Søg Håndboldinfo
Del

Elite Cup U-15 Piger, 2. runde

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
november 2021
386844
11.
18:30 Vejle Håndbold Klub, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 2. runde | Pulje 1 Kolding IF, 2. Div. DGI-huset Vejle DGI-huset Vejle, Hal 4B 14-21
386833
15.
18:45 Aalborg KFUM, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 2. runde | Pulje 1 Viborg HK, 1. Div. KFUM Hallen, Aalborg KFUM-Hallen, Aalborg, Hal 1 13-23
386834
16.
17:30 Aars HK, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 2. runde | Pulje 1 Vorup FB, 2. Div. Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 19-28
386837
17.
17:00 AGF, Århus, 1. Div. Elite Cup U-15 Piger, 2. runde | Pulje 1 Hadsten Håndbold, 1. Div Frederiksbjerghallerne Frederiksbjerghallen 2 19-18
386841
18.
18:00 Team Favrskov Håndbold, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 2. runde | Pulje 1 Skanderborg Håndbold 2, 2. Div. Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 28-27
386846
18.
18:30 Skanderborg Håndbold, 1. Div. Elite Cup U-15 Piger, 2. runde | Pulje 1 Team Haderslev KFUM, 1. Div. Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 2 34-16
386843
18.
19:25 VRI, Risskov 2, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 2. runde | Pulje 1 Ikast f. S. 2, 2.Div. Bellevuehallerne Bellevuehallen B 21-18
386835
19.
17:30 Bjerringbro FH, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 2. runde | Pulje 1 Hornbæk SF, 1. Div. Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1 15-42
386836
19.
18:00 Hornbæk SF 2,, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 2. runde | Pulje 1 Skive fH, 1. Div. Hornbækhallen 20-29
386848
20.
14:45 Vinding SF, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 2. runde | Pulje 1 Team Esbjerg HK 2, 2. Div. Vinding Idræts Center Vinding Idræts Center, Vejle 20-17
386840
23.
19:20 Hørning Håndbold, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 2. runde | Pulje 1 Skanderborg Håndbold 3, 2. Div. Hørning Idrætscenter Hørning SuperBrugsen Arena 28-22
386839
25.
17:45 Hornbæk SF 3, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 2. runde | Pulje 1 Gødvad GIF, 1. Div. Hornbækhallen 11-19
386845
25.
19:15 Team Esbjerg HK , 1. Div. Elite Cup U-15 Piger, 2. runde | Pulje 1 Billund IF, 1. Div. Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 27-21
386838
30.
18:30 VRI, Risskov, 1. Div. Elite Cup U-15 Piger, 2. runde | Pulje 1 HEI, Skæring, 1. Div. Bellevuehallerne Bellevuehallen A 25-20
december 2021
386842
01.
18:20 Hammel GF, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 2. runde | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM, 1. Div. Hammel Idrætscenter Hammel Idrætscenter 2 19-21
386847
01.
19:00 Ikast f. S., 1. Div. Elite Cup U-15 Piger, 2. runde | Pulje 1 Rødekro-Aabenraa Håndbold, 1. Div. Sportscenter Ikast IBF Arena Hal A 27-22

Vælg forbund

Luk
ANNONCE