Søg Håndboldinfo
Del

Fynsserien Herrer

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2021
378693
30.
20:40 SUS Håndbold 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Otterup HK 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 19-23
oktober 2021
378692
02.
14:15 Tved G.& I. Fynsserien Herrer | Pulje 1 Aarup BK Tvedhallen 27-31
378695
03.
14:00 BR 66 Langeskov Fynsserien Herrer | Pulje 1 Faaborg ØH 2 Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 26-30
378694
03.
16:00 Risøhøj Fynsserien Herrer | Pulje 1 Søndersø IF Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 2 15-23
378697
03.
17:30 DSIO Odense Fynsserien Herrer | Pulje 1 Stige Håndboldklub Munkebjergskolens Hal 27-21
378696
05.
20:15 He-Ry 67 Fynsserien Herrer | Pulje 1 OH 77 Odense Ryslingehallen 28-28
378701
07.
20:30 OH 77 Odense Fynsserien Herrer | Pulje 1 DSIO Odense Rosengårdskolens Hal Rosengårdhallen 26-28
378698
08.
18:30 Aarup BK Fynsserien Herrer | Pulje 1 Risøhøj Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 32-23
378700
09.
12:00 Otterup HK 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Tved G.& I. Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 29-22
378699
10.
14:15 Søndersø IF Fynsserien Herrer | Pulje 1 SUS Håndbold 2 Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 37-13
378702
10.
15:00 Stige Håndboldklub Fynsserien Herrer | Pulje 1 BR 66 Langeskov Stigehallen 26-22
378703
11.
20:00 Faaborg ØH 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 He-Ry 67 Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 2 38-29
378708
24.
13:15 Stige Håndboldklub Fynsserien Herrer | Pulje 1 OH 77 Odense Stigehallen 29-28
378706
24.
13:35 Aarup BK Fynsserien Herrer | Pulje 1 Otterup HK 2 Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 32-23
378705
24.
13:45 SUS Håndbold 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Risøhøj Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 25-23
378707
24.
15:00 He-Ry 67 Fynsserien Herrer | Pulje 1 BR 66 Langeskov Ryslingehallen 28-21
378704
24.
15:30 Tved G.& I. Fynsserien Herrer | Pulje 1 Søndersø IF Tvedhallen 20-36
378709
25.
20:00 Faaborg ØH 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 DSIO Odense Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 2 30-26
378712
30.
13:30 Otterup HK 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Faaborg ØH 2 Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
378710
31.
12:30 Risøhøj Fynsserien Herrer | Pulje 1 He-Ry 67 Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 23-23
378715
31.
13:00 DSIO Odense Fynsserien Herrer | Pulje 1 SUS Håndbold 2 Munkebjergskolens Hal 16-19
378713
31.
13:15 BR 66 Langeskov Fynsserien Herrer | Pulje 1 Tved G.& I. Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 24-19
november 2021
378711
02.
19:15 Søndersø IF Fynsserien Herrer | Pulje 1 Stige Håndboldklub Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 26-21
378724
02.
20:00 Otterup HK 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Risøhøj Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 29-27
378714
02.
20:30 OH 77 Odense Fynsserien Herrer | Pulje 1 Aarup BK Rosengårdskolens Hal Rosengårdhallen 22-21
378726
04.
19:45 He-Ry 67 Fynsserien Herrer | Pulje 1 DSIO Odense Ryslingehallen 32-30
378725
07.
12:15 BR 66 Langeskov Fynsserien Herrer | Pulje 1 OH 77 Odense Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 22-25
378723
07.
13:00 Aarup BK Fynsserien Herrer | Pulje 1 Søndersø IF Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 22-22
378722
07.
15:45 Tved G.& I. Fynsserien Herrer | Pulje 1 SUS Håndbold 2 Tvedhallen 22-20
378727
08.
20:00 Faaborg ØH 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Stige Håndboldklub Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 2 28-21
378718
09.
20:30 Otterup HK 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 DSIO Odense Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 27-34
378720
11.
18:30 Stige Håndboldklub Fynsserien Herrer | Pulje 1 Tved G.& I. Stigehallen 21-22
378721
11.
20:00 Faaborg ØH 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 SUS Håndbold 2 Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 2 38-24
