Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Søften Kultur- og Idrætscenter

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2019
178809
20.
11:00 Team Favrskov Håndbold U-9 Drenge A før ombrydning | Pulje 4 Hammel GF Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
152287
20.
11:45 Team Favrskov Håndbold U-9 Pige A før ombrydning | Pulje 2 Hammel GF Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
151087
20.
12:45 Team Favrskov Håndbold U-11 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Hammel GF Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
151222
20.
13:45 Team Favrskov Håndbold 3 U-13 Drenge C før ombrydning | Pulje 2 Lystrup IF 2 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
132272
21.
19:30 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 NSK Håndbold, Krunderup Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
173707
22.
19:45 Team Favrskov Håndbold 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 HEI, Skæring 3 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
131885
26.
15:00 Team Favrskov Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 3 IK Skovbakken 2 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
152498
26.
16:30 Team Favrskov Håndbold 2 Serie 3 Herrer før ombrydning | Pulje 2 Harlev IK Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
151888
27.
10:00 Team Favrskov Håndbold U-11 Pige A før ombrydning | Pulje 1 AGF, Århus Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
151736
27.
11:00 Team Favrskov Håndbold 2 U-13 Pige B før ombrydning | Pulje 2 VRI, Risskov 2 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
151366
27.
12:00 Team Favrskov Håndbold 2 U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 AGF, Århus 2 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
175300
27.
13:00 Team Favrskov Håndbold U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 5 AGF, Århus 2 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
151536
27.
14:15 Team Favrskov Håndbold 2 U-15 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Harlev IK Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
151581
27.
15:15 Team Favrskov Håndbold 3 U-15 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Sabro IF Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
152858
27.
16:00 Team Favrskov Håndbold 4 Serie 4 Damer før ombrydning | Pulje 2 AGF, Århus 4 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
151946
27.
12:00 Team Favrskov Håndbold 2 U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
152096
27.
13:00 Team Favrskov Håndbold 3 U-11 Pige C før ombrydning | Pulje 3 VRI, Risskov 3 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
174570
27.
14:00 Team Favrskov Håndbold U-17 Piger A før ombrydning | Pulje 5 Gødvad GIF Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
152649
27.
15:30 Team Favrskov Håndbold 2 Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 IK Skovbakken 4 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
178804
28.
17:00 Team Favrskov Håndbold U-9 Drenge A før ombrydning | Pulje 4 Sabro IF Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
174820
28.
19:30 Team Favrskov Håndbold U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 3 AGF, Århus 3 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
182766
29.
18:15 Team Favrskov Håndbold U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Gødvad GIF Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
173648
29.
19:45 Team Favrskov Håndbold U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 HEI, Skæring 2 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
november 2019
151950
03.
10:45 Team Favrskov Håndbold 2 U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 1 Todbjerg-Mejlby IF Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
175484
03.
11:45 Team Favrskov Håndbold U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 4 AGF, Århus Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
173711
03.
13:00 Team Favrskov Håndbold 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Bramdrupdam GIF Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
132284
03.
14:30 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 HEI, Skæring Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
131891
03.
16:15 Team Favrskov Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 3 Odder Håndbold 2 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
152862
03.
17:45 Team Favrskov Håndbold 4 Serie 4 Damer før ombrydning | Pulje 2 Solbjerg IF Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
151369
03.
11:45 Team Favrskov Håndbold 2 U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 IF Lyseng Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
161709
03.
12:45 Team Favrskov Håndbold U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 HEI, Skæring 2 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
151830
03.
13:45 Team Favrskov Håndbold 3 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 2 Todbjerg-Mejlby IF Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
182770
03.
15:00 Team Favrskov Håndbold U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 AGF, Århus Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
151740
03.
16:00 Team Favrskov Håndbold 2 U-13 Pige B før ombrydning | Pulje 2 Hammel GF 2 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
152832
03.
16:45 Team Favrskov Håndbold 3 Serie 4 Damer før ombrydning | Pulje 1 Katrinebjergs Atletikforening Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
188248
05.
18:30 Team Favrskov Håndbold 3 (C) Jydsk Pokalturnering Ungdom U-13 Drenge 1. runde | Pulje 1 IK Skovbakken (B) Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
