Søg Håndboldinfo
Del

Skæringhallen A

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
november 2020
279010
27.
17:45 HEI, Skæring 3 U-13 Drenge C før ombrydning | Pulje 1 IK Skovbakken Skæringhallen A
278920
27.
18:50 HEI, Skæring 2 U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Skødstrup SF Skæringhallen A
259871
28.
HEI, Skæring 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Stoholm/Viborg Håndbold Skæringhallen A
Kamp udsat
UDS
276966
28.
HEI, Skæring 4 Serie 2 Herrer før ombrydning | Pulje 2 AIA-Tranbjerg Skæringhallen A
Kamp udsat
UDS
279536
28.
13:15 HEI, Skæring 4 U-11 Pige C før ombrydning | Pulje 2 VRI, Risskov 3 Skæringhallen A
276907
29.
HEI, Skæring 3 Serie 1 Herrer før ombrydning | Pulje 1 Hasle KFUM 2 Skæringhallen A
Kamp udsat
UDS
278561
29.
09:30 HEI, Skæring U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 3 Todbjerg-Mejlby IF Skæringhallen A
278889
29.
10:40 HEI, Skæring U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 VRI, Risskov Skæringhallen A
278711
29.
11:50 HEI, Skæring U-11 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold Skæringhallen A
279386
29.
13:00 HEI, Skæring U-11 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Hornbæk SF Skæringhallen A
283782
29.
14:10 HEI, Skæring U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 6 Skødstrup SF Skæringhallen A
281727
29.
15:30 HEI/VRI 2 U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 ØBG Silkeborg 2 Skæringhallen A
267000
29.
17:00 HEI/VRI U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 2 Fredericia HK Skæringhallen A
december 2020
267151
03.
18:40 HEI, Skæring U-15 Drenge 1. Div. før ombrydning | Pulje 3 Hornbæk SF Skæringhallen A
256384
04.
19:45 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Nordsjælland Håndbold Skæringhallen A
261199
05.
HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 Hørning Håndbold Skæringhallen A
Kamp udsat
UDS
279254
06.
10:10 HEI, Skæring 2 U-9 Pige B før ombrydning | Pulje 3 Lystrup IF Skæringhallen A
279507
06.
11:15 HEI, Skæring 3 U-11 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Hørning Håndbold 3 Skæringhallen A
279688
06.
12:20 HEI, Skæring 2 U-13 Pige B før ombrydning | Pulje 2 CHK, Aarhus Skæringhallen A
279598
06.
13:30 HEI, Skæring U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 AIA-Tranbjerg Skæringhallen A
283274
06.
14:40 HEI, Skæring 2 U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 3 Lystrup IF Skæringhallen A
288378
06.
16:00 HEI/VRI 3 U-17 Drenge A før ombrydning | Pulje 5 GHT Hovedgård Skæringhallen A
281944
07.
20:15 HEI/VRI 2 U-17 Pige 2. Division før ombrydning | Pulje 4 Bjerringbro FH Skæringhallen A
279691
08.
17:45 HEI, Skæring 3 U-13 Pige B før ombrydning | Pulje 3 VRI, Risskov 2 Skæringhallen A
267169
12.
13:30 HEI, Skæring U-15 Drenge 1. Div. før ombrydning | Pulje 3 Gødvad GIF Skæringhallen A
256391
13.
18:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 SUS Nyborg Skæringhallen A
256363
16.
20:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Otterup HK Skæringhallen A
266891
19.
13:00 HEI/VRI U-17 Pige 1. Division før ombrydning | Pulje 3 Sønderjyske Ungdom Skæringhallen A
januar 2021
261205
03.
16:00 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 Stavtrup IF Skæringhallen A
283760
05.
19:00 HEI, Skæring U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 6 Team Favrskov Håndbold Skæringhallen A
276944
08.
18:00 HEI, Skæring 4 Serie 2 Herrer før ombrydning | Pulje 2 AGF, Århus 4 Skæringhallen A
276886
08.
19:30 HEI, Skæring 3 Serie 1 Herrer før ombrydning | Pulje 1 Viby IF 2 Skæringhallen A
283247
09.
13:30 HEI, Skæring 2 U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 3 Brabrand IF Håndbold Skæringhallen A
278867
10.
10:15 HEI, Skæring U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Hørning Håndbold Skæringhallen A
279571
10.
11:30 HEI, Skæring U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Hørning Håndbold Skæringhallen A
279661
10.
12:45 HEI, Skæring 2 U-13 Pige B før ombrydning | Pulje 2 Todbjerg-Mejlby IF Skæringhallen A
279318
10.
14:10 HEI, Skæring U-10 Pige A før ombrydning | Pulje 1 AGF-Lyseng Skæringhallen A
267664
10.
15:30 Aarhus United U-19 Pige Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Skæringhallen A
267578
10.
17:00 Århus Håndbold 2 U-19 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 2 Grindsted GIF, Håndbold Skæringhallen A
259889
10.
18:30 HEI, Skæring 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Mors-Thy Håndbold 2 Skæringhallen A
267497
16.
13:30 Århus Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 UH Esbjerg Skæringhallen A
279515
16.
15:00 HEI, Skæring 4 U-11 Pige C før ombrydning | Pulje 2 Stavtrup IF 3 Skæringhallen A
279935
16.
16:00 HEI, Skæring 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 3 Team Favrskov Håndbold 2 Skæringhallen A
278540
17.
09:50 HEI, Skæring U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 3 Team Favrskov Håndbold Skæringhallen A
278600
17.
11:00 HEI, Skæring U-10 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Hammel GF 2 Skæringhallen A
278899
17.
12:15 HEI, Skæring 2 U-13 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Thorsager-Rønde IF Skæringhallen A
278690
17.
13:30 HEI, Skæring U-11 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 AGF, Århus Skæringhallen A
279365
17.
14:40 HEI, Skæring U-11 Pige A før ombrydning | Pulje 1 Hørning Håndbold Skæringhallen A
267667
17.
16:00 Aarhus United U-19 Pige Liga | Pulje 1 Horsens HK Skæringhallen A
259895
17.
17:30 HEI, Skæring 2 2. Division Herrer | Pulje 1 Tvis 2 Skæringhallen A
256405
20.
20:00 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 Ajax København Skæringhallen A
256419
24.
17:45 HEI, Skæring 1. Division Herrer | Pulje 1 TM Tønder Håndbold Skæringhallen A
261223
24.
19:15 HEI, Skæring 3. Division Damer | Pulje 3 BSS Sport, Aarhus Skæringhallen A

Vælg forbund

Luk
ANNONCE