Søg Håndboldinfo
Del

Kvalifikationsrækken Damer

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2021
336831
27.
20:15 Ledøje-Smørum HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 30-27
oktober 2021
336838
03.
15:00 Freja HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Ledøje-Smørum HK Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 16-20
336834
05.
19:15 Espergærde IF - Ønsker S2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Københavns Håndboldklub Espergærde-hallen 9-34
336842
07.
19:15 KFUM Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Freja HK Emdrup Hallen 20-22
336841
09.
12:50 Københavns Håndboldklub Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Rypark Hallen 30-22
336844
09.
14:30 KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. div Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gladsaxe HG Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 24-15
336840
10.
17:20 VHC/Vidar 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Espergærde IF - Ønsker S2 Vanløsehallen Vanløsehal 2 27-20
336832
14.
20:20 KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. div Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Espergærde IF - Ønsker S2 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 21-18
336845
14.
20:30 Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 VHC/Vidar 2 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 22-26
336829
17.
19:00 Københavns Håndboldklub Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Freja HK Rypark Hallen 22-26
336849
24.
17:00 Ledøje-Smørum HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KFUM Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 23-24
336856
31.
13:50 Freja HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Espergærde IF - Ønsker S2 Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 24-19
336852
31.
15:45 VHC/Vidar 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Ledøje-Smørum HK Vanløsehallen Vanløsehal 2 16-15
336853
31.
18:45 Københavns Håndboldklub Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. div Rypark Hallen 16-25
november 2021
336857
07.
16:20 Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Espergærde IF - Ønsker S2 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 27-18
336861
07.
17:45 Gladsaxe HG Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Freja HK Gladsaxe Sportshal 18-22
336862
09.
19:15 KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. div Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Ledøje-Smørum HK Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 27-19
336866
13.
14:00 KFUM Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. div Emdrup Hallen 26-19
336867
14.
13:20 Ledøje-Smørum HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gladsaxe HG Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 30-15
336865
14.
16:00 VHC/Vidar 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Københavns Håndboldklub Vanløsehallen Vanløsehal 2 20-21
336873
18.
20:30 Gladsaxe HG Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 VHC/Vidar 2 Gladsaxe Sportshal 19-23
336850
18.
21:30 KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. div Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Freja HK Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 30-26
336870
21.
15:15 Espergærde IF - Ønsker S2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KFUM Espergærde-hallen 16-25
336869
21.
15:40 Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. div Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 26-29
336879
24.
20:00 Ledøje-Smørum HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Espergærde IF - Ønsker S2 Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 33-15
336878
27.
10:30 KFUM Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Emdrup Hallen 22-24
336877
28.
19:55 Københavns Håndboldklub Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gladsaxe HG Rypark Hallen 32-14
336876
30.
18:30 VHC/Vidar 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Freja HK Vanløsehallen Vanløsehal 2 22-21
336888
30.
19:15 Espergærde IF - Ønsker S2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gladsaxe HG Espergærde-hallen 15-21
december 2021
336885
05.
Gladsaxe HG Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Gladsaxe Sportshal
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
336883
05.
19:55 Københavns Håndboldklub Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Ledøje-Smørum HK Rypark Hallen 16-17
336882
09.
20:35 VHC/Vidar 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KFUM Vanløsehallen Vanløsehal 2 22-21
336890
11.
14:00 KFUM Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Københavns Håndboldklub Emdrup Hallen 15-15
336887
11.
16:00 Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Freja HK Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 34-33
336837
14.
20:45 Gladsaxe HG Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KFUM Gladsaxe Sportshal 24-29
januar 2022
336900
16.
14:40 Espergærde IF - Ønsker S2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Ledøje-Smørum HK Espergærde-hallen 20-32
336903
16.
15:00 Gladsaxe HG Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Københavns Håndboldklub Gladsaxe Sportshal 21-16
336904
18.
19:00 Freja HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 VHC/Vidar 2 Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 23-22
336909
20.
19:15 KFUM Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Ledøje-Smørum HK Emdrup Hallen 21-18
336906
23.
13:20 VHC/Vidar 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Vanløsehallen Vanløsehal 1 37-17
336910
25.
19:30 Freja HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. div Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 26-21
336916
30.
12:00 KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. div Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Københavns Håndboldklub Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 26-13
336915
30.
13:25 Ledøje-Smørum HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 VHC/Vidar 2 Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 25-26
februar 2022
336912
01.
19:30 Espergærde IF - Ønsker S2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Freja HK Espergærde-hallen 18-29
336899
01.
20:30 Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KFUM Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 23-29
336921
06.
13:50 Ledøje-Smørum HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. div Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 21-27
336917
06.
15:45 Espergærde IF - Ønsker S2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Espergærde-hallen 23-28
336896
10.
20:45 KFUM Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gladsaxe HG Emdrup Hallen 21-14
336897
20.
12:45 Ledøje-Smørum HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Freja HK Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 24-26
336922
22.
19:00 Freja HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gladsaxe HG Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 25-18
336928
27.
10:30 KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. div Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KFUM Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 25-22
336927
27.
15:50 Gladsaxe HG Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Ledøje-Smørum HK Gladsaxe Sportshal 21-27
marts 2022
336934
06.
14:30 Freja HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KFUM Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 21-24
336930
06.
15:45 Espergærde IF - Ønsker S2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 VHC/Vidar 2 Espergærde-hallen 19-22
336929
06.
16:15 Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Københavns Håndboldklub Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 21-33
336933
06.
18:15 Gladsaxe HG Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. div Gladsaxe Sportshal 16-21
336936
08.
18:30 VHC/Vidar 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gladsaxe HG Vanløsehallen Vanløsehal 2 25-20
336938
10.
19:15 KFUM Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Espergærde IF - Ønsker S2 Emdrup Hallen 22-21
336940
13.
12:00 KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. div Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 36-16
336895
13.
15:00 Københavns Håndboldklub Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Espergærde IF - Ønsker S2 Rypark Hallen 23-14
336892
20.
12:55 KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. div Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 VHC/Vidar 2 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 24-11
336946
20.
15:00 Freja HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Københavns Håndboldklub Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 27-24
336942
24.
19:15 Espergærde IF - Ønsker S2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. div Espergærde-hallen 12-22
336954
26.
15:15 VHC/Vidar 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KSI 2 - Hold i spiller op fra 3. div Vanløsehallen Vanløsehal 2 24-24
336958
27.
15:00 Freja HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 30-26
336955
27.
17:15 Københavns Håndboldklub Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 KFUM Rypark Hallen 16-15
336957
27.
18:00 Gladsaxe HG Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Espergærde IF - Ønsker S2 Gladsaxe Sportshal 20-27
april 2022
336950
02.
12:20 KFUM Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 VHC/Vidar 2 Emdrup Hallen 30-21
336951
03.
12:20 Ledøje-Smørum HK Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Københavns Håndboldklub Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 23-18
336947
03.
18:00 Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Gladsaxe HG Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 23-22
336941
09.
15:00 Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 Ledøje-Smørum HK Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 30-30
336925
09.
16:00 Københavns Håndboldklub Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 3 VHC/Vidar 2 Rypark Hallen 26-19

Vælg forbund

Luk
ANNONCE