Søg Håndboldinfo
Del

U-19 Drenge 2. Division

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
411456
14.
19:00 Odder Håndbold 2 U-19 Drenge 2. Division | Pulje 3 CØ-05 Ølgod Egelund Idrætscenter Egelund Idræts Center hal 1 23-22
411455
18.
20:00 Ry Håndbold U-19 Drenge 2. Division | Pulje 3 SIF/ØBG Silkeborg 2 Ry-Hallerne Ry Hallerne A 23-22
411463
22.
16:00 Ribe HK - SGI U-19 Drenge 2. Division | Pulje 3 Ry Håndbold Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 1 39-19
411462
23.
16:00 Odder Håndbold 2 U-19 Drenge 2. Division | Pulje 3 SIF/ØBG Silkeborg 2 Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 28-31
411460
27.
18:30 CØ-05 Ølgod U-19 Drenge 2. Division | Pulje 3 Ribe HK - SGI Ølgodhallerne Ølgodhallerne, Hal 1 24-29
411464
30.
13:00 SIF/ØBG Silkeborg 2 U-19 Drenge 2. Division | Pulje 3 CØ-05 Ølgod JYSK Arena JYSK Arena A 25-26
februar 2022
411468
06.
15:20 Ry Håndbold U-19 Drenge 2. Division | Pulje 3 Odder Håndbold 2 Ry-Hallerne Ry Hallerne A 30-31
411459
22.
19:00 CØ-05 Ølgod U-19 Drenge 2. Division | Pulje 3 Ry Håndbold Ølgodhallerne Ølgodhallerne, Hal 1 30-32
marts 2022
411466
03.
19:30 SIF/ØBG Silkeborg 2 U-19 Drenge 2. Division | Pulje 3 Ribe HK - SGI Vestergade-Hallen 17-17
411474
06.
13:25 CØ-05 Ølgod U-19 Drenge 2. Division | Pulje 3 Odder Håndbold 2 Ølgodhallerne Ølgodhallerne, Hal 2 26-24
411473
08.
20:00 SIF/ØBG Silkeborg 2 U-19 Drenge 2. Division | Pulje 3 Ry Håndbold JYSK Arena JYSK Arena A 23-26
411477
10.
19:25 Odder Håndbold 2 U-19 Drenge 2. Division | Pulje 3 Ribe HK - SGI Egelund Idrætscenter Egelund Idræts Center hal 2 23-33
411476
12.
16:00 Ry Håndbold U-19 Drenge 2. Division | Pulje 3 CØ-05 Ølgod Ry-Hallerne Ry Hallerne A 23-22
411479
19.
13:40 SIF/ØBG Silkeborg 2 U-19 Drenge 2. Division | Pulje 3 Odder Håndbold 2 Vestergade-Hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
411478
20.
14:30 Ribe HK - SGI U-19 Drenge 2. Division | Pulje 3 CØ-05 Ølgod Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 1 35-24
411481
27.
13:00 CØ-05 Ølgod U-19 Drenge 2. Division | Pulje 3 SIF/ØBG Silkeborg 2 Ølgodhallerne Ølgodhallerne, Hal 2 26-25
411482
27.
15:00 Ry Håndbold U-19 Drenge 2. Division | Pulje 3 Ribe HK - SGI Ry-Hallerne Ry Hallerne A 28-31
411469
31.
18:45 Ribe HK - SGI U-19 Drenge 2. Division | Pulje 3 SIF/ØBG Silkeborg 2 Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 1 32-24
april 2022
411457
02.
16:00 Ribe HK - SGI U-19 Drenge 2. Division | Pulje 3 Odder Håndbold 2 Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 2
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
411471
07.
19:25 Odder Håndbold 2 U-19 Drenge 2. Division | Pulje 3 Ry Håndbold Egelund Idrætscenter Egelund Idræts Center hal 1 31-27

Vælg forbund

Luk
ANNONCE