Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

Buskelund Hallen

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2019
163538
20.
11:00 ØBG Silkeborg 3 U-15 Drenge B før ombrydning | Pulje 2 Kjellerup Håndbold Klub 2 Buskelund Hallen 15-17
170048
20.
11:50 ØBG Silkeborg 2 U-11 Pige C før ombrydning | Pulje 4 Resenbro UIF Buskelund Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
166956
20.
12:40 ØBG Silkeborg 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 4 Silkeborg-Voel KFUM 2 Buskelund Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
166776
20.
13:30 ØBG Silkeborg U-11 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM Buskelund Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
169957
20.
14:20 ØBG Silkeborg 3 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 HA85, Hvinningdal Buskelund Hallen 13-6
169927
20.
15:10 ØBG Silkeborg 4 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 2 Gødvad GIF 6 Buskelund Hallen 9-11
182799
20.
16:00 ØBG Silkeborg 2 U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Brædstrup Håndboldklub Buskelund Hallen
173945
20.
16:50 ØBG Silkeborg U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Hellebjerg Idrætsefterskole Buskelund Hallen
169598
22.
18:15 ØBG Silkeborg 2 U-13 Pige B før ombrydning | Pulje 4 Skanderborg Håndbold 3 Buskelund Hallen
178961
24.
18:45 ØBG Silkeborg 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Galten FS Buskelund Hallen
175537
24.
19:45 ØBG Silkeborg U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 6 Silkeborg-Voel KFUM 2 Buskelund Hallen
166770
25.
19:15 ØBG Silkeborg U-11 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Gødvad GIF Buskelund Hallen
182763
27.
15:30 ØBG Silkeborg U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Buskelund Hallen
149125
27.
16:30 ØBG Silkeborg U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 2 TTH Holstebro Ungdom Buskelund Hallen
november 2019
173251
10.
09:00 ØBG Silkeborg 2 U-9 Pige B før ombydning | Pulje 2 Virklund Boldklub Buskelund Hallen
170056
10.
09:50 ØBG Silkeborg 2 U-11 Pige C før ombrydning | Pulje 4 Kjellerup Håndbold Klub 2 Buskelund Hallen
167672
10.
10:40 ØBG Silkeborg U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 3 Silkeborg IF 2 Buskelund Hallen
166964
10.
11:30 ØBG Silkeborg 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 4 Virklund Boldklub Buskelund Hallen
166784
10.
12:20 ØBG Silkeborg U-11 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Mejdal-Halgård Buskelund Hallen
169606
10.
13:10 ØBG Silkeborg 2 U-13 Pige B før ombrydning | Pulje 4 Sejs-Svejbæk IF Buskelund Hallen
170768
10.
14:00 ØBG Silkeborg U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 2 Galten FS Buskelund Hallen
182807
10.
14:50 ØBG Silkeborg 2 U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Silkeborg IF Buskelund Hallen
178967
10.
15:40 ØBG Silkeborg 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Kjellerup Håndbold Klub Buskelund Hallen
175545
10.
16:30 ØBG Silkeborg U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 6 CØ-05, Ølgod Buskelund Hallen
170760
15.
19:10 ØBG Silkeborg U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 2 Ry Håndbold Buskelund Hallen
175549
16.
12:55 ØBG Silkeborg U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 6 Grindsted GIF, Håndbold Buskelund Hallen
173255
16.
14:00 ØBG Silkeborg 2 U-9 Pige B før ombydning | Pulje 2 Grindsted GIF, Håndbold 3 Buskelund Hallen
167856
16.
14:50 ØBG Silkeborg U-9 Pige B før ombydning | Pulje 1 Grindsted GIF, Håndbold 2 Buskelund Hallen
170060
16.
15:40 ØBG Silkeborg 2 U-11 Pige C før ombrydning | Pulje 4 Låsby Boldklub Buskelund Hallen
166968
16.
16:30 ØBG Silkeborg 2 U-11 Drenge B før ombrydning | Pulje 4 Skanderborg Håndbold Buskelund Hallen
182811
16.
17:20 ØBG Silkeborg 2 U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Gødvad GIF 2 Buskelund Hallen
169969
17.
09:00 ØBG Silkeborg 3 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 Øster Nykirke IF Buskelund Hallen
169939
17.
09:50 ØBG Silkeborg 4 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 2 HT 87, Hauge-Thorning 2 Buskelund Hallen
169610
17.
10:40 ØBG Silkeborg 2 U-13 Pige B før ombrydning | Pulje 4 Funder/Engesvang Buskelund Hallen
163550
17.
11:30 ØBG Silkeborg 3 U-15 Drenge B før ombrydning | Pulje 2 Gødvad GIF Buskelund Hallen
173957
17.
12:30 ØBG Silkeborg U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Vejle Håndbold Klub Buskelund Hallen
149136
17.
13:40 ØBG Silkeborg U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 2 Silkeborg-Voel KFUM Buskelund Hallen
178970
21.
19:00 ØBG Silkeborg 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Stilling IF 2 Buskelund Hallen
182786
30.
13:30 ØBG Silkeborg U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Team Favrskov Håndbold Buskelund Hallen
december 2019
149140
01.
14:00 ØBG Silkeborg U-17 Drenge 1. Division før ombrydning | Pulje 2 SHEA U17 Skanderborg Buskelund Hallen
173264
07.
09:55 ØBG Silkeborg 2 U-9 Pige B før ombydning | Pulje 2 Silkeborg-Voel KFUM Buskelund Hallen
167865
07.
10:45 ØBG Silkeborg U-9 Pige B før ombydning | Pulje 1 HA85, Hvinningdal Buskelund Hallen
170069
07.
11:40 ØBG Silkeborg 2 U-11 Pige C før ombrydning | Pulje 4 Gødvad GIF 3 Buskelund Hallen
169978
07.
12:30 ØBG Silkeborg 3 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 3 HK Give Fremad af 2001 Buskelund Hallen
169619
07.
13:20 ØBG Silkeborg 2 U-13 Pige B før ombrydning | Pulje 4 Gjessø UF Buskelund Hallen
166797
07.
14:10 ØBG Silkeborg U-11 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 HA85, Hvinningdal Buskelund Hallen
182790
07.
15:00 ØBG Silkeborg U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Gødvad GIF Buskelund Hallen
170781
07.
15:50 ØBG Silkeborg U-13 Pige A før ombrydning | Pulje 2 Gødvad GIF 2 Buskelund Hallen
182820
08.
09:00 ØBG Silkeborg 2 U-13 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Hornbæk SF Buskelund Hallen
167685
08.
09:50 ØBG Silkeborg U-11 Pige B før ombrydning | Pulje 3 Silkeborg-Voel KFUM 2 Buskelund Hallen
169948
08.
10:40 ØBG Silkeborg 4 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 2 Kjellerup Håndbold Klub 2 Buskelund Hallen
163559
08.
11:30 ØBG Silkeborg 3 U-15 Drenge B før ombrydning | Pulje 2 Funder/Engesvang Buskelund Hallen
175558
08.
12:20 ØBG Silkeborg U-15 Drenge 2. div. før ombrydning | Pulje 6 HK 73, Rask Mølle Buskelund Hallen
173966
08.
13:30 ØBG Silkeborg U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Fredericia HK Buskelund Hallen

Vælg forbund

Luk