Søg Håndboldinfo
Del

3. Division Herrer

Pulje 5

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
november 2022
461993
20.
13:15 Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 5 Køge Håndbold 2 Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 22-16
461992
20.
16:00 Dalby G&IF 3. Division Herrer | Pulje 5 HF Kalundborg Dalby-hallen Dalby-hallen Vest 29-19
461988
20.
16:20 TIK - Taastrup 2 3. Division Herrer | Pulje 5 Slagelse Håndboldklub Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller C 29-32
461990
23.
20:10 BK Ydun 3. Division Herrer | Pulje 5 Hvidovre IF Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 19-25
461996
24.
20:00 Nykøbing F. Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 5 Dalby G&IF SPAR NORD Arena 26-34
461994
25.
20:00 Køge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 5 FIF 2 Køge hallerne Køge hallerne 3 22-24
461998
27.
15:55 Hvidovre IF 3. Division Herrer | Pulje 5 Roskilde Håndbold 2 Dansborg Hallen 25-26
461997
29.
20:00 HK Lammefjorden 3. Division Herrer | Pulje 5 TIK - Taastrup 2 Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter V-H Kultur- & Idrætscenter 26-28
december 2022
462003
03.
16:45 FIF 2 3. Division Herrer | Pulje 5 Roskilde Håndbold 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1
462005
04.
14:00 Ledøje-Smørum HK 3. Division Herrer | Pulje 5 BK Ydun Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1
462004
04.
14:30 Dalby G&IF 3. Division Herrer | Pulje 5 TIK - Taastrup 2 Dalby-hallen Dalby-hallen Vest
462000
04.
15:15 Køge Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 5 Slagelse Håndboldklub Køge hallerne Køge hallerne 3
462002
04.
16:45 Nykøbing F. Håndboldklub 3. Division Herrer | Pulje 5 Hvidovre IF SPAR NORD Arena
461982
06.
19:30 Roskilde Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 5 Køge Håndbold 2 Roskilde Kongres- & Idrætscenter Roskilde Kongres- & Idrætscenter D 2
462001
08.
20:00 HF Kalundborg 3. Division Herrer | Pulje 5 HK Lammefjorden Rørby-hallen
462006
09.
19:00 TIK - Taastrup 2 3. Division Herrer | Pulje 5 Ledøje-Smørum HK Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller C
462010
10.
14:00 Hvidovre IF 3. Division Herrer | Pulje 5 Køge Håndbold 2 Dansborg Hallen
462009
10.
16:00 HK Lammefjorden 3. Division Herrer | Pulje 5 Nykøbing F. Håndboldklub Svinninge Sportscenter Svinninge-hallen
462008
11.
14:45 BK Ydun 3. Division Herrer | Pulje 5 FIF 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1
462007
15.
19:30 Roskilde Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 5 Dalby G&IF Roskilde Kongres- & Idrætscenter Roskilde Kongres- & Idrætscenter D 2
461995
15.
20:00 HF Kalundborg 3. Division Herrer | Pulje 5 Ledøje-Smørum HK Rørby-hallen

Vælg forbund

Luk
ANNONCE