Søg Håndboldinfo
Del

U-13 Pige B

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2022
493722
01.
13:45 Østfyns HK U-13 Pige B | Pulje 2 IF Stjernen Odense Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 16-15
493724
02.
11:30 SUS Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 GOG Håndbold Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 12-16
493726
02.
12:00 Svendborg Håndboldklub 1 U-13 Pige B | Pulje 2 BR 66 Langeskov Svendborg Idrætshal 12-4
493725
02.
12:45 Svendborg Håndboldklub 2 U-13 Pige B | Pulje 2 DHG Odense Svendborg Idrætshal 15-25
493731
07.
18:00 GOG Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 TPI-Odense Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 25-14
493730
07.
18:40 BR 66 Langeskov U-13 Pige B | Pulje 2 Østfyns HK Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 1-21
493728
09.
09:15 DHG Odense U-13 Pige B | Pulje 2 SUS Håndbold Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 17-12
493727
09.
12:05 IF Stjernen Odense U-13 Pige B | Pulje 2 Svendborg Håndboldklub 2 Skt. Jørgens Hallen 13-8
493736
22.
13:00 GOG Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 BR 66 Langeskov Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 12-8
493733
23.
09:30 TPI-Odense U-13 Pige B | Pulje 2 SUS Håndbold Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 11-4
493735
23.
11:45 Svendborg Håndboldklub 1 U-13 Pige B | Pulje 2 Svendborg Håndboldklub 2 Svendborg Idrætshal 17-11
493732
23.
11:45 Østfyns HK U-13 Pige B | Pulje 2 DHG Odense Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 19-21
493740
30.
10:00 Svendborg Håndboldklub 2 U-13 Pige B | Pulje 2 Østfyns HK Svendborg Idrætshal 10-22
493741
30.
10:00 BR 66 Langeskov U-13 Pige B | Pulje 2 TPI-Odense Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 6-9
493737
30.
11:00 SUS Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 Svendborg Håndboldklub 1 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 11-9
493738
30.
11:45 DHG Odense U-13 Pige B | Pulje 2 IF Stjernen Odense Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 20-14
november 2022
493742
03.
18:45 Østfyns HK U-13 Pige B | Pulje 2 TPI-Odense Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 15-8
493745
06.
10:00 Svendborg Håndboldklub 2 U-13 Pige B | Pulje 2 GOG Håndbold Svendborg Idrætshal 17-17
493746
06.
11:45 Svendborg Håndboldklub 1 U-13 Pige B | Pulje 2 DHG Odense Svendborg Idrætshal 10-17
493743
06.
12:45 IF Stjernen Odense U-13 Pige B | Pulje 2 SUS Håndbold Skt. Jørgens Hallen 15-15
493750
11.
19:00 BR 66 Langeskov U-13 Pige B | Pulje 2 Svendborg Håndboldklub 2 Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 8-19
493748
13.
09:30 SUS Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 Østfyns HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 9-19
493747
13.
13:00 TPI-Odense U-13 Pige B | Pulje 2 IF Stjernen Odense Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 2 12-13
493751
13.
14:00 GOG Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 Svendborg Håndboldklub 1 Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 18-14
493752
17.
18:45 Østfyns HK U-13 Pige B | Pulje 2 GOG Håndbold Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 16-14
493756
20.
09:45 Svendborg Håndboldklub 1 U-13 Pige B | Pulje 2 IF Stjernen Odense Svendborg Idrætshal 10-16
493754
20.
11:45 SUS Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 BR 66 Langeskov Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 19-10
493753
20.
13:45 TPI-Odense U-13 Pige B | Pulje 2 DHG Odense Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 2 12-23
december 2022
493757
03.
12:05 IF Stjernen Odense U-13 Pige B | Pulje 2 BR 66 Langeskov Skt. Jørgens Hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
493758
03.
13:30 DHG Odense U-13 Pige B | Pulje 2 GOG Håndbold Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 2 9-13
493760
04.
10:00 Svendborg Håndboldklub 2 U-13 Pige B | Pulje 2 TPI-Odense Svendborg Idrætshal 10-9
493761
04.
11:45 Svendborg Håndboldklub 1 U-13 Pige B | Pulje 2 Østfyns HK Svendborg Idrætshal 12-15
493765
09.
19:00 BR 66 Langeskov U-13 Pige B | Pulje 2 DHG Odense Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 8-33
493764
10.
09:45 SUS Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 Svendborg Håndboldklub 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2 8-18
493766
10.
13:00 GOG Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 IF Stjernen Odense Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 15-14
493763
11.
11:30 TPI-Odense U-13 Pige B | Pulje 2 Svendborg Håndboldklub 1 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 11-12

Vælg forbund

Luk