378719
11.
20:30 OH 77 Odense Fynsserien Herrer | Pulje 1 Risøhøj Rosengårdskolens Hal Rosengårdhallen 28-26
378716
11.
20:45 Aarup BK Fynsserien Herrer | Pulje 1 He-Ry 67 Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 34-30
378728
13.
11:45 SUS Håndbold 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Aarup BK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2 32-29
378731
13.
15:00 OH 77 Odense Fynsserien Herrer | Pulje 1 Faaborg ØH 2 Rosengårdskolens Hal Rosengårdhallen 21-21
378733
14.
13:00 DSIO Odense Fynsserien Herrer | Pulje 1 BR 66 Langeskov Munkebjergskolens Hal 31-28
378732
14.
13:15 Stige Håndboldklub Fynsserien Herrer | Pulje 1 He-Ry 67 Stigehallen 24-25
378730
14.
14:15 Søndersø IF Fynsserien Herrer | Pulje 1 Otterup HK 2 Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 21-16
378729
14.
17:00 Risøhøj Fynsserien Herrer | Pulje 1 Tved G.& I. Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 27-29
378738
18.
20:00 Stige Håndboldklub Fynsserien Herrer | Pulje 1 SUS Håndbold 2 Stigehallen
Ulovlig spiller - udehold
UUL
378744
18.
20:15 He-Ry 67 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Søndersø IF Ryslingehallen 23-26
378745
18.
21:00 DSIO Odense Fynsserien Herrer | Pulje 1 Aarup BK Munkebjergskolens Hal 30-30
378742
21.
14:00 Risøhøj Fynsserien Herrer | Pulje 1 Stige Håndboldklub Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 22-19
378743
21.
14:15 BR 66 Langeskov Fynsserien Herrer | Pulje 1 Otterup HK 2 Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 27-24
378740
21.
15:45 Tved G.& I. Fynsserien Herrer | Pulje 1 Faaborg ØH 2 Tvedhallen 33-33
378741
22.
20:30 SUS Håndbold 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 OH 77 Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2 19-19
378717
23.
20:30 Søndersø IF Fynsserien Herrer | Pulje 1 BR 66 Langeskov Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 29-19
378737
25.
20:30 OH 77 Odense Fynsserien Herrer | Pulje 1 Tved G.& I. Rosengårdskolens Hal Rosengårdhallen 27-17
378734
26.
18:30 Aarup BK Fynsserien Herrer | Pulje 1 BR 66 Langeskov Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 35-24
378736
27.
11:30 Otterup HK 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 He-Ry 67 Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 39-27
378735
28.
14:15 Søndersø IF Fynsserien Herrer | Pulje 1 DSIO Odense Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 30-24
378739
29.
20:00 Faaborg ØH 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Risøhøj Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 2 30-29
december 2021
378746
02.
20:30 Aarup BK Fynsserien Herrer | Pulje 1 Faaborg ØH 2 Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 2 22-27
378751
04.
12:15 DSIO Odense Fynsserien Herrer | Pulje 1 Risøhøj Munkebjergskolens Hal 31-28
378748
04.
12:45 Otterup HK 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Stige Håndboldklub Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 24-21
378747
04.
14:15 Søndersø IF Fynsserien Herrer | Pulje 1 OH 77 Odense Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 29-16
378749
05.
13:15 BR 66 Langeskov Fynsserien Herrer | Pulje 1 SUS Håndbold 2 Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 30-26
378750
05.
15:00 He-Ry 67 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Tved G.& I. Ryslingehallen 25-19
378757
09.
20:00 Faaborg ØH 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 Søndersø IF Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1 26-28
378752
11.
15:00 Tved G.& I. Fynsserien Herrer | Pulje 1 DSIO Odense Tvedhallen 24-22
378753
11.
15:00 SUS Håndbold 2 Fynsserien Herrer | Pulje 1 He-Ry 67 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 28-33
378755
11.
15:30 OH 77 Odense Fynsserien Herrer | Pulje 1 Otterup HK 2 Rosengårdskolens Hal Rosengårdhallen 29-19
378756
11.
16:00 Stige Håndboldklub Fynsserien Herrer | Pulje 1 Aarup BK Stigehallen 19-24
378754
11.
16:00 Risøhøj Fynsserien Herrer | Pulje 1 BR 66 Langeskov Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 21-29

Vælg forbund

Luk
ANNONCE