse-hallen
336747
28.
14:00 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
336743
28.
14:00 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Hal C
december 2021
336753
04.
16:20 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336754
05.
HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Ølstykke-hallerne
336751
05.
FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Hallerne i Nykøbing
336749
05.
14:00 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Hal C
336752
05.
19:00 Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Bavnehøj Arena
336755
09.
20:35 HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
336760
11.
14:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Gundsølille SG&I Holbæk Sportsby
336756
12.
Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Røsnæshallen
336757
12.
Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Skovlunde-hallen
336759
12.
15:15 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
januar 2022
336762
09.
Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
336763
09.
FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Hallerne i Nykøbing
336765
09.
10:15 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
336766
09.
13:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Jernløse-hallen
336761
09.
14:00 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Hal C
336768
16.
Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Røsnæshallen
336769
16.
Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Skovlunde-hallen
336770
16.
Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Bavnehøj Arena
336771
16.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336772
16.
HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Gundsølille SG&I Ølstykke-hallerne
336773
23.
Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Skovlunde-hallen
336774
23.
Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
336775
23.
FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Hallerne i Nykøbing
336776
23.
Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Bavnehøj Arena
336778
23.
HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Ølstykke-hallerne
336779
30.
HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
336780
30.
Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Røsnæshallen
336782
30.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336783
30.
11:30 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Gundsølille SG&I Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
336784
30.
13:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Holbæk Sportsby
februar 2022
336785
06.
Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Røsnæshallen
336786
06.
Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Skovlunde-hallen
336787
06.
Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
336790
06.
HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Ølstykke-hallerne
336789
06.
12:45 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
336792
23.
19:15 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Hal C
336793
27.
FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Gundsølille SG&I Hallerne i Nykøbing
336794
27.
Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Bavnehøj Arena
336795
27.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336791
27.
HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
marts 2022
336797
06.
HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
336798
06.
Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Gundsølille SG&I Røsnæshallen
336799
06.
Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Skovlunde-hallen
336800
06.
Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Bavnehøj Arena
336801
06.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336804
13.
Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
336805
13.
FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Hallerne i Nykøbing
336807
13.
12:45 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
336808
13.
13:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Jernløse-hallen
336803
16.
19:15 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Hal C
336809
20.
HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
336810
20.
Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Røsnæshallen
336812
20.
Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Gundsølille SG&I Bavnehøj Arena
336813
20.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336814
20.
HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Ølstykke-hallerne
336822
26.
Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
336821
26.
14:00 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Hal C
336824
27.
Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Bavnehøj Arena
336825
27.
Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336826
27.
HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Ølstykke-hallerne
april 2022
336815
02.
HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
336816
03.
Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Røsnæshallen
336817
03.
Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Skovlunde-hallen
336819
03.
10:15 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
336820
03.
13:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Holbæk Sportsby

Vælg forbund

Luk
ANNONCE