Søg Håndboldinfo
Del

U-15 Piger 2. div.

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
415627
15.
17:35 Aabybro HK U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Frederikshavn FI DGI-Huset Aabybro DGI-Huset Aabybro, Hal 2 17-14
415629
16.
14:45 HK 89 Båndbyerne U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Aalborg KFUM Båndbyhallen, Storvorde 16-22
415632
23.
15:00 Frederikshavn FI U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Hjallerup IF Arena Nord, Frederikshavn Idrætshallen, Fr.-havn. 20-17
februar 2022
415636
06.
13:50 Hjallerup IF U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Aabybro HK Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 16-10
415628
10.
18:30 Hjallerup IF U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Team Aalborg SV Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 2 14-18
415641
13.
14:00 Frederikshavn FI U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Aalborg KFUM Arena Nord, Frederikshavn Idrætshallen, Fr.-havn. 23-27
415630
13.
16:15 HK 89 Båndbyerne U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Aabybro HK Båndbyhallen, Storvorde 20-27
415633
15.
19:25 Aabybro HK U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Aalborg KFUM DGI-Huset Aabybro DGI-Huset Aabybro, Hal 1 16-22
415635
16.
19:45 Team Aalborg SV U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Frederikshavn FI Frejlevhallen Frejlevhallen hal 1 15-21
415626
20.
14:15 Frederikshavn FI U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 HK 89 Båndbyerne Arena Nord, Frederikshavn Idrætshallen, Fr.-havn. 24-20
415640
27.
10:30 HK 89 Båndbyerne U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Team Aalborg SV Båndbyhallen, Storvorde 16-22
415625
28.
18:45 Aalborg KFUM U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Hjallerup IF KFUM Hallen, Aalborg KFUM-Hallen, Aalborg, Hal 1 20-12
marts 2022
415644
05.
12:15 HK 89 Båndbyerne U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Frederikshavn FI Båndbyhallen, Storvorde 29-22
415642
06.
11:20 Aabybro HK U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Team Aalborg SV DGI-Huset Aabybro DGI-Huset Aabybro, Hal 1 25-13
415643
06.
18:05 Hjallerup IF U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Aalborg KFUM Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 9-20
415631
07.
18:45 Aalborg KFUM U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Team Aalborg SV KFUM Hallen, Aalborg KFUM-Hallen, Aalborg, Hal 1 18-16
415647
12.
13:00 Frederikshavn FI U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Aabybro HK Arena Nord, Frederikshavn Idrætshallen, Fr.-havn. 22-22
415646
13.
11:30 Aalborg KFUM U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 HK 89 Båndbyerne KFUM Hallen, Aalborg KFUM-Hallen, Aalborg, Hal 1 33-22
415645
13.
12:45 Team Aalborg SV U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Hjallerup IF Højvangshallen, Svenstrup Højvanghallen, Svenstrup 9-17
415638
14.
18:45 Aalborg KFUM U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Frederikshavn FI KFUM Hallen, Aalborg KFUM-Hallen, Aalborg, Hal 1 14-11
415639
17.
19:10 Aabybro HK U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Hjallerup IF DGI-Huset Aabybro DGI-Huset Aabybro, Hal 1 13-19
415649
18.
19:15 Hjallerup IF U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Frederikshavn FI Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 19-16
415648
19.
12:25 Aabybro HK U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 HK 89 Båndbyerne DGI-Huset Aabybro DGI-Huset Aabybro, Hal 2 22-25
415650
23.
19:30 Team Aalborg SV U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Aalborg KFUM Frejlevhallen Frejlevhallen hal 1 15-19
415652
24.
19:15 Aalborg KFUM U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Aabybro HK KFUM Hallen, Aalborg KFUM-Hallen, Aalborg, Hal 1 16-16
415651
26.
12:30 HK 89 Båndbyerne U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Hjallerup IF Båndbyhallen, Storvorde 26-16
415653
26.
15:00 Frederikshavn FI U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Team Aalborg SV Arena Nord, Frederikshavn Idrætshallen, Fr.-havn. 23-18
april 2022
415634
02.
11:15 Hjallerup IF U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 HK 89 Båndbyerne Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 17-15
415624
03.
15:30 Team Aalborg SV U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 Aabybro HK Frejlevhallen Frejlevhallen hal 1 18-24
415637
10.
15:30 Team Aalborg SV U-15 Piger 2. div. | Pulje 1 HK 89 Båndbyerne Frejlevhallen Frejlevhallen hal 1 19-22

Vælg forbund

Luk
ANNONCE