Søg Håndboldinfo
Del

Kvalifikationsrækken Herrer

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2021
334910
23.
20:15 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 22-25
334906
25.
14:00 VSH 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Tårnby HK Virum-hallerne Virum-hallen 1 16-26
334908
26.
17:00 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Ajax København 3 Trollesmindehallen 20-23
334911
27.
21:15 Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KSI Håndbold 2 Hal C 23-23
oktober 2021
334917
02.
15:30 Ajax København 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Nørrebro Vanløsehallen Vanløsehal 2 31-23
334912
03.
15:00 Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VSH 2 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 33-20
334915
03.
15:10 Team Arresø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Pan Håndbold Frederiksværk-hallen 30-31
334916
05.
20:15 Tårnby HK Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KFUM Travbane Hallen 20-31
334907
05.
21:00 VHC/Vidar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Arresø Vanløsehallen Vanløsehal 2 31-26
334913
07.
20:20 KSI Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 3 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 26-28
334921
07.
20:45 KFUM Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Ajax København 3 Emdrup Hallen 25-19
334922
10.
14:00 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Arresø Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 33-30
334923
10.
14:00 Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Tårnby HK Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 31-23
334929
24.
13:00 Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Ajax København 3 Hal C 23-25
334926
24.
14:00 VSH 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 3 Virum-hallerne Virum-hallen 1 26-30
334927
24.
16:50 Tårnby HK Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Arresø Travbane Hallen 26-26
334928
24.
18:30 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KFUM Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 22-28
334919
26.
21:00 VHC/Vidar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KSI Håndbold 2 Vanløsehallen Vanløsehal 2 19-25
334935
30.
15:20 Ajax København 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KSI Håndbold 2 Bavnehøj Arena 22-26
334933
31.
12:00 Team Arresø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Frederiksværk-hallen 23-29
334931
31.
14:30 VHC/Vidar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Nørrebro Vanløsehallen Vanløsehal 2 20-23
november 2021
334934
01.
20:30 KFUM Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VSH 2 Emdrup Hallen 36-26
334932
02.
20:15 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Pan Håndbold Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1 25-24
334924
02.
20:45 Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VHC/Vidar Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 41-21
334936
07.
15:10 Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KSI Håndbold 2 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 35-26
334940
07.
16:00 Tårnby HK Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Ajax København 3 Travbane Hallen 18-21
334941
08.
21:15 Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Nørrebro Hal C 23-34
334939
09.
20:00 Team Arresø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KFUM Frederiksværk-hallen 21-39
334937
11.
20:30 VSH 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VHC/Vidar Virum-hallerne Virum-hallen 1 28-25
334945
13.
17:00 KFUM Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Pan Håndbold Emdrup Hallen 26-23
334942
14.
12:15 KSI Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VSH 2 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 29-30
334946
14.
15:30 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Tårnby HK Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 24-23
334947
14.
17:45 Ajax København 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Arresø Bavnehøj Arena 33-23
334944
18.
19:15 VHC/Vidar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 3 Vanløsehallen Vanløsehal 2 25-28
334951
20.
15:00 Team Arresø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 3 Frederiksværk-hallen 33-36
334949
21.
12:15 KSI Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KFUM Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 29-25
334948
21.
14:30 Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Pan Håndbold Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 40-33
334953
21.
15:15 Ajax København 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VSH 2 Valby Hallen Valby Hal 1 30-26
334952
23.
20:15 Tårnby HK Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VHC/Vidar Travbane Hallen 19-23
334957
27.
11:50 KFUM Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Emdrup Hallen 34-20
334958
28.
11:30 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KSI Håndbold 2 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 31-25
334954
28.
14:00 VSH 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Arresø Virum-hallerne Virum-hallen 1 30-30
334955
28.
14:00 VHC/Vidar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Ajax København 3 Vanløsehallen Vanløsehal 2 20-22
334956
28.
17:15 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Tårnby HK Royal Stage, Hillerød Royal Stage Arena 1 25-24
december 2021
334962
04.
11:40 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Nørrebro Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 2 24-27
334964
04.
13:00 Tårnby HK Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Travbane Hallen 22-27
334961
05.
13:20 VHC/Vidar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KFUM Vanløsehallen Vanløsehal 2 22-22
334963
05.
15:10 Team Arresø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KSI Håndbold 2 Frederiksværk-hallen 40-31
334960
05.
15:50 VSH 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Pan Håndbold Virum-hallerne Virum-hallen 1 22-24
334967
12.
13:30 KSI Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Tårnby HK Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
334971
13.
21:15 Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VHC/Vidar Hal C 32-31
334920
14.
20:15 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1 29-31
januar 2022
334974
09.
17:00 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KSI Håndbold 2 Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1 27-18
334982
15.
13:45 Tårnby HK Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 3 Travbane Hallen 25-26
334983
15.
16:40 Ajax København 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VHC/Vidar Bavnehøj Arena 23-30
334979
16.
11:20 KSI Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Nørrebro Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 22-22
334978
