Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Højenehallen, Hjørring

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
marts 2020
219519
01.
09:30 Skibsby/Højene IF 2 U-11 Drenge C | Pulje 2 Brønderslev IF 2 Højenehallen, Hjørring
219296
01.
10:15 Skibsby/Højene IF U-11 Drenge A | Pulje 1 Frederikshavn FI Højenehallen, Hjørring
218925
01.
11:00 Skibsby/Højene IF 2 U-15 Drenge A | Pulje 1 Strandby-Elling Håndbold Højenehallen, Hjørring
218747
05.
19:10 Skibsby/Højene IF Serie 4 Damer | Pulje 1 Sæby HK 5 Højenehallen, Hjørring
218176
05.
20:15 Skibsby/Højene IF Serie 3 Herrer | Pulje 2 Tornby IF 2 Højenehallen, Hjørring
219726
07.
09:30 Skibsby/Højene IF 2 U-9 Drenge C | Pulje 1 Sindal IF Højenehallen, HjørringHøjenehallen - Kortbane
219630
07.
10:15 Skibsby/Højene IF U-9 Drenge A | Pulje 1 Sæby HK Højenehallen, HjørringHøjenehallen - Kortbane
220656
08.
09:30 Skibsby/Højene IF 2 U-11 Pige C | Pulje 2 Sæby HK 2 Højenehallen, Hjørring
219297
08.
10:20 Skibsby/Højene IF U-11 Drenge A | Pulje 1 Vrå/Børglum IF Højenehallen, Hjørring
220146
08.
11:15 Skibsby/Højene IF U-13 Pige A | Pulje 1 Sindal IF Højenehallen, Hjørring
219138
08.
12:10 Skibsby/Højene IF 2 U-13 Drenge B | Pulje 1 Astrup/Sønderskov IF Højenehallen, Hjørring
222272
08.
13:15 Skibsby/Højene IF U-13 Drenge AA | Pulje 1 Støvring - Skørping Håndbold Højenehallen, Hjørring
224330
08.
14:25 Skibsby/Højene IF U-15 Drenge 1. Division B | Pulje 1 ØBI/BI Brønderslev Højenehallen, Hjørring
219729
10.
17:15 Skibsby/Højene IF 2 U-9 Drenge C | Pulje 1 Skagen HK Højenehallen, HjørringHøjenehallen - Kortbane
219633
10.
18:00 Skibsby/Højene IF U-9 Drenge A | Pulje 1 Hjallerup IF Højenehallen, HjørringHøjenehallen - Kortbane
219141
10.
19:00 Skibsby/Højene IF 2 U-13 Drenge B | Pulje 1 Horne/Hirtshals Håndbold 2 Højenehallen, Hjørring
220149
11.
17:30 Skibsby/Højene IF U-13 Pige A | Pulje 1 Frederikshavn FI 2 Højenehallen, Hjørring
218929
11.
18:30 Skibsby/Højene IF 2 U-15 Drenge A | Pulje 1 Sindal IF Højenehallen, Hjørring
218179
12.
20:30 Skibsby/Højene IF Serie 3 Herrer | Pulje 2 Thise IF Højenehallen, Hjørring
218750
14.
14:15 Skibsby/Højene IF Serie 4 Damer | Pulje 1 Bagterp IF Højenehallen, Hjørring
220659
15.
09:45 Skibsby/Højene IF 2 U-11 Pige C | Pulje 2 Frederikshavn FI 3 Højenehallen, Hjørring
219495
15.
10:30 Skibsby/Højene IF 3 U-11 Drenge C | Pulje 1 Skagen HK Højenehallen, Hjørring
220629
15.
11:15 Skibsby/Højene IF U-11 Pige C | Pulje 1 Skagen HK Højenehallen, Hjørring
220239
15.
12:00 Skibsby/Højene IF 2 U-13 Pige B | Pulje 1 Strandby-Elling Håndbold 2 Højenehallen, Hjørring
222275
15.
13:00 Skibsby/Højene IF U-13 Drenge AA | Pulje 1 Hjallerup IF Højenehallen, Hjørring
219523
15.
14:15 Skibsby/Højene IF 2 U-11 Drenge C | Pulje 2 Sæby HK 2 Højenehallen, Hjørring
224333
18.
18:40 Skibsby/Højene IF U-15 Drenge 1. Division B | Pulje 1 Frederikshavn FI Højenehallen, Hjørring

Vælg forbund

Luk