Søg Håndboldinfo
Del

U-17 Drenge B

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
425892
16.
19:30 Stidsholt IF U-17 Drenge B | Pulje 1 FFI-Halvorsminde 3 Stidsholt Ung.-skoles hal
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
425887
17.
19:30 Team Aalborg SV U-17 Drenge B | Pulje 1 Langholt SK Frejlevhallen Frejlevhallen hal 1 12-14
425909
19.
16:00 FFI-Halvorsminde 3 U-17 Drenge B | Pulje 1 Stidsholt IF Halvorsminde Efterskole
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
425888
25.
19:00 FFI-Halvorsminde 3 U-17 Drenge B | Pulje 1 VGH Vester Hassing/Gandrup Håndbold Halvorsminde Efterskole
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
februar 2022
425891
01.
19:00 VGH Vester Hassing/Gandrup Håndbold U-17 Drenge B | Pulje 1 Team Aalborg SV Vester Hassinghallen 19-28
425899
06.
11:30 VGH Vester Hassing/Gandrup Håndbold U-17 Drenge B | Pulje 1 Langholt SK Vester Hassinghallen 14-15
425896
07.
19:15 Langholt SK U-17 Drenge B | Pulje 1 FFI-Halvorsminde 3 Langholthallen 21-16
425894
08.
19:00 FFI-Halvorsminde 3 U-17 Drenge B | Pulje 1 Team Aalborg SV Halvorsminde Efterskole 18-31
425900
09.
20:30 Team Aalborg SV U-17 Drenge B | Pulje 1 Stidsholt IF Frejlevhallen Frejlevhallen hal 1 26-23
425897
15.
18:30 VGH Vester Hassing/Gandrup Håndbold U-17 Drenge B | Pulje 1 Stidsholt IF Vester Hassinghallen 15-17
425915
15.
19:00 FFI-Halvorsminde 3 U-17 Drenge B | Pulje 1 Langholt SK Halvorsminde Efterskole 14-19
425903
17.
19:00 Stidsholt IF U-17 Drenge B | Pulje 1 Team Aalborg SV Stidsholt Ung.-skoles hal 10-13
marts 2022
425906
06.
14:50 VGH Vester Hassing/Gandrup Håndbold U-17 Drenge B | Pulje 1 FFI-Halvorsminde 3 Vester Hassinghallen
Udeblevet uden afbud - udehold
UUD
425905
06.
15:00 Langholt SK U-17 Drenge B | Pulje 1 Team Aalborg SV Langholthallen 14-15
425893
10.
19:00 Stidsholt IF U-17 Drenge B | Pulje 1 Langholt SK Stidsholt Ung.-skoles hal 25-24
425908
13.
18:05 Team Aalborg SV U-17 Drenge B | Pulje 1 VGH Vester Hassing/Gandrup Håndbold Højvangshallen, Svenstrup Højvanghallen, Svenstrup 22-14
425902
14.
19:15 Langholt SK U-17 Drenge B | Pulje 1 VGH Vester Hassing/Gandrup Håndbold Langholthallen
Ulovlig spiller - hjemmehold
HUL
425911
20.
15:00 Langholt SK U-17 Drenge B | Pulje 1 Stidsholt IF Langholthallen 23-18
425913
20.
16:40 Team Aalborg SV U-17 Drenge B | Pulje 1 FFI-Halvorsminde 3 Frejlevhallen Frejlevhallen hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
425914
24.
19:00 Stidsholt IF U-17 Drenge B | Pulje 1 VGH Vester Hassing/Gandrup Håndbold Stidsholt Ung.-skoles hal 24-18

Vælg forbund

Luk
ANNONCE