16.
14:25 Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KFUM Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 26-26
334966
20.
20:45 Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Ajax København 3 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1
Ulovlig spiller - udehold
UUL
334975
20.
20:50 KFUM Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Tårnby HK Emdrup Hallen 30-22
334989
22.
16:40 Ajax København 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Pan Håndbold Valby Hallen Valby Hal 1 25-23
334986
23.
17:30 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VSH 2 Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 2 34-20
334995
24.
20:40 Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 3 Hal C 25-31
334972
25.
20:15 VSH 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Virum-hallerne Virum-hallen 1 27-29
334991
30.
10:30 KSI Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Ajax København 3 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 24-24
334994
30.
14:00 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VHC/Vidar Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 28-25
334990
30.
14:40 Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Arresø Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 46-29
334992
30.
15:30 VSH 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KFUM Virum-hallerne Virum-hallen 1 21-25
februar 2022
334970
03.
20:15 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VSH 2 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 22-21
334987
05.
14:00 Team Arresø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Tårnby HK Frederiksværk-hallen 29-30
334996
06.
15:00 KSI Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 36-34
334999
07.
21:10 KFUM Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Arresø Emdrup Hallen 32-18
335001
09.
21:00 Ajax København 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Tårnby HK Bavnehøj Arena 22-18
334969
10.
19:15 KFUM Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 3 Emdrup Hallen 26-31
334988
14.
21:10 KFUM Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Nørrebro Emdrup Hallen 26-19
335005
27.
13:35 Team Arresø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Ajax København 3 Frederiksværk-hallen 32-32
335006
27.
14:45 Tårnby HK Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Nørrebro Travbane Hallen 28-23
335003
27.
15:30 VSH 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KSI Håndbold 2 Virum-hallerne Virum-hallen 1 23-23
335004
27.
18:20 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VHC/Vidar Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1 37-26
marts 2022
334985
01.
21:00 VHC/Vidar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Vanløsehallen Vanløsehal 2 33-31
334981
03.
20:00 Team Arresø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VSH 2 Frederiksværk-hallen 25-33
335013
05.
15:20 Ajax København 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KFUM Hafniahallen Hafnia-Court 26-25
335009
06.
11:35 KSI Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VHC/Vidar Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 25-24
335011
06.
12:00 Team Arresø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Nørrebro Frederiksværk-hallen 22-33
335012
06.
16:40 Tårnby HK Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Pan Håndbold Travbane Hallen 33-25
335019
09.
Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 2
Anmeldt ulovligt hold - hjemmehold
HAUH
335000
10.
20:15 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Pan Håndbold Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 26-25
335016
13.
Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Arresø Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
335014
13.
12:30 VSH 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Ajax København 3 Virum-hallerne Virum-hallen 1 25-17
335017
13.
14:00 KFUM Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KSI Håndbold 2 Emdrup Hallen 34-25
335015
13.
16:00 VHC/Vidar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Tårnby HK Vanløsehallen Vanløsehal 2 18-21
334976
14.
20:15 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Ajax København 3 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 23-21
335007
16.
21:15 Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KFUM Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 2 26-23
335008
19.
16:00 Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 3 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 26-29
335021
20.
10:15 KSI Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Pan Håndbold Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen 22-35
335023
20.
12:00 Team Arresø Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VHC/Vidar Frederiksværk-hallen 24-37
335024
21.
20:45 Tårnby HK Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VSH 2 Travbane Hallen 21-23
335025
23.
Ajax København 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 3 Bavnehøj Arena
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
334977
23.
21:15 Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Arresø Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 2 36-23
335033
27.
13:30 VHC/Vidar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Pan Håndbold Vanløsehallen Vanløsehal 2 26-26
335036
27.
15:55 Tårnby HK Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KSI Håndbold 2 Travbane Hallen 24-26
335034
27.
16:00 Hillerød Håndbold Klub 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 KFUM Royal Stage, Hillerød Royal Stage Arena 1 21-21
334998
29.
21:00 VHC/Vidar Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VSH 2 Vanløsehallen Vanløsehal 2 23-31
335037
30.
21:10 Ajax København 3 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Helsingør Håndbold 2 Bavnehøj Arena
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
april 2022
335027
02.
KSI Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Arresø Otto Mønsted Hallen Otto Mønsteds Hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
335029
02.
15:00 KFUM Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VHC/Vidar Emdrup Hallen 35-19
335031
02.
15:00 Pan Håndbold Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 VSH 2 Hal C 32-23
335030
03.
11:30 Team Nørrebro Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Hillerød Håndbold Klub 3 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 24-25
335026
03.
16:45 Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Tårnby HK Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
335032
05.
20:15 VSH 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Nørrebro Virum-hallerne Virum-hallen 1 25-21
335020
07.
19:15 Helsingør Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Herrer | Pulje 3 Team Nørrebro Helsingør-hallen Helsingør-hallen 2 19-26

Vælg forbund

Luk
ANNONCE