Søg Håndboldinfo
Del

Serie 1 Herrer

Pulje 4

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
335704
03.
17:30 Helsingør Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HØJ 3 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 27-24
335707
04.
20:50 HK 73 - Frederikssund 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 26-25
335708
05.
21:00 Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted Lillerødhallerne Lillerød-hallen 28-26
335709
06.
20:40 HØJ 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HK 73 - Frederikssund 2 Ølstykke-hallerne 22-21
335705
07.
20:00 Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 HUK HÅNDBOLD Egedalshallen 21-31
335711
10.
13:00 HUK HÅNDBOLD Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Egedalshallen 26-29
335712
10.
15:00 Håndboldklubben Sirius-Græsted Serie 1 Herrer | Pulje 4 Helsingør Håndbold 3 Gribskov-hallen 22-27
335716
13.
20:40 HØJ 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HUK HÅNDBOLD Ølstykke-hallerne 25-30
335714
24.
16:10 Helsingør Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 22-28
335720
31.
16:45 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HØJ 3 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 27-18
november 2021
335722
01.
20:50 HK 73 - Frederikssund 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Helsingør Håndbold 3 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 24-17
335717
02.
21:00 Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 HK 73 - Frederikssund 2 Lillerødhallerne Lillerød-hallen 23-28
335726
07.
13:15 HUK HÅNDBOLD Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted Egedalshallen 34-18
335728
07.
13:50 Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 Lillerødhallerne Lillerød-hallen 23-38
335724
07.
17:30 Helsingør Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 25-20
335732
14.
14:45 Håndboldklubben Sirius-Græsted Serie 1 Herrer | Pulje 4 HK 73 - Frederikssund 2 Gribskov-hallen 20-19
335729
14.
15:45 Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 HØJ 3 Espergærde-hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
335731
14.
17:00 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HUK HÅNDBOLD Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 32-26
335737
22.
20:50 HK 73 - Frederikssund 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HUK HÅNDBOLD Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 26-29
335738
23.
21:00 Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 HØJ 3 Lillerødhallerne Lillerød-hallen 30-22
335723
25.
19:45 Håndboldklubben Sirius-Græsted Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF Gribskov-hallen 30-20
december 2021
335743
04.
11:00 Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 Helsingør Håndbold 3 Lillerødhallerne Lillerød-hallen 24-11
335742
06.
20:50 HK 73 - Frederikssund 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 36-31
335744
11.
17:10 Helsingør Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HUK HÅNDBOLD Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 23-22
335745
12.
15:15 Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Espergærde-hallen 28-25
335735
14.
20:30 Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 Espergærde-hallen 18-23
335739
15.
20:40 HØJ 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted Ølstykke-hallerne 15-27
januar 2022
335758
16.
14:55 Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 HUK HÅNDBOLD Lillerødhallerne Lillerød-hallen 30-28
335757
16.
16:35 HK 73 - Frederikssund 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HØJ 3 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 29-19
335754
16.
16:55 Helsingør Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 15-26
335749
19.
20:40 HØJ 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Helsingør Håndbold 3 Ølstykke-hallerne 21-24
335760
23.
17:50 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Helsingør Håndbold 3 Holte Hallerne Holte Hallerne 2 (ny) 26-21
februar 2022
335751
01.
20:45 Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 HUK HÅNDBOLD Espergærde-hallen 22-38
335772
06.
13:55 Håndboldklubben Sirius-Græsted Serie 1 Herrer | Pulje 4 HUK HÅNDBOLD Gribskov-hallen 25-22
335771
06.
16:30 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Holte Hallerne Holte Hallerne 2 (ny) 30-27
335769
06.
17:00 Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 Helsingør Håndbold 3 Espergærde-hallen 29-13
335766
09.
20:45 HØJ 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 Ølstykke-hallerne 19-28
335752
10.
20:00 Håndboldklubben Sirius-Græsted Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Gribskov-hallen 30-15
335747
22.
20:30 Håndboldklubben Sirius-Græsted Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 Gribskov-hallen 20-28
335775
23.
20:40 HØJ 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF Ølstykke-hallerne 23-27
335776
27.
15:10 HUK HÅNDBOLD Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 Hørsholm-Hallen Hørsholm-hallen 32-25
335777
27.
18:05 HK 73 - Frederikssund 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 20-27
marts 2022
335761
03.
20:15 HUK HÅNDBOLD Serie 1 Herrer | Pulje 4 HØJ 3 Egedalshallen 38-24
335762
07.
20:40 HK 73 - Frederikssund 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 30-23
335779
09.
20:40 HØJ 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Ølstykke-hallerne 20-32
335780
13.
16:30 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 25-17
335765
15.
20:30 Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted Espergærde-hallen 25-28
335781
17.
20:00 HUK HÅNDBOLD Serie 1 Herrer | Pulje 4 HK 73 - Frederikssund 2 Egedalshallen 30-25
335764
25.
18:45 Helsingør Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HK 73 - Frederikssund 2 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 15-30
335791
27.
13:30 HUK HÅNDBOLD Serie 1 Herrer | Pulje 4 Helsingør Håndbold 3 Egedalshallen 30-28
335793
27.
15:30 Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF Lillerødhallerne Lillerød-hallen 24-29
335790
27.
16:40 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted Holte Hallerne Holte Hallerne 2 (ny) 19-19
335750
31.
20:00 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HK 73 - Frederikssund 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 27-19
april 2022
335787
03.
Håndboldklubben Sirius-Græsted Serie 1 Herrer | Pulje 4 HØJ 3 Gribskov-hallen
Ulovlig spiller - udehold
UUL
335784
03.
19:15 Helsingør Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 15-30
335785
05.
20:15 Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 HK 73 - Frederikssund 2 Espergærde-hallen 26-30

Vælg forbund

Luk
ANNONCE