173655
05.
19:45 Team Favrskov Håndbold U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Hadsten Håndbold Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
188230
08.
Team Favrskov Håndbold 2 (B) Jydsk Pokalturnering Ungdom U-13 Piger 1. runde | Pulje 1 HIK-Rosendal Håndbold (A) Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
188316
08.
Team Favrskov Håndbold 2 (B) Jydsk Pokalturnering Ungdom U-15 piger 1. runde | Pulje 1 IF Midtdjurs (A) Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
151237
12.
18:15 Team Favrskov Håndbold 3 U-13 Drenge C før ombrydning | Pulje 2 HEI, Skæring 3 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
131903
14.
20:30 Team Favrskov Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 3 Hørning Håndbold Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
152107
17.
11:45 Team Favrskov Håndbold 3 U-11 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Lystrup IF 2 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
173718
17.
13:00 Team Favrskov Håndbold 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Sønderborg Håndbold Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
132296
17.
14:30 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Oddense-Otting U&GF Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
152509
17.
16:00 Team Favrskov Håndbold 2 Serie 3 Herrer før ombrydning | Pulje 2 Lystrup IF 2 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
152869
17.
17:00 Team Favrskov Håndbold 4 Serie 4 Damer før ombrydning | Pulje 2 IK Skovbakken 7 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
174582
20.
19:30 Team Favrskov Håndbold U-17 Piger A før ombrydning | Pulje 5 Resenbro UIF Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
178642
24.
11:30 Team Favrskov Håndbold 2 U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 Sabro IF Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
175493
24.
12:15 Team Favrskov Håndbold U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 4 HEI, Skæring 2 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
175312
24.
13:30 Team Favrskov Håndbold U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 5 Ry Håndbold 2 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
151378
24.
14:45 Team Favrskov Håndbold 2 U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Stavtrup/Viby Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
178822
24.
11:00 Team Favrskov Håndbold U-9 Drenge A før ombrydning | Pulje 4 Skødstrup SF 3 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
152300
24.
11:45 Team Favrskov Håndbold U-9 Pige A før ombrydning | Pulje 2 Skødstrup SF Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
173660
24.
13:00 Team Favrskov Håndbold U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Aars HK Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
174832
24.
14:30 Team Favrskov Håndbold U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 3 IK Skovbakken 3 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
152661
24.
15:45 Team Favrskov Håndbold 2 Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 ASA, Århus 4 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
152664
26.
19:45 Team Favrskov Håndbold 2 Serie 2 Damer før ombrydning | Pulje 1 AIA-Tranbjerg Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
131915
28.
20:30 Team Favrskov Håndbold 3. Division Herrer | Pulje 3 Hasle KFUM Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 2
183929
29.
Team Favrskov Håndbold 2 Elite Cup U-19 Piger, 2. runde | Pulje 1 HEI, Skæring Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
183930
29.
Team Favrskov Håndbold Elite Cup U-19 Piger, 2. runde | Pulje 1 Hadsten Håndbold Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
december 2019
173663
01.
11:45 Team Favrskov Håndbold U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 2 Viby IF Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
173722
01.
13:30 Team Favrskov Håndbold 2 U-19 Pige 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Horsens HK 2 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
132374
01.
15:00 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Struer Håndbold Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
152513
01.
16:30 Team Favrskov Håndbold 2 Serie 3 Herrer før ombrydning | Pulje 2 IK Skovbakken 4 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
152873
01.
17:30 Team Favrskov Håndbold 4 Serie 4 Damer før ombrydning | Pulje 2 CHK, Aarhus 9 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
174835
02.
19:30 Team Favrskov Håndbold U-19 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 3 Århus Håndbold 2 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
152308
08.
09:00 Team Favrskov Håndbold U-9 Pige A før ombrydning | Pulje 2 IK Skovbakken Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
178650
08.
10:00 Team Favrskov Håndbold 2 U-11 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 HEI, Skæring 4 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
151108
08.
10:45 Team Favrskov Håndbold U-11 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Thorsager-Rønde IF Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
151560
08.
11:45 Team Favrskov Håndbold 2 U-15 Pige A før ombrydning | Pulje 1 VRI, Risskov 3 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
151605
08.
13:15 Team Favrskov Håndbold 3 U-15 Pige B før ombrydning | Pulje 1 VRI, Risskov 4 Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1
132314
08.
14:30 Team Favrskov Håndbold 3. Division Damer | Pulje 2 Skive fH Søften Kultur- og IdrætscenterSøften Kultur- og Idrætscenter, hal 1

Vælg forbund

Luk