Søg Håndboldinfo
Del

U-11 Drenge B2- 2. halvdel

Pulje 9

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
396699
09.
11:45 Hillerød Håndbold Klub 2 U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 Allerød Håndbold Klub 2 Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396695
15.
12:45 Øresund Håndbold 2 U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 Slangerup HF Humlebæk Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396697
16.
10:00 HUK Håndbold U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 Hillerød Håndbold Klub 2 Egedalshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396696
17.
17:10 Allerød Håndbold Klub 2 U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 HØJ 2 Lillerødhallerne Lillerød-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396700
18.
17:15 Slangerup HF U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 HUK Håndbold Slangerup Idrætshal Slangerup Idrætshal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396706
23.
10:10 Slangerup HF U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 Allerød Håndbold Klub 2 Slangerup Idrætshal
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396705
23.
10:50 Hillerød Håndbold Klub 2 U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 HØJ 2 Frederiksborg-hallen Frederiksborg-hallen 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396704
23.
14:00 HUK Håndbold U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 Øresund Håndbold 2 Egedalshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396703
30.
10:50 HØJ 2 U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 Slangerup HF Ølstykke-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396701
30.
12:45 Øresund Håndbold 2 U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 Hillerød Håndbold Klub 2 NKK-hallen, Nivå
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
februar 2022
396702
03.
17:00 Allerød Håndbold Klub 2 U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 HUK Håndbold Lillerødhallerne Lillerød-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396711
06.
10:50 HØJ 2 U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 HUK Håndbold Ølstykke-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396712
06.
11:50 Hillerød Håndbold Klub 2 U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 Slangerup HF Royal Stage, Hillerød
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396710
06.
13:30 Allerød Håndbold Klub 2 U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 Øresund Håndbold 2 Lillerødhallerne Lillerød-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396698
26.
14:55 HØJ 2 U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 Øresund Håndbold 2 Ølstykke-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396709
27.
10:30 Slangerup HF U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 Hillerød Håndbold Klub 2 Slangerup Idrætshal
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396708
27.
12:00 HUK Håndbold U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 HØJ 2 Hørsholm-Hallen Hørsholm-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
marts 2022
396718
06.
11:00 HUK Håndbold U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 Slangerup HF Hørsholm-Hallen Hørsholm-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396716
06.
13:15 Øresund Håndbold 2 U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 HØJ 2 NKK-hallen, Nivå
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396717
06.
14:35 Allerød Håndbold Klub 2 U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 Hillerød Håndbold Klub 2 Lillerødhallerne Lillerød-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396713
13.
09:55 HØJ 2 U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 Allerød Håndbold Klub 2 Ølstykke-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396714
13.
13:35 Hillerød Håndbold Klub 2 U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 HUK Håndbold Trollesmindehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396715
15.
17:15 Slangerup HF U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 Øresund Håndbold 2 Slangerup Idrætshal
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396707
19.
12:00 Øresund Håndbold 2 U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 Allerød Håndbold Klub 2 Humlebæk Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396721
27.
09:00 Slangerup HF U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 HØJ 2 Slangerup Idrætshal
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396719
27.
12:00 HUK Håndbold U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 Allerød Håndbold Klub 2 Egedalshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396720
27.
12:40 Hillerød Håndbold Klub 2 U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 Øresund Håndbold 2 Trollesmindehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
april 2022
396722
02.
10:35 Øresund Håndbold 2 U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 HUK Håndbold Humlebæk Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396724
03.
09:55 HØJ 2 U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 Hillerød Håndbold Klub 2 Jyllingehallen Jyllinge-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
396723
03.
10:50 Allerød Håndbold Klub 2 U-11 Drenge B2- 2. halvdel | Pulje 9 Slangerup HF Lillerødhallerne Lillerød-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK

Vælg forbund

Luk
ANNONCE