Søg Håndboldinfo
Del

U-13 Drenge B

Pulje 4

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
409277
16.
10:45 HK 89 Båndbyerne U-13 Drenge B | Pulje 4 Nibe HK Båndbyhallen, Storvorde 11-21
409276
18.
17:15 Nibe HK U-13 Drenge B | Pulje 4 Aabybro HK 2 Nibe Idræts- & KulturCenter Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
409274
23.
13:45 Nøvling IF 2 U-13 Drenge B | Pulje 4 HK 89 Båndbyerne Klaruphallen 9-9
409282
23.
14:25 Nibe HK U-13 Drenge B | Pulje 4 St. Restrup IF 2 Nibe Idræts- & KulturCenter Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1 17-22
409284
29.
16:00 St. Restrup IF 2 U-13 Drenge B | Pulje 4 Aabybro HK 2 Frejlevhallen Frejlevhallen, hal 2 12-19
409285
30.
10:45 Nøvling IF 2 U-13 Drenge B | Pulje 4 Nibe HK Gistruphallen Gistruphallen, Hal 2 13-9
februar 2022
409278
03.
19:15 St. Restrup IF 2 U-13 Drenge B | Pulje 4 Nøvling IF 2 Frejlevhallen Frejlevhallen hal 1 10-9
409287
05.
10:15 Nøvling IF 2 U-13 Drenge B | Pulje 4 Aabybro HK 2 Gistruphallen Gistruphallen, Hal 2 20-14
409286
06.
09:30 St. Restrup IF 2 U-13 Drenge B | Pulje 4 HK 89 Båndbyerne Frejlevhallen Frejlevhallen hal 1 12-15
409290
12.
13:05 Aabybro HK 2 U-13 Drenge B | Pulje 4 Nøvling IF 2 DGI-Huset Aabybro DGI-Huset Aabybro, Hal 1 16-13
409280
18.
17:40 Aabybro HK 2 U-13 Drenge B | Pulje 4 HK 89 Båndbyerne DGI-Huset Aabybro DGI-Huset Aabybro, Hal 2 22-15
marts 2022
409294
05.
10:55 Aabybro HK 2 U-13 Drenge B | Pulje 4 Nibe HK DGI-Huset Aabybro DGI-Huset Aabybro, Hal 1 15-23
409292
06.
14:45 HK 89 Båndbyerne U-13 Drenge B | Pulje 4 Nøvling IF 2 Båndbyhallen, Storvorde 15-11
409289
07.
18:10 HK 89 Båndbyerne U-13 Drenge B | Pulje 4 St. Restrup IF 2 Båndbyhallen, Storvorde 15-13
409297
12.
13:20 Nibe HK U-13 Drenge B | Pulje 4 HK 89 Båndbyerne Nibe Idræts- & KulturCenter Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1 14-23
409295
13.
10:00 Nøvling IF 2 U-13 Drenge B | Pulje 4 St. Restrup IF 2 Klaruphallen 14-15
409299
20.
12:00 St. Restrup IF 2 U-13 Drenge B | Pulje 4 Nibe HK Frejlevhallen Frejlevhallen hal 1 26-23
409298
21.
18:10 HK 89 Båndbyerne U-13 Drenge B | Pulje 4 Aabybro HK 2 Båndbyhallen, Storvorde 16-22
409303
27.
13:30 Nibe HK U-13 Drenge B | Pulje 4 Nøvling IF 2 Nibe Idræts- & KulturCenter Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1 21-14
april 2022
409301
03.
10:00 Aabybro HK 2 U-13 Drenge B | Pulje 4 St. Restrup IF 2 DGI-Huset Aabybro DGI-Huset Aabybro, Hal 1 18-20

Vælg forbund

Luk
ANNONCE