Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-9 Drenge C før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
december 2019
187056
01.
09:00 Team Esbjerg HK U-9 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Varde HK 2 Bramming Kultur- & FritidscenterBramming Kultur & Fritidsc. 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
187055
01.
09:30 Sønderris Sportsklub U-9 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Bramming IF 2 Bramming Kultur- & FritidscenterBramming Kultur & Fritidsc. 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
187054
01.
10:00 Bramming IF U-9 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 CØ-05, Ølgod 2 Bramming Kultur- & FritidscenterBramming Kultur & Fritidsc. 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
187053
01.
10:30 Sønderris Sportsklub U-9 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Varde HK 2 Bramming Kultur- & FritidscenterBramming Kultur & Fritidsc. 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
187057
01.
11:00 Bramming IF 2 U-9 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Bramming IF Bramming Kultur- & FritidscenterBramming Kultur & Fritidsc. 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
187058
01.
11:30 CØ-05, Ølgod 2 U-9 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Team Esbjerg HK Bramming Kultur- & FritidscenterBramming Kultur & Fritidsc. 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
187039
08.
10:00 CØ-05, Ølgod 2 U-9 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Bramming IF 2 Lerpøthallen, Varde FritidscenterLerpøthallen, Varde Hal 1
187038
08.
10:30 Varde HK 2 U-9 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Sønderris Sportsklub Lerpøthallen, Varde FritidscenterLerpøthallen, Varde Hal 1
187035
08.
11:00 Team Esbjerg HK U-9 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 CØ-05, Ølgod 2 Lerpøthallen, Varde FritidscenterLerpøthallen, Varde Hal 1
187040
08.
11:30 Sønderris Sportsklub U-9 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 FSH, Holsted Lerpøthallen, Varde FritidscenterLerpøthallen, Varde Hal 1
187036
08.
12:00 Bramming IF 2 U-9 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Varde HK 2 Lerpøthallen, Varde FritidscenterLerpøthallen, Varde Hal 1
187037
08.
12:30 FSH, Holsted U-9 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Team Esbjerg HK Lerpøthallen, Varde FritidscenterLerpøthallen, Varde Hal 1

Vælg forbund

Luk