//}
Søg Håndboldinfo
Del

U-13 Drenge B (2. Halvs)

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2023
534865
07.
15:00 IF Stjernen Odense U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Tommerup HK Skt. Jørgens Hallen
Anmeldt ulovligt hold - udehold
UAUH
534866
08.
10:55 Højby S.& G. U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 11-15
534869
08.
11:15 SUS Håndbold U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Næsby IF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 21-18
534868
08.
12:40 Haarby IF U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 8-5
534867
10.
17:10 Sanderum Håndbold U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 GOG Håndbold Sanderumhallen 25-24
534871
11.
19:00 GOG Håndbold U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 SUS Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 18-16
534870
14.
10:30 Tommerup HK U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Haarby IF Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
534872
15.
09:30 Næsby IF U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 17-10
534873
15.
12:25 Aarup BK U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 16-19
534874
19.
18:00 Team Vestfyn U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Sanderum Håndbold Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 17-29
534878
22.
10:30 Aarup BK U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 18-11
534876
22.
12:45 Højby S.& G. U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Tommerup HK Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 10-20
534877
22.
13:45 Sanderum Håndbold U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Sanderumhallen 24-14
534875
22.
13:45 Næsby IF U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 GOG Håndbold Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 20-19
534879
23.
19:00 Haarby IF U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 SUS Håndbold Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 9-16
534882
28.
10:00 IF Stjernen Odense U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. Skt. Jørgens Hallen 23-14
534884
29.
10:15 SUS Håndbold U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Sanderum Håndbold Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 14-15
534883
29.
12:30 Team Vestfyn U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Næsby IF Ejby-Hallen 13-18
534881
29.
13:05 GOG Håndbold U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Haarby IF Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 27-13
februar 2023
534880
02.
18:45 Tommerup HK U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Højfynshallen Højfynshallen 29-15
534887
05.
10:45 Højby S.& G. U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 14-12
534889
05.
12:00 SUS Håndbold U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 24-10
534886
05.
12:45 Næsby IF U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 15-15
534885
05.
12:50 GOG Håndbold U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Tommerup HK Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 18-30
534888
05.
13:15 Haarby IF U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Sanderum Håndbold Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 8-20
534893
20.
17:45 Aarup BK U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Haarby IF Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 2 12-9
534890
25.
11:20 Tommerup HK U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Næsby IF Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 20-14
534891
26.
11:15 IF Stjernen Odense U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 GOG Håndbold Skt. Jørgens Hallen 15-23
534892
26.
12:15 Sanderum Håndbold U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. Sanderumhallen 30-16
marts 2023
534894
02.
18:00 Team Vestfyn U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 SUS Håndbold Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 11-20
534899
07.
17:45 SUS Håndbold U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Tommerup HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 19-21
534897
09.
18:05 Sanderum Håndbold U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Sanderumhallen 24-16
534896
12.
10:00 Højby S.& G. U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 GOG Håndbold Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 18-24
534895
12.
11:30 IF Stjernen Odense U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Skt. Jørgens Hallen 23-22
534898
12.
11:30 Haarby IF U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Næsby IF Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 6-16
534900
18.
12:30 Tommerup HK U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 29-11
534904
19.
10:30 SUS Håndbold U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Højby S.& G. Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 23-14
534902
19.
12:45 Næsby IF U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Sanderum Håndbold Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2 15-24
534903
19.
13:15 Haarby IF U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 8-12
534901
19.
14:00 GOG Håndbold U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 24-17
534909
22.
18:45 Team Vestfyn U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 GOG Håndbold Ejby-Hallen
534906
25.
10:30 Højby S.& G. U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Haarby IF Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2
534905
25.
12:30 IF Stjernen Odense U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 SUS Håndbold Skt. Jørgens Hallen
534907
25.
13:45 Sanderum Håndbold U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Tommerup HK Sanderumhallen
534908
26.
12:45 Aarup BK U-13 Drenge B (2. Halvs) | Pulje 1 Næsby IF Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1

Vælg forbund

Luk