Søg Håndboldinfo
Del

Kvalifikationsrækken Damer

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2021
336696
26.
Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
336695
26.
14:00 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Hal C 16-17
336700
26.
14:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Jernløse-hallen 24-23
336699
30.
20:15 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 30-19
oktober 2021
336704
02.
13:00 Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Vanløsehallen Vanløsehal 2 17-23
336703
03.
13:00 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Gundsølille SG&I Skovlunde-hallen 11-18
336706
03.
14:20 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Ølstykke-hallerne 39-10
336702
07.
20:00 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Røsnæshallen 21-21
336711
10.
12:30 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 19-17
336709
10.
14:40 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Hallerne i Nykøbing 21-19
336707
10.
15:30 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Hal C 26-12
336708
12.
20:00 Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen 24-25
336697
12.
20:10 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Hallerne i Nykøbing 9-27
336712
14.
20:30 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Holbæk Sportsby 14-27
336730
16.
13:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Holbæk Sportsby 21-17
336716
23.
16:50 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 28-21
336718
24.
13:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Jernløse-hallen 23-25
336713
24.
14:30 HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Gundsølille SG&I Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 24-22
336701
26.
19:05 HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 18-19
336721
26.
20:10 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Hallerne i Nykøbing 25-10
336715
27.
19:15 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Hal C 21-20
336714
28.
19:45 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Røsnæshallen 19-27
336722
30.
16:30 Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Bavnehøj Arena 20-20
336719
31.
12:50 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Skovlunde-hallen 23-29
336720
31.
14:10 Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen 22-16
336724
31.
15:50 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Ølstykke-hallerne 28-18
november 2021
336726
03.
19:15 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Gundsølille SG&I Hal C 15-21
336729
06.
16:30 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 15-24
336725
07.
16:00 HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 21-20
336727
07.
17:00 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Hallerne i Nykøbing 21-30
336733
09.
20:00 Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen 24-27
336736
14.
12:10 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Ølstykke-hallerne 28-17
336735
14.
12:45 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 20-17
336732
14.
13:10 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Skovlunde-hallen 21-21
336741
20.
15:30 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Gundsølille SG&I Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 28-22
336737
21.
HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
336742
21.
14:20 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Ølstykke-hallerne 22-12
336740
21.
16:30 Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Valby Hallen Valby Hal 1 31-27
336739
24.
19:50 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Skovlunde-hallen 24-23
336748
28.
13:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Jernløse-hallen 23-23
336743
28.
13:20 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Hal C 27-16
336747
28.
14:00 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 32-20
336745
28.
14:40 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Hallerne i Nykøbing 23-26
336744
28.
15:30 Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen 15-31
december 2021
336749
01.
19:15 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Hal C 27-24
336753
04.
15:40 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 23-13
336754
05.
15:15 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Ølstykke-hallerne 36-18
336751
05.
17:00 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Hallerne i Nykøbing 21-29
336752
05.
18:15 Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Bavnehøj Arena 26-30
336760
11.
14:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Gundsølille SG&I Holbæk Sportsby 29-22
336759
12.
15:15 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 17-22
336756
12.
15:15 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Røsnæshallen 21-28
336757
15.
19:50 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Skovlunde-hallen 21-22
januar 2022
336771
15.
16:55 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 23-19
336770
15.
18:00 Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Bavnehøj Arena 26-29
336768
16.
15:20 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Røsnæshallen 22-23
336772
16.
17:45 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Gundsølille SG&I Ølstykke-hallerne 29-12
336755
20.
20:35 HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 11-23
336776
22.
15:20 Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Valby Hallen Valby Hal 1 23-34
336761
23.
13:15 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Hal C 21-21
336778
23.
16:25 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Jyllingehallen Jyllinge-hallen 25-23
336765
24.
Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
Corona - udsat kamp
Corona
336774
25.
18:40 Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen 17-24
336780
27.
20:15 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Røsnæshallen
336782
29.
13:15 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336783
30.
11:30 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Gundsølille SG&I Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
336779
30.
13:00 HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
336731
30.
13:45 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Røsnæshallen
336784
30.
16:45 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Holbæk Sportsby
februar 2022
336790
05.
15:00 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Ølstykke-hallerne
336786
06.
12:00 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Skovlunde-hallen
336789
06.
12:45 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
336787
06.
14:00 Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
336785
06.
15:10 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Røsnæshallen
336763
08.
18:00 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Hallerne i Nykøbing
336769
09.
20:00 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Skovlunde-hallen
336792
20.
13:30 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Hal C
336794
26.
14:30 Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Bavnehøj Arena
336791
27.
15:20 HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
336795
27.
16:40 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336793
27.
17:15 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Gundsølille SG&I Hallerne i Nykøbing
336766
28.
19:30 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Jernløse-hallen
marts 2022
336773
02.
19:45 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Skovlunde-hallen
336775
04.
19:00 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Hallerne i Nykøbing
336800
05.
16:35 Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Hafniahallen Hafnia-Court
336801
05.
16:55 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336799
06.
11:30 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Skovlunde-hallen
336797
06.
14:10 HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
336798
10.
19:00 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Gundsølille SG&I Røsnæshallen
336808
12.
14:45 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Holbæk Sportsby
336803
13.
13:30 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Hal C
336804
13.
14:00 Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
336807
13.
14:00 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
336805
13.
16:00 FK Odsherred Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Hallerne i Nykøbing
336813
19.
15:40 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336810
19.
16:15 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Røsnæshallen
336809
20.
13:15 HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
336814
20.
14:00 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Ølstykke-hallerne
336812
20.
18:40 Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Gundsølille SG&I Bavnehøj Arena
336762
22.
20:00 Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
336822
26.
14:00 Gundsølille SG&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
336825
26.
16:55 Amager SK 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Raklev G&I Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
336821
27.
12:30 CIK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Team Nørrebro 2 Hal C
336826
27.
17:15 HØJ 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HK 73 - Frederikssund Ølstykke-hallerne
336824
27.
17:30 Ajax København 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Bavnehøj Arena
april 2022
336815
02.
15:10 HK 73 - Frederikssund Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Amager SK 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
336820
02.
18:00 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 CIK Jernløse-hallen
336819
03.
10:15 Team Nørrebro 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 FK Odsherred Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
336816
03.
16:50 Raklev G&I Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 Ajax København 4 Røsnæshallen
336817
04.
18:30 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 2 HØJ 2 Skovlunde-hallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE